Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kell a barátomnak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kell a barátomnak mert szebb, vékonyabb? Vagy csak engem un?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, kicsit meghusisodtam, de nem olyan vészesen azért. Olyan 80 kg fele lehetek, a kezdeti 55 höz. De sokan mondják hogy jól áll, fogamzásgátló miatt lehet, meg sokat dolgozok, nincs időm edzeni.

Na csak az a baj hogy még ő az elején mondta hogy neki a vékony lányok tetszenek. Ha mostanában kérdezem csúnya vagyok e, azt mondja szép vagyok, ne aggódjak.

Eddig oké is lenne, de lett az egyetemről egy nagyon szép, vékony lány barátja, akivel sokat beszél fb-on. Nekem is vannak fiú barátaim, de nyomába se érhetnek a barátomnak, szóval nem konkurencia.

Kértem hogy ne beszéljen vele, azt mondta ne korlátozzam. De nem úgy ír neki mint pl a haverjainak vagy egy csúnyácska lány barátnak, nem hagyja 2 napig lógva az üzijét stb. Mindig ír neki ahogy tud. A lány is elég sokat keresi, bele szoktam titokba olvasgatni, és néha bókol is a lánynak, de nem olyan durván hogy cserébe a leszidásért bevalljam hogy beleolvastam.

Sokszor veszekedtünk már rajta, főleg akkor mikor megláttam hogy egy bikinis kép le van töltve neki róla.

Engem közel se kíván úgy mint régen, de talán ez fokozatos volt, nem mondanám hogy azóta mióta ismeri.



2021. jan. 16. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
66%

"Ettől még a pasija elég jellemtelen alak:("

Miért is? Megcsalás nem történt, nem sértegeti a nőt és nem kutakodik utána, igazából rossz dolgot nem tud mondani a nő rá csak, hogy nem azzal barátkozik akivel ő megengedi.

2021. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
99%

41. Itt nem az a baj, hogy barátkozik, hanem valószínűleg már abban a fázisban van a pali, hogy kívánja a lányt. Nem tudjuk mi zajlik közöttük, de ezért kellene kommunikálniuk; az egyik kutakodik, és nem törődik a kilóival, a másik meg hallgatásba menekül meg más nőkkel való ismerkedésbe.

Ha nincs kommunikáció, megette a fene.

2021. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
77%

Kívánja/nem megcsalás elméletileg még nem történt.

Azért a háttérbe is jó lenne belelátni, hogy mi az ami miatt nincs kommunikáció. Amúgy a kérdező maga írta le a tényeket. A férfi az elején mondta, hogy neki a vékony nők tetszenek viszont a partnere ennek tudatában hízott meg és ő így jól is érzi magát, fogyni nem akar. Ezután pedig nem érti miért nem mondja a párja, hogy na de drágám nekem a vékony nők tetszenek. Amire jönne a válasz, hogy de én így érzem jól magam, vagy akkor keress mást VAGY hogy mekkora paraszt is a pasim.

Barátkozni bárkivel lehet. Nővel férfival és nyilván olyannal fogsz akivel szimpatizálsz akár külsőre akár intellektusra, mert a többi nem kelti fel a figyelmed. Ettől még megcsalás nem történik.

Amúgy pedig férfi és nő között az esetek döntő többségében nincs igazi barátság mert az egyik többet akar mint a másik, viszont ettől függetlenül nem biztos, hogy megcsalás történni fog.


Amúgy csak kérdés, de téged 42, hogy érintene ha a párod elhízna, nyomozgatna utánad sőt még megtiltaná azt is, hogy kivel kommunikálsz? Lehet a te kommunikációd se lenne olyan hű de jó ezek után.

Én már tapasztaltam, milyen kikelések tudnak lenni, egy olyan kérdés után, hogy "Szerinted hogy áll ez a ruha?" Amire annyit mondta, hogy "Szerintem ez nem illik hozzád" és ennyitől majdnem fejek hullottak:) Hát akkor azzal ha lekövérezi egyik a másikat abból mi lenne.

2021. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
83%

Azért a bikinis fotó lementése már túlmutat a barátságon...


Mondjuk, ha ez nem térítette észhez a kérdezőt (hiszen neki "jó így", kövéren), akkor nem tudom, mi fogja.

2021. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
74%

A barátja a kapcsolatuk elején megmondta, hogy neki a vékony lányok tetszenek.

A kérdező felszedett 25 kilót.


Férjhez mentem akkor is vékony voltam. A párom is mondta, hogy neki azért tetszem mert vékony vagyok. Azt is mondta nem szeretne egy bálna mellett ébredni, ha este nem avval fekszik le. Előre megmondta, hogy számára ez vágylohasztó.

Ha kövér leszek bottal se piszkál arrébb. Kérdeztem mi lesz akkor ha terhesség után leszek kövér. Azt mondta szeretni és tisztelni fog mint a gyereke anyját, de ettől még nem leszek szexi.

Szerintem teljesen őszinte volt, és nincs ebben semmi szemétség. Én vele maradtam.

Ha én továbbra is szeretném, hogy kívánatosnak tartson, szerintem az a minimum részemről, hogy nem szedek fel 25 kilót. Két gyereket szültem.

Kb 5 kilóval vagyok nehezebb mint amikor megismert. Ennek viszont ezer éve.

2021. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon dagadt vagy. Egeszsegtelenul!!!! Hagyd abba a foggatlot es fogyj le a sajat erdekedben. Az ovszer nagyszeru,szexi foggatlo eszkoz!!!
2021. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
90%

Én is tudom, hogy a férjemnek milyen nők az esetei. Lehetőségekhez mérten ehhez tartom magam. Karcsúbb vagyok, mint amikor megismert, pedig közben szültem is.


Ő is vigyáz magára, holott nekem a súlya nem tényező. Ő arra figyel, hogy azok a dolgok rendben legyenek, amelyek nekem tetszenek (szemüveg, szakáll, ing, stb.)

2021. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

42. válaszoló vagyok.

Oké, hogy nem megcsalás, de egy út ahhoz, ha nem változik semmi.

Tényleg nem tudjuk a hátteret, ennyiből gondolom, amit a kérdező írt.

43. lehet, hogy fejvesztés lenne, de még mindig jobb, mint ez az állapot. Mostmár nehezebb változtatni, illetve a kérdező nem is akar. A pasija elkezdett kalandozni a gondolataiban, és ha ezt nem beszélik meg, nem változtatnak, akkor egyik jobbra másik balra.

2021. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
96%

48.

Nem feltétlenül lesz megcsalás lehet. Lehet a csávó egyszerűen elvan:) Valamint lehet, hogy előbb leépíti a barátnőt.

A lényeg, hogy nem is akar, illetve nem figyel a másik ízlésére. Ha valakinek a hosszú hajú nők tetszenek a másik meg levágatja tüsire mert meg akar újulni és neki ez megfelel akkor erre mit mondhat a másik?

Változtatni mindig nehéz, de ettől függetlenül nem biztos, hogy lesz megcsalás.

Egyik ismerősömnél is ugyan ez a helyzet áll fenn. A nő 55 kiló körül volt, most 85. Ő kb jól érzi magát, viszont amúgy meg szégyenli is párhuzamban. A csávó nem csalja meg, viszont nem is repes az örömtől, hogy 30 kilót felszedett az asszony.

2021. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
100%

""Ettől még a pasija elég jellemtelen alak:("


Miért is? "


Azért, mert NEM a megcsalás a lényeg, oké, nem csalja meg.

Viszont nem is önt tiszta vizet a pohárba, áltatja a kérdezőt, hogy így is nagyon szép, közben a kiscsaj bikinis képét nézegeti.

Simán elvan a langyos fosban, EZÉRT.

2021. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!