Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kell a barátomnak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kell a barátomnak mert szebb, vékonyabb? Vagy csak engem un?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, kicsit meghusisodtam, de nem olyan vészesen azért. Olyan 80 kg fele lehetek, a kezdeti 55 höz. De sokan mondják hogy jól áll, fogamzásgátló miatt lehet, meg sokat dolgozok, nincs időm edzeni.

Na csak az a baj hogy még ő az elején mondta hogy neki a vékony lányok tetszenek. Ha mostanában kérdezem csúnya vagyok e, azt mondja szép vagyok, ne aggódjak.

Eddig oké is lenne, de lett az egyetemről egy nagyon szép, vékony lány barátja, akivel sokat beszél fb-on. Nekem is vannak fiú barátaim, de nyomába se érhetnek a barátomnak, szóval nem konkurencia.

Kértem hogy ne beszéljen vele, azt mondta ne korlátozzam. De nem úgy ír neki mint pl a haverjainak vagy egy csúnyácska lány barátnak, nem hagyja 2 napig lógva az üzijét stb. Mindig ír neki ahogy tud. A lány is elég sokat keresi, bele szoktam titokba olvasgatni, és néha bókol is a lánynak, de nem olyan durván hogy cserébe a leszidásért bevalljam hogy beleolvastam.

Sokszor veszekedtünk már rajta, főleg akkor mikor megláttam hogy egy bikinis kép le van töltve neki róla.

Engem közel se kíván úgy mint régen, de talán ez fokozatos volt, nem mondanám hogy azóta mióta ismeri.



2021. jan. 16. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen őszintén mondom, hogy az önképeddel nagyon nagy problémák vannak, de függetlenül attól, hogy sáros-e a párod vagy nem, én már attól kivágnálak, ha megtudnám, hogy kutakodsz utánam.

A kapcsolat alapja a bizalom, ami nálad alapjaiban sincs meg.

Mivel tisztában vagy azzal, hogy nem azt nyújtod már a párodnak, amit annó, így valószínű ezzel bünteted a párod is, akinek lehet semmi baja nincs veled, csak te képzeled be ezt az egészet.

Ahogy fentebb is írták, saját magad teszed tönkre a kapcsolatod, és ezek után nem is csodálnám, ha félrelépne a párod.

2021. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
77%

A csunya vagyok-e kerdes a legprimitivebb zsarolas. Megis, ki merne igent mondani. Es egybol csunya, tehat a nem valasz az jo, akkor mar nem kell azon gondolkodni, hogy nem vonzodik.

Amugy inkabb troll lehet az, aki szerint ezek a kilok felcsusztak.

2021. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
71%

"Sosem mondta hogy fogyjak"


Feltekenykedsz, hisztizel, kutakodsz a telefonjaban... merne igy barmit is mondani?


Amugy mar megvan az utodod.

2021. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert a másik csaj csinos. Nem csak csinosabb, hanem csinos. Téged pedig jóhogy un, mikor 80kg-s vagy.

Én a helyedben azonnal elkezdenék mozogni és elgondolkodnék az étkezéseden.

A pasidtól meg az lenne tisztességes, ha most szakítana és nem arra várna, hogy vajon kelleni fog-e a másik csajnak.

A helyzet amúgy az, hogy a pasid összejönne a másik csajjal, de az a csaj, mivel nagyon szép lány, sok lehetőséggel, csak haverként tekint a pasidra.

2021. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
84%

"Sosem mondta hogy fogyjak le, én pedig nem akarok, jó így!"

A kör bezárult. Egyetértek azzal, aki szerint durván elcsúszott az önképed.

Egyébként testileg rendbnetenni magunkat nagyon melós dolog. Nyilván lusta vagy rá, így inkább azt hazudod magadnak is, hogy pont jó vagy így. És a legnagyobb gond, hogy leszel te még 80kg-tól jóval több is, ha nem kapsz észbe.

2021. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
83%

A "nincs időm edzeni" a legbugyutább kifogás, amit hallottam valaha. Ugyanis a fogyásnál 70-80%-ban az étkezés játszik fő szerepet. Azt így látatlanban, kilók alapján nem lehet megmondani, hogy szép vagy-e vagy sem, az viszont tuti, hogy a barátod 55 kilósan szeretett beléd, nem 80 kilósan. 3 év alatt 25 kilót felszedni iszonyat sok, évente 8 kiló. Ez nem olyan, hogy "felcsúszik", valami nagyon nincs rendben.


Adok neked néhány tanácsot, ami nekem segített, ha gondolod, fogadd meg.


-Egyél több zöldséget és gyümölcsöt, próbáld meg kiváltani a péksüteményeket és a nassolásokat vele. Felejtsd el a reggeli szendvicset, egyél inkább egy tál zabkását; ebédre sültkrumpli helyett legyen párolt zöldség; ésígytovább. Magadnak kell kitapasztalni.

-Próbáld meg számolni a kalóriát. Neten rengeteg útmutatót találsz, olyat is, ami kiszámolja helyetted, de ezt is jobb a saját igényeidhez igazítani. 170 centihez reális az átlag 2000-es napi keret, és ezt addig kell csökkenteni, amíg a fogyás be nem indul. Egyszerű, de nagyszerű.

-Nem tudom, hol dolgozol, de próbálj meg a munkahelyedig és vissza mozogni! Szállj le 3 megállóval előbb, menj biciklivel, vagy ha közel van, simán sétálj. RENGETEGET jelent.

-Azt írod, szűkös az időd, de szerintem egy 10 perces napi mozgást nem nagy kunszt beiktatni. Youtube-on van fent csomó, keress rá. Ez is csodákat tud ám művelni.

-Ami nagyon fontos: ne legyél türelmetlen! Az a 25 kiló 3 év alatt jött fel, ne várd, hogy jövő hétre lefogysz. Hagyj magadnak időt, amúgy is először ki kell tapasztolnod.


Ha nem akarsz fogyni, akkor viszont fogadd el, hogy párodnak a vékony nők jönnek be, és másfelé kacsingat. Ezt az elején, mikor vékonyként összejött veled tudtad.

2021. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
56%
Én otthagynálak a jó csajért. Nem a hízás miatt, hanem fejben vannak gondjaid.
2021. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
89%

Én nő vagyok, de teljesen őszinte leszek hozzád:

mindketten ludasok vagytok a dologban, viszont nem gondolom, hogy egészséges dolog 55 kg-ról 80-ra hízni. Gondolj bele, amikor összejöttetek, volt egy vékony barátnője, aki mostmár nem vékony. Az oké, hogy szerinted jól áll, meg jó így, de valószínűleg neki a vékonyabb lányok jönnek be, nem a husisak. Ő ott a ludas a dologban, hogy igenis jeleznie kellett volna feléd a dolgot még időben, vagy szólni, hogy ez a baj, és ezért nincs szexuális vágya. Én 168 cm 61 kg vagyok. 64 kiló volt eddig a legtöbb, de az tömény izom volt rajtam, vékony voltam, de volt fenekem, mellem.

Én azt mondom a 80 az rengeteg. És nem azért, hogy bántsalak, hanem mert feltetted a kérdést, és én is ezt látom a probléma forrásának. Lehet, hogy nem akar megbántani és megcsalni, de felkeltette a lány az érdeklődését sajnos. Az is lehet, hogy neked jól áll a 80 kg, de valószínűleg neki ez nem jön be. Ha a fogamzásgátló miatt van, orvoshoz kell menni, váltani, mozogni, stb. Van, amikor időskorban meghízik az ember, stb, de te még nem tartasz ott.


Akárki akármit mond, nagyon fontos a külső. Az ex pasim amikor kopaszra nyírta a haját, meg meghízott, már nem vonzott úgy, mint előtte. Ez van. Neked kell eldöntened, hogy leülsz-e vele megbeszélni, hogy ez a probléma, vagy elkezdesz magadtól változtatni, vagy hagyod leépülni a kapcsolatodat.


Tudom, hogy rossz ezt hallani, de itt a válaszadók nem bántani akarnak, hanem segíteni, mert valószínűleg ez áll a dolog mögött.

2021. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
52%

Amit leírtatok, az mind igaz.

Ettől még a pasija elég jellemtelen alak:(

2021. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
98%

a 38. válaszoló vagyok.

Igen, a pasija jellemtelen alak, hiszen nem volt képes a kommunikációra. Szólni kell, hogy drágám vagy lefogysz, vagy pedig a kapcsolatunk meg fog halni, mert már érzem a vágyam csökkenését.

Ugyanakkor sajnos az emberek ilyet nagyon nehezen kommunikálnak, nem egy embertől olvastam itt is, hogy nem meri megmondani a párjának, hogy az meghízott. Namost azért az ember gondolhatja, hogyha felszed +25 kilót, az nem lesz követekezményektől mentes. A szex csökkenéséből, a másik nőből lehet sejteni, hogy ez a baj, és szerintem a kérdező csak nem akarja bevallani magának. Tudom, hogy kegyetlen fájdalmas, engem már csaltak meg konkrétan, tehát nem tartom a palit ártatlannak, ugyanakkor meg itt elég egyértelmű az ok, hogy miért hidegültek el.

Gondolom a pasi nem meri mondani, hogy kicsim, +25 kiló mellett nem kívánlak. Elég nagy hiba, hogy nem mondja, hiszen a kérdező emiatt álomvilágba ringatja magát, hogy de tök jók a plusz kilók.

2021. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!