Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom agresszív lett? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szonja007 kérdése:

A párom agresszív lett? Többi lent!

Figyelt kérdés
Munkahelyen ismerkedtünk meg,2 hónapja járunk. Döcögősen indult,de csúcsszuper lett minden. Múlt héten nála főztem,közben boroztunk (ami sokszor előfordul nálunk,eddig mindig kedves volt és ha veszekedtünk,mindig elismerte,h igazam van,igy teljesen váratlanul értek a lentiek) ,minden rendben volt. Leküldtem a boltba még pár dologért és jó 1 óra múlva ért haza erősen ittasan,mire a válasza: “Csak egy vodkát ittam!” Láthatóan jóval többet. Megetettem, megpróbáltam ágyba dugni és ekkor mondhattam vmit,ami kiverte nála a biztosítékot,mert közölte,h takarodjak a lakásából,izomból belevert a falba. Majd fogta a táskám,a csizmám és a pulcsim és végighajította őket a folyosón,kilökdösött egy szál melltartóban,mindezt teljes hangerővel üvöltözve,még a szomszédja is kijött. Emellett 2x vállon lökött. Nagy nehezen kijutottam a társasházból,de utánam jött és kicsavarta a telefont a kezemből. Innen is elszabadulva felültem egy buszra,hát,azon is ott termett,h beszéljük meg. Leszálltam,nem akartam ott balhét. Ő meg csapongott a “bocsass meg,gyere vissza” és a “te provokáltad és túlreagálod” között.És ott állt sírva,de én már mondtam,ami a csövön kifért. Hogy milyen ember vagy te? Olyan,mint az apád! (Apja verte az egész családot) azt hiszem,tehettem volna ellene azzal,h nem provokálom tovább,de sajnos nem vagyok az a “hagyom magam” tipus és nagyon sértő dolgokat tudok mondani. De ehhez akkor sincs joga! Aznap volt 6 nem fogadott hívásom és egy üzenet,miszerint “Megbocsáthatatlan,amit tettem.” Én írtam,h ne keressen. Ennek már 4 napja és azóta semmi,se bocsánatkérés,se semmi. Ti mit gondoltok?

2021. jan. 13. 01:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor meg egy no azt mondja,h “ne keress”,az sosem so szerint ertendo"

De. Mióta a no means no, azóta szószerint értendő. Ha máshogy értendő, azt te kösd ki előre, de egyszerűbb azt mondani, amit közölni akarsz.

2021. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap az semmi,mi lenne később.Szerintem ti még csak ismerkedési fàzisban vagytok/voltatok
2021. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%

Tényleg jóindulatból mondja ezt neked mindenki nem hülyeségből és 100%-san igazat beszélnek.

Tegyél félre minden szépítést a dologba,amit csak te magyarázol bele és ne akard szépíteni, ami egyértelmű. Azok, akik végig járták ezt az utat, csak tapasztalatból beszélnek.

Soha nem változik meg az ilyen férfi. Idő és energiapazarlás lenne +nyakadba szakadna a jövőben egy csomó olyan dolog, amitől lelkileg kibeleződve éreznéd magad és több évi munka lenne helyrehozni a személyiséged.Lelki roncsként akarod-e magad viszontlátni pár év múlva? Remélem a válaszod nem.

Akarj jót magadnak, hogy megkíméled magad egy olyan úttól, ami egy járhatatlan, pokollal teli. Inkább válaszd a boldogságot és várj egy olyanra, aki mellett soha nem kell ehhez hasonló megaláztatásokat! Semmilyen szinten!

Az ilyen pasi meg sínylődjön el világ magányába.

2021. jan. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél önsorsrontó barom. Gondold tovább. Azt akarod, hogy a gyerekeid rettegve nőjenek fel ilyen apa mellett?

De nem kell ilyen sokáig tovább gondolni. Idézd fel, milyen volt egy szál melltartóbana lépcsőházban a szomszéd előtt?

Egy normális férfi sosem tenne ilyen a partnerével. Aki ilyenre képes, annak ez az igazi arca. Az a mézesmázos, akinek mutatja magát, csak egy felvett szerep. Amiből minden konfliktus azonnal ki tudja zökkenteni, és akkor szarrá verve zokoghatsz a lépcsőházban pucéran.

Örülj neki, hogy nem keres! Engem a hasonló exem hónapokig zaklatott, egyedül az utcára sem mertem kilépni, mert attól féltem, valahol elvágja a torkom.


Ha ezek után nem hagyod el, egy pillanatig se tudlak sajnálni, de aztán ne gyere ide rinyálni minden alkalommal, valahányszor szarrá ver.

2021. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
És komolyan nem emlékszel,hogy mit mondtál neki amiért így bedühödött vagy csak nem akarsz emlékezni?
2021. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azota?
2021. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
A helyzet az jelenleg,h meg egyszer visszamentem hozza,azutan mar nem volt agressziv. Most az volt a prolemam,h az en penzemet kolti ugy,mintha a sajatja lenne es ekkor szakitottam. Ennek 6 honapja es azota zaklat engem,a csaladomat es a barataimat. Ál profilokat hozott letre,az egyiket az en nevemben es arrol irogatott az ismeroseimnek. Aztan az egyik ismerkedos oldalon csinalt egyet a nevemben,ahol megadta a telefonszamom es belinkelte a fb profilom.:(((((
2022. jan. 27. 01:23
 28/29 anonim ***** válasza:
tegyel feljentest ellene
2022. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Még jó hogy mindenki azt tanácsolta neked hogy menj vissza hozzá, nem?
2022. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!