Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a páromat semmi nem érdekli velem kapcsolatban(hobbi,érzések stb), de engem minden érdekeljen ami vele kapcsolatos?!

Figyelt kérdés
Engem érdekeljenek a pasis dolgai szerszámok, hobbi, amilyen könyveket olvas stb. De ő a szemembe vágja, hogy ő ezt és ezt a dolgomat nem tudja követni, de nem is akarja. Ha viszont én mondanám ezt neki fel lenne háborodva, én viszont csak tűrjek. Kezd ebből elegem lenni, hogy folyton én vagyok az a fél aki alkalmazkodik.

2021. jan. 10. 13:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Most már megvan a kapcsolat, nem kell érte tenni. Ő ilyen, csak nem ismerted.
2021. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Kifogott halat nem etetünk. Mond valamit, még ha ebben nem is értek egyet, de a párod úgy tűnik, igen?
2021. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2021. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Így jártatok, ha nem tetszik, szakíts más virágot. Nyugdtan lehet ezen hisztizni lepontozó szefós nyunyókák, a helyzet nem lesz jobb.
2021. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tudod mi vagy te számára?

Egy takarítónő, aki kiszolgálja, mos rá, főtt ételt tesz elé és még dugni is lehet, egyébként semmibe vesz.

Ha szeretne, érdeklődne.


Kérdés: meddig akarsz vele maradni? Én már rég leléptem volna, akkor inkább élek egyedül, de nem szolgálok ki még egy embert, aki amúgy meg le se tojja, amit mondok.

2021. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!