Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még az exét szereti?

Figyelt kérdés

A barátom az exével kb 8 éve mentek szét. Első nagy szerelem,szakítás után még sokáig tartották a kapcsolatot.. Majd a csajnak pár éve lett egy új barátja , már el is jegyezték,és hamarosan esküvő.

A barátommal egy ideje nem a legjobb a kapcsolatunk , az utóbbi időben szóbakerült az exe, és azt mondta h rosszul esik neki h a csajt eljegyezték és h kb irigy a boldogságára...Elvileg az zavarja h az utóbbi időben sokat civakodunk és mi még nem tartunk itt az életben, de én azon gondolkodom h ennél többről van szó, mivel az ex váltotta ki most ezt a bús hangulatát.


Ti mit gondolnátok erről?



2021. jan. 4. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
8 év után már 100% hogy nem akarja az exét. Irigy, mert veled nem sikerül az előrelépés.
2021. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szereti még, 8 év elég sok idő. De az lehet, hogy az esküvő gondolata megviseli, mert visszaemlékszik a közös időkre és nosztalgiázik. A házasság "nagy" dolog, tudat alatt még gondolhat arra, hogy innentől végleg vége. Próbáljatok meg egymásra és a jövőre koncentrálni, ha 1-2 hónap múlva sem javul ez az állapot, akkor már aggódnék.
2021. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi, igazabol nem is akarta elmondani mi a baj csak en huztam ki belole h ez zavarja mert aznap tudta meg... szoval amugy o nem ugy latja h annyira rosszul lenne tole h befolyasolna minket
2021. jan. 4. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenbe szerelmet belelátni, annyi az egész, hogy fáj az egójának, hogy az exe boldog a jó kapcsolatában, amíg ő szenved a tiéketben.
2021. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Hát én a helyedben megmondanám neki, hogy ha veled van, ne az exével foglalkozzon. 8 éve volt, semmi különösebb köze nincs már hozzá.
2021. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a pasidat sem értem... Az a baja, hogy ti még nem tartotok az eljegyzésnél. Mégis kin múlik? Nem értem. Ilyneket a nők szoktak mondani a férfiaknak, nem fordítva. Azt várja, hogy te kérd meg a kezét, vagy mi?!?!?!
2022. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!