Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kell a barátomnak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kell a barátomnak mert szebb, vékonyabb? Vagy csak engem un?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, kicsit meghusisodtam, de nem olyan vészesen azért. Olyan 80 kg fele lehetek, a kezdeti 55 höz. De sokan mondják hogy jól áll, fogamzásgátló miatt lehet, meg sokat dolgozok, nincs időm edzeni.

Na csak az a baj hogy még ő az elején mondta hogy neki a vékony lányok tetszenek. Ha mostanában kérdezem csúnya vagyok e, azt mondja szép vagyok, ne aggódjak.

Eddig oké is lenne, de lett az egyetemről egy nagyon szép, vékony lány barátja, akivel sokat beszél fb-on. Nekem is vannak fiú barátaim, de nyomába se érhetnek a barátomnak, szóval nem konkurencia.

Kértem hogy ne beszéljen vele, azt mondta ne korlátozzam. De nem úgy ír neki mint pl a haverjainak vagy egy csúnyácska lány barátnak, nem hagyja 2 napig lógva az üzijét stb. Mindig ír neki ahogy tud. A lány is elég sokat keresi, bele szoktam titokba olvasgatni, és néha bókol is a lánynak, de nem olyan durván hogy cserébe a leszidásért bevalljam hogy beleolvastam.

Sokszor veszekedtünk már rajta, főleg akkor mikor megláttam hogy egy bikinis kép le van töltve neki róla.

Engem közel se kíván úgy mint régen, de talán ez fokozatos volt, nem mondanám hogy azóta mióta ismeri.



2021. jan. 16. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
91%

60:

Persze, ez így igaz. Ha a pasijanak kifejezetten a vékony lányok tetszenek, akkor sajnos sakk-matt, hiába néz ki így is jól.

Én csak azt mondom, ha a kapcsolatuknak vége lesz, azért valószínűleg így is fog magának párt találni, akinek meg a mostani alkata az ideálja. Akik az én életemben voltak(nem volt sok férfi, 2, de abból az egyik 7 éves kapcsolat), mind2 azt mondta, hogy a mostani állapotomnál ne legyek vékonyabb, mert nekik így tetszem. Ennek ellenére 1x néhány hónap alatt lement rólam 15kg egészségügyi okok miatt, és akkor pont azt kaptam a páromtól, hogy itt-ott kisebb lettem és nemár. :D persze mikor helyreállt az állapotom, vissza is jött az akkor leadott kilókból.

De kicsit elkanyarodtunk. Én úgy látom, ha a pasi már kifelé kacsintgat, az nem korrekt, ahogy az sem, hogy a kérdező nyomozgat utána. Ezért is mondtam, hogy hiába fogy le, ebből már egészséges kapcsolat nem lesz.

2021. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
78%

Nos, az ilyen kérdéseket, válaszokat olvasva is döbbenek mindig rá, hogy mennyivel jobb az egyedüllét.

Kérdező tökmindegy már hogyan nézel ki, a pasid kifelé kacsingat, csak éppen nem fogja bevallani neked.

A magam részéről kukáztam mindig a csak vékony nőkre gerjedő 1-es személyi számúakat. Végtelenül felszínesnek és kiábrándítónak találtam mindegyiket. Inkább maradtam egyedül, mint egy ilyen mellett lehorgonyozzak akár 1 percre is. Na lehet dobálni a negatív véleményeket rám. Magasról teszek rá. Sosem mások elvárásai szerint éltem, élem az életem.

2021. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
28%

Nekem sem kellenél, már ne is haragudj.

- igénytelen kövér nővé híztál - és nem a fogamzásgátló az oka, hanem a sok kaja.

Plusz féltékeny vagy, korlátozod, belenézel a telefonjába, stb. Felejtős, ha van egy kis esze, akkor lelép.

2021. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
77%
59-es, ha azt mondaná, hogy csúnya, elhízott vagy, akkor meg világhiszti lenne, hogy a pasi milyen szmétrhadtállat, amiért ezt meri mondani - ami az igazság.
2021. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem úgy kell mondani, hogy csúnya, hanem, hogy amióta hízott csökken iránta a vágya. Ezt nehéz szépen megfogalmazni, mert ígyis-úgyis rosszul fog esni az adott személynek, de még mindig jobb, ha időben szólnak szerintem. Kicsit más, de én pl. Édesanyámnak megmondtam, hogy szóljon rögtön, ha hízom. Még mindig könnyebb, ha az embernek időben szólnak, mint amikor már annyi kiló jön fel, hogy nehéz leadni.
2021. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
97%
Krva jól is tudsz kinézni 80 kilósan. Akár neked is tetszhet. De a barátodnak NEM. És itt ez a lényeg. Ha csajozik, netán elhagy nincs min puffogj. Ő a vékonyakat szereti, nem téged mindenhogyan.
2021. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, mi a "vészes elhusisodás", ha nem a +25 kg?
2021. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:

Elé álltam megmutatva ezt az egészet, mert talán írásban jobban ment mint szóba. A csaj tiltásra került, és együtt fogunk edzeni, és én diétázni.

Szóval üzenem a rossz indulatú embereknek, még így sem hagyott el érte, hanem ér annyit a személyiségem hogy nem cserélne le soha😜

2021. jan. 18. 07:15
 69/72 anonim ***** válasza:
37%

Na gyorsan emeljük piedesztálra a srácot mert nem tetszik neki a husisabb csaja. Annyi lenne az egész megmondja hogy nem tetszik, nem kell a kapcsolat ennyi, de ehelyett más lányok képeit letölti, és semmit sem tudunk ugyan de mi van ha megcsalja, akkor is mindenki azt mlmdja azért mert kövér.... Durva ez, ha én azt momdanám a csajomnak hogy figyelj, nekem túl sovány vagy, de amúgy jó ez, mert hát biztos kapcsolat kész picsa meleg málé, de félremegyek mert én jobban szeretem a teltebb csajokat akkor egyből elzavarna a fenébe. Én hiába mondom hogy hízhatna (egészségügyi okból is, mert tényleg magyon sovány) nem tud, elfogadom mert szeretem.

Ha meg a bizalomról van szó, eléggé rpnda dolog hogy nézeheted a telefonját, de részéről meg az, nem őszinte.

2021. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
85%
Na, ebből semmi nem lesz.
2021. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!