Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit rosszul esett jogos?

Figyelt kérdés

Egyiptomi barátom van összeköltöztünk nem rég általában magyar kajákat főzök (mást nem is nagyon ismerek)


És meglepett egy arab szakácskönyvel hogy ebből is tanulhatnék


Nem vagyok egy nagy konyhatündér eddig is csak azért főztem hogy a páromnak örömet okozzak

Lehet túl reagálom és csak szeretne vmi hazait

Kicsit rosszul esett


2021. jan. 13. 06:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Örül a főztödnek de enne egy hazait is.

Ha te lennél nála és folyton arab kaját ennél, majd egyszer csak csinálna neked egy halászlevet, te nem örülnél?

2021. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem boldoggá tenne egy ilyen. Szeretek elméjülni más kultúrákban, bár igaz, amit az egyik válaszoló írt, hogy magyar alapanyagokból valószínűleg nem lesz ugyan olyan jó, de legalább tanulsz pár különleges fogást😊
2021. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, mi a bajod. Attól, hogy Magyarországon él, miért ne ehetne arab ételeket? És ha te megfőzöd neki a magyar ételt, akkora teher lenne az arab ételt megfőzni?

Lehet durcáskodni, hogy te csak magyar ételt készítesz, és csináljon magának ő arab ételt, ha olyat akar enni. De egy normális kapcsolatban az ember szeret örömet szerezni a párjának. Ha te nem akarsz neki, akkor számodra nem fontos ez az ember, ez a kapcsolat.

2021. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főzzetek nyugottan együtt arab kajákat. Mármint szerintem a főzés jó közös program. Amúgy nem hiszem hogy megbántani akart, szerintem inkább csak meg akarta mutatni náluk milyen ételek vannak.
2021. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

De ő amúgy hogy a szarba nem tud főzni, felnőtt ember létére? :D

Most költözött el anyucitól?

2021. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

#15 Van, hogy az ember szimplán nem szeret valamit csinálni. Képzeld, én sem tudok főzni :)

Azaz ki tudnék keresni egyszerű recepteket, és azt követve menne, de amúgy nem. Nálunk a párom főz, nagyon profi, ráadásul imádja is, így még szükség sincs arra, hogy "muszájból" nekiálljak.

Amíg anyummal éltem, ott is maradtam a hámozásnál, szeletelésnél és egyebeknél, a főzést ő vállalta be.


Ha a Kérdező bevállalta ezt a feladatot (és szereti is csinálni a párja kedvéért a leírás alapján) akkor nem értem, hogy mi a gond.


Kérdező, kétlem hogy lenne mögötte bármilyen negatív szándék. Mi például nagyon sokszínűen főzünk, mindenféle nemzet konyháját kipróbáltuk/juk :)

Szerintem csak szimplán szerette volna megismertetni veled azokat, amiken ő felnőtt.

2021. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%
Rettenetesen túlreagálod, hogy lehetsz felnőtt ember létedre ennyire éretlen és hisztis? Ideje lenne felnőni.
2021. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!