Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Piros zászlók ismerkedéskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros zászlók ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Nálatok mik voltak azok a figyelmeztető jelek ismerkedéskor vagy a kapcsolat elején, amiket figyelmen kívül hagytatok és ezt később megbántátok? (Mert utólag kiderült, hogy az illető valóban alkalmatlan kapcsolatra.)

Mi volt a legtanulságosabb számotokra, amit párkeresőknek tanácsolnátok?



#megérzés #red flags #figyelmeztető jelek
2021. jan. 10. 23:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
82%

Beszélgetések során amikor rákérdeztem 2x hogy mivek foglalkozik, mi a munkája, kitérő válaszokat adott. Nekem ez már eleve fura, mert elvileg járt egyetemre is (oda ahova én is), csak nem fejezte be. De arról hogy most mit csinál, nem mondott semmit és ez nekem fura, mert egy tök alap kérdés és ha csak nem illegális akkor miért ne lehetne elmondani?


Illetve, pont volt egy 2 hetes időszakom akkoriban amikor RENGETEG dolgom volt és kb egy szabad percem se. Találkozni akart, mondtam hogy sajnos csak a jövő héten érek rá. Alig ismertük egymást (csak online beszéltünk) és elkezdett kioktstni hogy ha egy fél órát se szánok rá (mintha fél órával barmi is változna) akkor hogy képzelem, miért nem tudok RÁ (egy vadidegenre) időt szakítani. 1 hetet kellett volna kibírnia...

Szóval ilyen számonkérő volt, túlzottan tapadós, követelőző amiket utálok. Nem is találkoztunk. Ja és ugye az hogy bizonyos alap dolgokat homály övezett és ezzel kapcsolatban volt egy rossz érzésem. Jobb is így.

2021. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon nyomult az elejétől, mikor ez nekem gyors volt, hiába mondtam, hogy nem állok készen komoly kapcsolatra, erőltette, mert belém esett. Utána egész nap uzikkel bombázott, letiltogatott ha olyanja volt, nevetséges dolgokkal fenyegetőzött stb. Nagyon bánom hogy ezeket mind elneztem. A többit meg hagyjuk.. Kár volt.
2021. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Elég intő jelnek kellett volna lennie hogy amikor megismertem aznap vagy 3 emberrel kezdett ki. Annak is hogy mindenki inkább lebeszélt róla. Annak is hogy amikor először feljött hozzám szétkarmola a nyakam mert neki épp olyanja volt. Ennek ellenére 6 év ment a kukába vele.
2021. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
51%

Első 2-3 randin mindenki "megjátsza kicsit magát" a legjobbik énjét veszi elő. Ha ott néha amikor nem figyel előjön egy bunkó,tajparaszt káromkodós énje akkor RedFlag.(pasikèn írok)

Ezèrt megköveztek ,de én szertem a nőies stílusu lányokat megjelenésre,belső tulajdonságokra egyaránt, amikor egy nő full unisex holmikba jön, nem készűl randira az RF ugyanis én zuhany/borotválkozás/hajmosás után azért megnézem mit veszek fel. Aki első randikon nő létére nem ad magára később csak rosszabb lesz.

Sok alkohol az első randikon,kivève ha olyan program disco/koncert ott talán megbocsájtható.

Ha nincsennek barátai....jó jo introvertált de,aki a sajat nemében sem szimpatikus senkinek...az ilyenek nők féltékenyek nem tolerálnak baráti programokat még nagyon ritkán sem.

Példa erre haverom felesége, "ő fél a házukban egyedűl" de a faluban ahová költöztek senkivel sem beszélnek.

A túl sok ellenkező nemű barát vagy állandó csajos programok. Akkor minek járunk ha sosem találkozunk,minden ferfi munkara van egy szakember pasi barátja,nem érzem magam férfinek...

2021. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kedves 13!


" ha MINDIG MINDENKIT szid, munkatarsait, roknait, baratait, mindenkirol van egy sztorija, h hogyan vertek at/hasznaltak ki ot stb. nekem ez olyan gyanus, hogy mindenki rohadek, bezzeg o egy szent. ilyenkor ugye csak egy nezopontbol hallja az ember a sztorikat, tehat kisse egyoldalu, de volt, h kozos ismerostol volt szerencsem meghallgatni a masik oldalt, ami azert kicsit arnyalta a kepet. de olyan egyszeruen nincs, h veled mindenki ge ci ok nelkul, te meg artatlan vagy."

Van egy majdnem barátom ő ilyesmi emberek 80%át lenézi 15%at Isteníti nyalja a seggüket.

Tipikus önbizalomhiány,önerőből tehetetlen. Próbál mindenkit maga alá nyomni és pár sztárolt alak slepjével sodródni,ahol megint lenyom embereket,hogy a sztár csak az övé legyen.

2021. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

31es! Sokáig hasonlóan gondolkodtam a munkáról mint te. A munka meghatározza az ember életét énjét,ha nem kényszerből csinálja azt amit (multinál soron van pl),hanem szabadon választotta.

Aztán ki lettem oktatva,megkerdeztem mi a munkája(ergo hivatása) erre letolt,hogy közöm nincs mennyit keres. Tehát azt gondolta,munkát a pénze végett kérdezem.

A jövő héten érek csak rá dolog-rosdz tapasztalat,volt egy lány aki mással is kavart és a "jövő hetig "várt mi lesz abból, csakhát lebukott,hogy másra van ideje. Ebben a neten sokan fűznek egy nőt időben sajnos sok pasi tapasztalt ilyet.

2021. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Bőven az ismerkedési fázisban voltunk, kb. 3 hete találkozgattunk. Erre a fejemhez vágta, hogy én érzelmileg kihasználom őt, mert nem fekszem le vele, és csak arra kell, hogy legyen kivel beszélgetni/elmenni helyekre. Mintha a randis időszaknak nem ez lenne a lényege...


Ő akkor még szűz volt, annak ellenére, hogy közeledett a 23. születésnapja. Betudtam a szüzességnek, illetve a sok nőnek, aki hitegette őt, hogy ennyire erőlteti a szexet, és végül is nekem sem volt ellenemre.


Hopp, lett egy bántalmazó kapcsolatom. :))

2021. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!