Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlzottan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlzottan féltékeny és toxikus vagy ez szerintetek sem megtűrendő?

Figyelt kérdés
A pasim legjobb barátja egy lány. Ezzel semmi bajom nem lenne, de előttem ezt a lányt crusholta. (De nem kavartak, nem történt semmi.) A csaj meg hitegette, és aztán mikor vallott, visszautasította. És aztán utána is hitegette, de ő azt mondta nekem, hogy el tudta engedni a dolgot, már nem is vonzza a csaj. Mi kb egy hónappal a vallomására rá jöttünk össze. Tényleg nagyon jó pasi, érzem, hogy szerelmes ő is és tudom, hogy nem csalna meg. De úgy érzem hogy félig még mindig simpel a csajnak, és ez nagyon zavarja a szemem. (Sok időt töltenek együtt, kicsit flörtölgetnek és úgy érzem hogy nagyon sokra tartja.) Én vagyok toxikus, vagy ez így nem okés?

2021. jan. 8. 14:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#8as, ez megnyugtatóan hangzik, hallani picit a másik oldalt:D
2021. jan. 8. 15:34
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is voltak ilyen srác barátaim. De ha szóltam volna, hogy gyere szexelni, gondolkodás nélkül belement volna mindegyik hiába találtal barátnők maguknak miután koppintottam őket
2021. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom a 8as válaszoló nem flörtölget a kis barátjával, amikor annak barátnője van.
2021. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#12es ez már kevésbé megnyugtató:DDD De azért, ha ilyet feltételeznék róla, basznám ki az életemből. Max érzelmi megcsalástól tartok, ez nem reális
2021. jan. 8. 15:42
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Szerintem az emberek olyanhoz vonzódnak hosszabb távon, aki szintén vonzódik hozzájuk. Ha visszautasította a csaj, akkor az neki csak szar lenne, ha valamiért mégis azt mondaná, hogy gyere és dugj meg, mert az olyan, mintha nem lett volna ló, szóval jó szamár is. Szerintem a srácok is büszkébbek ennél.

De tényleg nagyon sokféle emberi kapcsolat van, szerintem lógjatok hármasban és kiderül. Annak a haveromnak az előző barátnőjével tök jóban voltam, a mostanit még annyira nem ismerem, de abból, hogy 3-an lógtunk együtt szerintem kiderült, hogy milyen a viszonyunk.

2021. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te csak azt akarod hallani, hogy “persze, semmi baj, ha korábban vonzódott az ellenkező nemű barátjához, ne aggódj, sosem dugna félre”. Ha te jobban érzed magad ettől a hazugságtól, akkor tessék.
2021. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tartok attól, hogy "félredugna". Ebben eddig is biztos voltam, nem kérdés. Itt nem erről van szó, sokkal összetettebb a helyzet. Össze vagyok zavarodva, mert nem szeretnék kontrolláló lenni, vagy ultimátumot adni neki, de zavar, hogy van egy másik lány, aki fontos neki.

És nem jobban akarom érezni magam, hanem megoldást találni rá, hátha valakinek van ilyen tapasztalata. Úgyhogy nyolcas válaszolónak nagyon köszönöm, igyekszem majd megismerni jobban a lányt.

2021. jan. 8. 16:22
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Off: oké, most már megkérdezem, mert nem ez az első kérdés. Mi az a crusholás és miért nem magyarul írjátok???
2021. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Alapvetően annyit jelent, hogy tetszik (bocsánat a szóhasználatért, a környezetemben ismert szó), de kicsit árnyaltabb formája, mert inkább csodálat, amikor odavagy valakiért.

A simp meg aki mindent megtesz valakiért, akit kedvel, szóval kicsit így papucskodik.

2021. jan. 8. 16:31
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia, én szerencsére értem mit írtál :D Férfi vagyok egyébként.


Most nem azért, de ha tudod hogy chrusholta a lányt, nagyon nagyon jófejség, és hatalmas toleranciára vall tőled hogy hagyod őket kommunikálni. Biztosan nagyon magabiztos lány vagy, ami hasznos.

A simpelés szerintem alapvetően belefér még, a haverjaim engem is bszogatnak hogy simpelem a barátnőket a baráti táraságban, de menyasszonyom van, akit imádok és a legcsodálatosabb nő akivel valaha találkoztam, szerintem már egy távolságtartó udvariasságra is könnyen rávágja az ember a mai világban hogy HAHA SIMP.


Ha crusholta, és pár hónappal ezelőtt szerelmet is vallott, szerintem elfogadhatatlan hogy beszélnek. Én férfiként a részemről azt mondom, döntse el hogy vagy Te, vagy Ő.

2021. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!