Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány férfi miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért ennyire gyerekesen büszke? Mi hasznuk származik belőle, hogy ennyire nem képesek változtatni? Bövebben

Figyelt kérdés

A barátom szeret, ez biztos! De, gyakran összevitázunk azon hogy kinek mennyi beszélgetés, találkozás, együtt töltött idő lenne elegendő. Most is ez történt, kicsit összekaptunk, és mondtam neki hogy részemről ha ez igy marad hogy ő ennyire leszarja akkor vége. Ez a kijelentésem után szinte végigbeszélgettük a napot, komolyabb témákról is, hihetetlenül jó volt. De azóta megint nem keres, de biztos vagyok benne hogy büszkeségből, mert hogy azt gondolhatja hogy ezzel hogy "fut" valaki után hülyét csinál magából. De mondtam hogy ez nem ilyen, hanem hogy érdekli-e egyáltalán mi van velem, szeretné e még megmutatni hogy valóban akar és velem akar lenni és szán rám több időt, mert tudom hogy lehetne.

Vagy miért viselkedik sok férfi ennyire büszkén? Miért nem képesek egy kicsit megdolgozni amijük van?

Én 24N, ő 25F


2020. dec. 29. 09:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"A csajoknak a normális pasik kellenek."

Ez a 12323212. darab kérdés, ami ezt megcáfolja.

2020. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!