Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a páromat semmi nem érdekli velem kapcsolatban(hobbi,érzések stb), de engem minden érdekeljen ami vele kapcsolatos?!

Figyelt kérdés
Engem érdekeljenek a pasis dolgai szerszámok, hobbi, amilyen könyveket olvas stb. De ő a szemembe vágja, hogy ő ezt és ezt a dolgomat nem tudja követni, de nem is akarja. Ha viszont én mondanám ezt neki fel lenne háborodva, én viszont csak tűrjek. Kezd ebből elegem lenni, hogy folyton én vagyok az a fél aki alkalmazkodik.

2021. jan. 10. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Azért van ez, mert nem egyenrangú a kapcsolatotok.
2021. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nekem csak ennyi a kérdésem, hogy minek vagy vele? Egy kapcsolat sose fog működni, ha felek nem egyenlőek és nem tesznek bele ugyanannyit.
2021. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat kezdetén is ilyen volt, vagy később lett ilyen?
2021. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Mert nem szeret. Nem érdekled. És soha nem is fogod.

Egy nő vagy neki, akinek kiöntheti a szívét. És ennyi.

Aki szeret, az mindent tudni akar rólad.

2021. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején érdeklődőbb volt. Sokszor érzem úgy, hogy a házimunkán kívül semmi "dolgom" itthon. Ő elvan a kis világában és ennyi. Szeretem, meg úgy tűnik ő is szeret.
2021. jan. 10. 13:16
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
‘parod’.. en az ilyen embert nem nezevznem a paromnak.
2021. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
"A kapcsolat elején érdeklődőbb volt" Csak formalitásól.
2021. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
#7 pont ezt akartam írni én is. Az a beetetési időszak.
2021. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a kérdést kb én is írhattam volna... Nekem azt vágta a fejemhez ma, hogy mit képzelek, hogy neki miért kellene hálásnak lennie, hogy bekoltoztem hozzá és van egy határ, amin túl nekem nincsenek jogaim... Csendben megjegyzem, én több, mint fél évig, amig home office volt, a hálószobaban kuporogtam az ágyon, ott dolgoztam, írtam a szakdolimat stb. Amíg ő a nappaliban "meetingelt"...

Most hogy elkezdtem kizarni és tudatosan a saját dolgaimat előtérbe helyezni, azzal foglalkozok és nem érdekel az ő hasfajasa vérig van sértve.

Az elsőnek igaza van, azért viselkednek így, mert nem vagyunk egyenrangúak velük. Tartozékok vagyunk csak, de nem a legfontosabbak.

2021. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Te egy ingyenes állandó szexpartner vagy neki.

És ha rosszul van, akkor van aki kihívja a mentőket.

2021. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!