Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok, de megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, de megtetszett valaki, mi legyen?

Figyelt kérdés
Átlagos házasságom van. Néhány hónapja megismertem a férjem egyik gyerekkori barátját. Sajnos megtetszett. Nem kezdeményeztem, nem is tenném soha, ráadásul ő is házas, szóval abszolút nem pálya. Viszont azóta kivirultam, valahogy visszatért belém az élet. Elkezdtem sportolni, tanulási terveim vannak, megcsináltam a jogsit, amitől nagyon féltem. Bűntudatom van. Úgy tunningolom magam, hogy más férfira gondolok, ez most az üzemanyag. Mit tennétek a helyemben? (Megcsalás nem opció!!)

2020. dec. 29. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
Kiszerettél? De jó duma! Sokan csak egymás mellett élnek megszokásból. Ilyenkor szokott megtetszeni a szomszéd...
2020. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Linó03 ***** válasza:
90%
Én nem vagyok férjes, de voltam már szerelmes nős férfiba, nem is egyszer. Engem is felpörgetett, és szányaltam azon a téren, amivel épp foglalkoztam. A legelsőnél bűntudatom volt, de aztán helyre tettem, hogy gondolni azért nem bűn... Én kihasználim azóta az ilyen löketeket. Szerintem nem kell, hogy bűntudatod legyen, férjezettként sem. Ha tisztában vagy vele, hogy egy ilyen fellángolás valaki iránt csak ideig-óráig tart, és amúgy szereted a férjed, akkor szerintem nincs okod az aggodalomra. Használd ki a löketet 🙂
2020. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok írnak, akik régóta házasok? Gondolom, nem.


Kérdező! Igen, sajnos vagy sem, valahol normális, hogy egy hosszú házasság alatt találkozol valakivel, aki megtetszik, akivel megvan az a bizonyos szikra. De ez csak annyit jelent, hogy te nő vagy, ő meg férfi, és rezonáltok, mint két összeillő hang. Azért nem tudod, hogy mit csinálj, mert ez az első. Meg amúgy is ritka, hogy két ember így rezonál egymásra. Egy élet alatt is csak párszor fordul elő.

Mit csinálj? Semmit. Ez első perctől csak nemi vágy, szexuális vonzalom. Akkor lesz szerelem, ha ebbe te időt és energiát fektetsz. Ezt ne tedd! Ha lehet, akkor hanyagold a pasit, kettesben minél kevesebb időt töltsetek, te ne keresd, ne irkálj neki, és idővel ez is elmúlik, mivel a nemi vágynak ilyen a természete. Onnantól tudsz vele úgy haverkodni, hogy nem tekintesz rá pasiként, mintha a te gyerekkori barátod vagy a tesód lenne.


Az, hogy most felébredt benned a nő, visszatért a tűz, azt nyugodtan használd ki. Csak a férjedhez menj oltani! Ahogy mondani szokás, mindegy, hol jön meg az étvágy, csak zabálni hazajárj!

A friss energiáid viszont a házasságodba fektesd be!


Most nem egyszerű, tanácstalan vagy. Lehet, hogy lesz még ilyen, akkor könnyebb lesz, lesz már rutinod.


A hűség nem azt jelenti, hogy nincs kísértés vagy nincs lehetőséged. Azt jelenti, hogy tudsz nemet mondani. Mutasd meg, hogy te tudsz!

2020. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
20vév házassággal ér írnom? Hova rohanjon az ember tüzet oltani, amikor pontosan a párja fordít hátat neki az ágyban? Bárcsak nekem lenne az életben is egyszer alkalmam egy szeretői viszonyra! Na akkor lenne szárnyalás a javából!
2020. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

13, nagyon köszönöm, hogy ezt így leírtad. Elsősorban nem nemi vágyról van szó. Olyan bűntudatom van, hogy fantáziálni sem merek szexről vele. Tudom egy hülyén hangzik, de ez van. Sokat gondolok rá, pillangók repkednek a hasamban, állandóan az arcát látom magam előtt. Tudom, hogy el fog múlni, teszek is érte. Az jó lenne, ha ez a löket, ez a plusz energia megmaradna, mert eddig csupa jó dologra vezetett.


A férjemmel 5 éve vagyunk házasok, ez az első ilyen alkalom és korábban meg voltam róla győződve, hogy velem ilyen sohasem fordulhat elő.

2020. dec. 29. 23:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha mar nem langolsz, megint ellaposodsz.
2020. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
Du gj vele másik városban, az nem megcsalás
2020. dec. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!