Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kell a barátomnak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kell a barátomnak mert szebb, vékonyabb? Vagy csak engem un?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, kicsit meghusisodtam, de nem olyan vészesen azért. Olyan 80 kg fele lehetek, a kezdeti 55 höz. De sokan mondják hogy jól áll, fogamzásgátló miatt lehet, meg sokat dolgozok, nincs időm edzeni.

Na csak az a baj hogy még ő az elején mondta hogy neki a vékony lányok tetszenek. Ha mostanában kérdezem csúnya vagyok e, azt mondja szép vagyok, ne aggódjak.

Eddig oké is lenne, de lett az egyetemről egy nagyon szép, vékony lány barátja, akivel sokat beszél fb-on. Nekem is vannak fiú barátaim, de nyomába se érhetnek a barátomnak, szóval nem konkurencia.

Kértem hogy ne beszéljen vele, azt mondta ne korlátozzam. De nem úgy ír neki mint pl a haverjainak vagy egy csúnyácska lány barátnak, nem hagyja 2 napig lógva az üzijét stb. Mindig ír neki ahogy tud. A lány is elég sokat keresi, bele szoktam titokba olvasgatni, és néha bókol is a lánynak, de nem olyan durván hogy cserébe a leszidásért bevalljam hogy beleolvastam.

Sokszor veszekedtünk már rajta, főleg akkor mikor megláttam hogy egy bikinis kép le van töltve neki róla.

Engem közel se kíván úgy mint régen, de talán ez fokozatos volt, nem mondanám hogy azóta mióta ismeri.



2021. jan. 16. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, lehet! Valószínűleg jobban vonzódik hozzá, sajnos vannak olyan férfiak akik azért lépnek félre mivel a barátnője elhízott!
2021. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
61%

Bikinis kep letoltve? Megis mi kell neked, hogy eszhez terj (es lefogyj)?


Ja, es mit mondjanak az ismeroseid? Hogy felismerhetetlenne hiztal?

2021. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
66%
Onbecsulesed mereteddel elentetben csoken.. tegyel valamit magaddal
2021. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
55%

" Hogy felismerhetetlenne hiztal?"


Most miért bántod?? Szegény csak meghusisodott :)

2021. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
66%
Minek kell neki esni a kérdezőnek? Az eszem megáll....
2021. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, ha a párodnak vékonyan tetszettél, akkor nagy a valószínűsége, hogy jelen állapotban már annyira nem talál kívánatosnak.

Ezen nincs mit szépíteni.

Mindenkinek van egy ideálja, és te erre az ideálra felszadtél majd 20 kilót.

2021. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
32%
#15: Mert egy full toxic szemely.
2021. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
85%

Hány centi vagy a 80 kilóhoz?

Mi van, ha az 55kg-val nagyon sovány volt a kérdező?

Ezesetben egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező kövér lett, lehet hogy valóban csak husi és tud az jól állni.

Én is 80 körül vagyok, 175 centihez. Edzem is, tehát izom is van rajtam bőven, de "husi" is. Egyáltalán nem vagyok kövér.

Viszont kérdező az igaz, hogyha a párodnak a vékony lányok tetszenek, akkor lehet, hogy hiába vagy csinos a +20 kilóval is, az neki már nem vonzó.

Én is híztam a kapcsolatom alatt, bár én sosem voltam kifejezetetten vékony. Csúcs formában én például 70 kiló körül vagyok, az alá nem is mennék. Rám is anno pikk-pakk felszaladt egy húszas (páromra szintén, ő volt 110 kiló felett is, bár ő meg 195 centi)

90 kilóval már daginak éreztem magam, de a párom nem hagyott el, ugyanúgy kívánt. Magam miatt kezdtem el dolgozni magamon, így vagyok most 80. Sokat fogytam, de izmosodtam is.

Ha a párodnak így már nem vagy kívánatos, akkor vagy gőzerővel nekiállsz fogyózni, vagy elengeded őt.

Bár véleményem szerint ha le is fogysz, ezekután már nem lenne egészséges a kapcsolatotok, érthető módon.

Ha edzeni nem tudsz, figyelj oda a kajára, az amúgy is többet számít a fogyásban, mint a mozgás, sajnos. Pedig én is szívesebben edzek, futok, stb, minthogy a finom ételekről lemondjak.

Viszont mindenképp magad miatt határozd el magad, ha zavar a súlyod, ne más miatt.

2021. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
50%

Pont ilyen barátnőt akartam mindig is, imádom a dagadt, féltékeny, bizalommentes, ellenőrizgető, felelősségkerülő nőket, főleg ha mindenért én lehetek a hibás..


Vagy..


Várjunk csak

2021. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
77%

Igen,jobban tetszik neki mint te most. Szereti a személyiséged, de már nem vagy neki olyan vónzó mint 55 kg - osan. Fogyjál le.

Te írod, hogy az elején mondta neki a vékony lányok tetszenek.

Te is azért tetszettél meg neki? Nem az ő izlése változott, hanem a tested.

2021. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!