Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet elviselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elviselni egy csak félig jó kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Olyan nők véleménye érdekel, akik pocsékul érzik magukat egy kapcsolatban, de valami miatt mégsem változtatnak. Milyen problémák vannak és mi az oka, hogy nem lépnek?

2021. jan. 10. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
addig voltam vele még nem találtam mást. felkeszitettem magam ez idő alatt
2021. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Semeddig. Elég sok a megalkuvás az életemben. Párkapcsolatomban 0.
2021. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy nincs más.
2021. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi az oka, hogy nem lépsz?
2021. jan. 10. 11:44
 5/14 A kérdező kommentje:
A magad kedvéért? Feltétlenül kell hozzá más? Vagy annyira nem rossz a kapcsolat?
2021. jan. 10. 11:50
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Igen feltétlenul kell más.

(Nekem legalábbis)

Mert szerelmi bánattol sirdogálni szakitas után miközben az ex él és virul es aoha nem volt esetleg boldogabb, azt ugy kihagynám. Nincs értelme.

Apa mondta egyszer ugyan hogy legaláb tartsak két kapcsolat közt szünetet, ez csak jot tesz. Hát komolyan kiprobáltam!

Egyik szakitás után kerek fél évig nem volt barátom. Igy pár év mulva is, ha visszagondolok arra a félév "üresjáratra", az ègadta világon semmi de semmi ertelme nem volt!!

2021. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*soha
2021. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Egy ideig én is maradtam egy ilyen kapcsolatban. Nem volt jò ötlet, nem éreztem benne jòl magamat, szerettem az illetőt de nem egyeztünk és a problémákat se tudtuk megbeszélni. 9 év volt köztünk de sokszor nem tűnt fel hogy ő lenne az idősebb.

Sokáig érlelődött bennem, hogy lépnem kell de valahogy mindig halogattam. Talán azért mert szerettem, a kapcsolatunk nem haladt semerre, megrekedtünk egy ponton és 2 hònap eltelte után se haladtunk.

Olyan se veled se nélküled kapcsolat volt. Elküldtem, fáj még de nem szeretném ùjrakezdeni, néha neha beszélünk de akkor is összeveszünk valamin.

Egyben biztos voltam se megcsalni nem akartam, se mögötte ismerkedni.

24/N

2021. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

* a problémák a kapcsolatomban amugy olyanok voltak pl hogy állandoan flörtölt a párom a bnőimmel is amit en megalázonak éreztem, mindenki elott azt fejezte ki minzha en csak valami potkerék lennék mögötte, ugyanakkor soha nem lépett át határokat nem csalt meg velem élt korrekt volt, a fentit betudta annak hogy szerinte ez normális, a pasik mindenkit megnéznek még attol hogy van párjuk en reagálom szerinte tul stb. Önvádakkal voltam tele változtam mellette, megtanultam lazán fogni stb

Dehát a szakitás is csak nekem fájt erdekes módon....

6.

2021. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Félig sem szerelem, amit játszottál te velem..."
2021. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!