Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túlzottan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlzottan féltékeny és toxikus vagy ez szerintetek sem megtűrendő?

Figyelt kérdés
A pasim legjobb barátja egy lány. Ezzel semmi bajom nem lenne, de előttem ezt a lányt crusholta. (De nem kavartak, nem történt semmi.) A csaj meg hitegette, és aztán mikor vallott, visszautasította. És aztán utána is hitegette, de ő azt mondta nekem, hogy el tudta engedni a dolgot, már nem is vonzza a csaj. Mi kb egy hónappal a vallomására rá jöttünk össze. Tényleg nagyon jó pasi, érzem, hogy szerelmes ő is és tudom, hogy nem csalna meg. De úgy érzem hogy félig még mindig simpel a csajnak, és ez nagyon zavarja a szemem. (Sok időt töltenek együtt, kicsit flörtölgetnek és úgy érzem hogy nagyon sokra tartja.) Én vagyok toxikus, vagy ez így nem okés?

2021. jan. 8. 14:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

“nagyon nagyon jófejség, és hatalmas toleranciára vall tőled hogy hagyod őket kommunikálni. Biztosan nagyon magabiztos lány vagy, ami hasznos.”


Pontosabban annyira önbizalomhiányos, hogy nem meri megmondani a srácnak, hogy ez az egész zavarja őt. Kit ne zavarna úgy őszintén? Gyanítom max 20 éves lehetsz kérdező, majd egy pár pofáraesés után nem leszel ilyen toleráns, de ne legyen igazam.

2021. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

20as kérdező nagyon köszönöm az értelmes választ, sajnos hű de nagy magabiztossággal tényleg nem rendelkezem, de tény, hogy toleráns vagyok, ami főleg abból fakad, hogy amúgy teljes biztonságban érzem magam a barátom mellett és nyíltan kommunikálunk

21es válaszoló, már felhoztam a problémát sokszor, átbeszéltük és mindig azt mondja, amit már a kérdésben is írtam (tesó viszony, fontos neki, de nem tud rá többé nőként tekinteni) igaz, ultimátumot nem adtam és mondom, azt nem is szeretnék. Ha ez elhatalmasodik a kapcsolaton, vagy beigazolódik bármilyen megérzésem kiszállok a kapcsolatból.

2021. jan. 8. 17:12
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, a vonzalom változhat. Ahogy fellángolt úgy el is múlthat. Ahogy elmúlt úgy újra fel is lángolhat.


Ha nem tudna rá nőként tekinteni mégis hogyan tudna vele kicsit flörtölgetni?

2021. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!