Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kell a barátomnak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kell a barátomnak mert szebb, vékonyabb? Vagy csak engem un?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, kicsit meghusisodtam, de nem olyan vészesen azért. Olyan 80 kg fele lehetek, a kezdeti 55 höz. De sokan mondják hogy jól áll, fogamzásgátló miatt lehet, meg sokat dolgozok, nincs időm edzeni.

Na csak az a baj hogy még ő az elején mondta hogy neki a vékony lányok tetszenek. Ha mostanában kérdezem csúnya vagyok e, azt mondja szép vagyok, ne aggódjak.

Eddig oké is lenne, de lett az egyetemről egy nagyon szép, vékony lány barátja, akivel sokat beszél fb-on. Nekem is vannak fiú barátaim, de nyomába se érhetnek a barátomnak, szóval nem konkurencia.

Kértem hogy ne beszéljen vele, azt mondta ne korlátozzam. De nem úgy ír neki mint pl a haverjainak vagy egy csúnyácska lány barátnak, nem hagyja 2 napig lógva az üzijét stb. Mindig ír neki ahogy tud. A lány is elég sokat keresi, bele szoktam titokba olvasgatni, és néha bókol is a lánynak, de nem olyan durván hogy cserébe a leszidásért bevalljam hogy beleolvastam.

Sokszor veszekedtünk már rajta, főleg akkor mikor megláttam hogy egy bikinis kép le van töltve neki róla.

Engem közel se kíván úgy mint régen, de talán ez fokozatos volt, nem mondanám hogy azóta mióta ismeri.



2021. jan. 16. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem kamu a kérdés, akkor:


- azonnal hagyd abba a fogamzásgátló szedését. Egy undorító méreg, ami tönkreteszi a nők testét.

- nem valószínű, hogy őszinték voltak, akik azt mondták, hogy jól áll rajtad az a plusz 30 kg, ami feljött. Nem tudom, milyen magas vagy, de gondolom nem 190 cm. Ráadásul izom sincs rajtad, mivel írod, hogy sportolni sem szoktál. Tehát valószínű, hogy ezt át kéne gondolnod, mert 80 kilósan nem sok nő néz ki jól, de ami még nagyobb baj, biztos nem egészséges

- ha hétközben nincs időd sportolni, még hétvégén mindig ki lehet találni valamit, amikor több időd van.

Amúgy kezdetben napi 15-20 perc mozgás is jelent valamit.

2021. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
64%
téged un,nem kiván mert durván elhiztál,elhagytad magad és képtelen vagy diétázni.
2021. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
60%

Hát csak viszonyításképp, te mit szólnál, ha a barátod 80kg-ról mondjuk 120kg lenne? Mert arányaiban ez azért kb azonos.

Emellé pedig kitudja milyen személyiséged van, ha kutakodsz utána.

2021. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:

170 cm vagyok.

Amúgy nem tudom kinél hogy van, én 55 kg-osan rettenetesen vékony voltam, az A-s melltartó nagy volt rám. Most egy kényemes B-C vagyok.

Nem látom magam kövérnek, tény hogy meghíztam, de ez még szerintem mindig a molett kategória.

Sosem mondta hogy fogyjak le, én pedig nem akarok, jó így!

Ha meg nekem nem tudja kinyitni a száját, és óvatosan elmondani hogy lehet kicsit sokat mutat a mérleg, akkor nem az én bajom! Soha meg sem említett ilyesmit.

Sosem hagynám el úgy a párom hogy meg sem kérem a változásra.

Szerintem akad bőven kapcsolat 3 év után ahol felmerül féltékenykedés, mert uncsi a kapcsolat, nem biztos hogy a súlyom az oka!

Ti biztos nagyon tökéletesek vagytok, soha nem bizonytalanodtok el, soha nem féltékenykedtek, jó nektek!

A normális válaszokat köszönöm.

2021. jan. 16. 13:02
 25/72 anonim ***** válasza:
63%

Nem mondja mert nem akar megbántani.

Ha majd elmúlik a szexuális vágya irántad, ne őt okold.

2021. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
57%

"Sosem mondta hogy fogyjak le, én pedig nem akarok, jó így!"


Szívinfarktusról, cukorbetegségről, Stroke-ról amúgy hallottál már?

2021. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy van róla egy bikinis kép neki letöltve, azért elég sokatmondó. Nem kérdeztél rá, hogy miért?
2021. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
57%
Nem állítja senki, hogy tökéletes, a tökéletességhez azért több kell, mint nem felhízni egy bálnára és változtatás helyett kémkedni a párunk után. :D Te viszont a tökéletestől kellemetlen mértékben messze vagy.
2021. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
87%

Hmm, oké, a 170 cm-hez valóban az 55 kg vékony, én kb 164 cm vagyok és 53 kg, és így is mindig megkapom, hogy gebe.

Csak egy kicsit szerintem átestél a ló túloldalára, de mint írtam fentebb, a fogamzásgátló csúnya dolgokat csinál és nem csak veled. És itt nem csak a kilókról van szó, hanem más dolgokról is.


A barátodról meg annyit, hogy szerintem nem akart megbántani, azért nem mondta, hogy vékonyan jobban tetszettél neki. De ha vékony voltál, mikor összejöttetek, gondolom nagyjából az az állapot volt, amiért beléd szeretett. Mondjuk azt nem támogatnám, hogy a kedvéért menj vissza az 55 kilóra, csak egy egészségesen vékony/átlagos verzióhoz.

2021. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
55%

170 és 55 egyáltalán nem rettenetesen vékony. Lányoknál nőknél ökölszabály a magasság-110cm a tömegre ami általában jónak minősül amit ha megnézel 170-110 az 60 tehát sokkal nem tért tőle, vagy legalábbis kevésbé mint a 80 kg.


Husis, duci stb stb manapság annyira elkopott, hogy aki ilyet ír azt egyből kövérnek bélyegzik.


"Sosem mondta hogy fogyjak le, én pedig nem akarok"-->"Ha meg nekem nem tudja kinyitni a száját" Tehát te nem akarsz lefogyni, de hát ő miért nem mondja. Azért kicsit ironikus nem? Ha meg mondaná azon lennél kiakadva ezek szerint, szóval csak a feszültséget gerjeszted.


A súlyodat egyedül te hoztad fel, hogy lehet azért barátkozik mással meg felszedtél 30 kiló pluszt. Amúgy pedig, te érdekessé teszed a kapcsolatot?


Ja igen, nőknek pedig nem szabad semmi őszintét mondani mert ebből egyből baj van. Ezt pedig tapasztalatból mondom, és ez nem csak egyéni tapasztalat, hanem többed magunk általi.

2021. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!