Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőméknél dugulást okoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőméknél dugulást okoztam wcbe szerintetek észre veszik?

Figyelt kérdés
Vasárnapi ebéd után rám jött a nagy dolog haza indulás előtt még beugrottam wcre lehúzás közben eldugult az egész ülőkéig ért a kakis viz nem jeleztem senkinek a problémát eljöttem.Szerintetek mit csináljak nagyon szégyellem magam lehet szólni kellett volna? Barátnőm azóta nem keresett hogy nézek így a szülei szemébe ezek után?😭
2021. jan. 10. 15:33
1 2
 1/11 Angel3000 ***** válasza:
97%
Szia! Igazàn szòlhattàl volna legalàbb a baràtnôdnek!
2021. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
hacsak nem vendégeskedik náluk sok ember, ki fog derülni hogy te voltál.. szólhattál volna
2021. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Undorító+igénytelen
2021. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
😂😂😂😂😂😂ebbe az egészbe az a gáz hogy elsunnyogtál...
2021. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

A bélsár és a WC-papír nem okoz dugulást. Mit tettél még a WC-csészébe?

Ha pedig csak azt tetted bele, amit írtam, akkor már előtte is el volt dugulva, talán alattuk lejjebb levő lakásnál és a fölöttetek levők addig húzogatták a WC-t, ill. máshonnan is ereszthették a vizet (mosogatógép, mosógép, kézmosás, hogy a lányéknál már "színre lépett" a szenny.

Mindenképp szólnod kellett volna.

2021. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez szimpla igénytelenség. És tényleg, a leggázabb a sunnyogás az egészben. A tesómnak is volt egy ilyen pasija. Egy-egy nálunk töltött hétvége, vagy többnapos ünnep során biztos hogy ráfutottunk a kis "ajándékára". Ő is mindig pont így elsunnyogta, de elég egyértelmű volt, hogy ő a tettes. Csak hát, kínos volt szólni neki.
2021. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

#6


neee, xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2021. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Áhh... dehogy veszik észre. Bizonyosan megszokott látvány, hogy térdig ér a szar náluk. :D Amúgy ha már sikerült eldugítanod, nem gondolod, hogy szólnod kellett volna? Ez a sunnyogás a leggázabb az egész szar sztoridban. :D
2021. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Én ezek után biztosan kidobtalak volna, és NEM azért, mert eldugítottad (megesik bárkivel), hanem mert elsunnyogtad. EZ az ami igazán gáz és szánalmas.
2021. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta nem is keresett a barátnőm ☹️
2021. jan. 10. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!