Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek de máshoz húz a szívem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Évek óta élek párkapcsolatban, konfliktusunk elég ritkán van, nincsenek különösebb problémáink így mondhatom hogy kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Viszont az utóbbi időben megismertem egy férfit aki igen csak felbolygatta a lelki világomat. Ő egy az egyben olyan, mint én,gondolok itt lelki világra. Nagyon különleges személyiség, soha sem találkoztam hasonlóval. Már a kezdetekben éreztem hogy valami összeköt bennünket:megmagyarázhatatlan vonzódás, kölcsönös egymásról szóló álmok stb. Ő is hasonlóan gondolkodik rólam. A bökkenő az, hogy én nem szeretném a biztos, stabil párkapcsolatomat vakon feladni valakiért, akivel nem is bíztos hogy működne köztünk. Ragaszkodom a páromhoz, szeretem őt és nála jó lelkűbb, kedvesebb embert el sem tudok képzelni, de valahogy nem tudom kiverni a fejemből azt a férfit.. Nem tudnék szakítani vele, nem vinne rá a lélek, de a napi szintű belső örlődés felemészt. Bízok benne hogy csak egy érzelmi fellángolás, szeretném kiverni a fejemből őt, mitévő legyek?

2021. jan. 2. 16:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mi a baj? Miért írtad ki a kérdést? Tegyél rendet a fejedben!
2021. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Okés, gerinctelen vagyok. Gondolj amit csak akarsz, de úgy sem szeretnék kidobni egy több éves párkapcsolatot, csak azért, mert pillanatnyilag zavar van a szívemben. A legtöbb embernél előfordul hogy alkalmanként megtetszik neki valaki, most gondolj bele mi lenne ha mindenki lépne a párkapcsolatából minden egyes alkalommal, amikor más is bejön neki?
2021. jan. 2. 17:05
 13/25 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert nincs senki akitől tanácsot kérhetnék, nem beszélhetek erről senkinek, és lassan felemészt ez az egész. Így fogalmam sincs mitévő legyek, hogyan ignoráljam ezeket az érzéseket, és hogyan jöjjek egyenesbe lelkileg.
2021. jan. 2. 17:08
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a vele való találkozást, ha találkoztok - légy udvarias, de ne kedves, inkább légy közömbös. Ha otthon eszedbe jut, kezdj olyat csinálni, ami leköti a figyelmed: sakk, sudoku, keresztrejtvény. Ja, és gondolj arra, hogy járt utat a járatlanért ne hagyj el. Aplikáld ezt a mondatot a Te helyzetedre!
2021. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Alessandro10 ***** válasza:
89%

Legegyszerűbb az lenne, ha végiggondolnád miért szeretted meg a párod,mit szeretsz jelenleg benne, mi az ami idővel hiánnyá vált, mennyi esélyt adsz arra, hogy újra felpezsdüljön a kapcsolatotok azzal ha elmondod neki mi lenne az amitől boldog lennél,...

Aztán ha nem változik semmi, váljatok külön.

Idővel a másik kapcsolat is lehet unalmas, azt már óvatosan említem, mi lesz ha az új pasinak is megtetszik valaki és ő lesz abban a helyzetben amiben most te vagy?!

Feltéve ha nem dob ki egyből.

2021. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi tévő legyél? Először is ha már eldöntötted, hogy kitartasz a kapcsolatod és a párod mellett, akkor már eggyel előrébb vagy. Aztán pedig el kell vágni az összes kontaktot ezzel a 'különleges személyiséggel'. Nincs levelezgetés, barátkozás, bitalmaskodás, találkozás. Ezt meg is lehet neki mondani, hogy neked fontos a párod, majd szépen elbúcsúzni.

Ha nem ezt teszed, akkor csak idő kérdése és egymásba gabalyodtok, akkor már késő lesz módosítani, és csak hibát hibára fogsz halmozni, jönnek a hazugságok, viták, sírás, megbánás.

Kérdés, hogy mit akarsz?

2021. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem akik provokálnak: azt irja, hogy nem akarja kidobni és szeretné megoldani.


A helyzet viszont az, hogyha ismét szerelmes leszel, akkor jobban jársz, ha a szived után mégy. Pláne amig nincs család, gyerekek vagyon stb. Ha szerencséd van, akkor egy idő után megtanulod a szerelmet is kezelni.


Persze ha úgy érzed ez még kezelhető, akkor kezeld. A kapcsolat helyre rakása mindig jobb opció

2021. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, gondolatban vezesd le azt az opciót, hogy mondjuk holnap bejelented a párodnak, hogy szerelmes lettél, szakítani akarsz. Ő összetörik, csalódik stb. Lehet, látod sírni is. Szétköltöztök. Egyedül kéne lenned egy ideig (hosszú kapcsolat után nem ártana). Addig ne zavarjon be a másik, míg helyre nem rakod az érzéseidet. Ebben a helyzetben már nem is lenne olyan mérhetetlenül vonzó a "férfi". Ezt sokszor csak a "nem lehet" érzés táplálja hatalmassá, ha már ott van veled, a tiéd, nem éreznéd, amit most. Ő sem tökéletes, csak most látod annak.
2021. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát..., ennyi 100 %-os választ egyetlen kérdésre nagyon régen láttam!
2021. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Lilla... A barátod nem érdemel meg téged.
2021. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!