Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év után mélyponton a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év után mélyponton a kapcsolatom. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Családom,barátaim évekig elleneztèk a kapcsolatom,de végül beletőrődtek,azt mondták majd magam rájövök és azóta senki nem szólt bele.

Attól tartok mégis bekövetkezik, amiről beszéltek.

2 éve építkeztünk,csodás házunk van,de a párom semmiben nem segít itthon. Minden rám marad a háztartásban. Már odáig jutottunk, hogy a szennyesèt is nekem kell összeszednem,mert azt nem képes kidobni a szennyestartóba. Elvárja, hogy az ételt elé tegyem, még csak arra se képes, hogy megmelegítse,mert szereti,ha kiszolgálom. Szó szerint semmit nem mozdít meg. Hiába kérem, hogy segítsen be picit, elég ha kiviszi a szemetet vagy a lefolyót kitakarítja helyettem vagy bármit,de semmit nem tesz. Ő sokkal jobban keres,mint én és kezdem azt érezni, hogy úgy gondolja, mivel én rosszabbul keresek(tanár vagyok) ez jár neki. Ez pár hete fogalmazódott meg bennem, amikor mondtam neki, hogy nekem is jól esne,ha egyszer meglepne egy reggelivel vagy segítene és az volt a válasz:majd ,ha te tankolod az én autómat akkor! Annyira megalázó volt.... sajnos nem túl jó a pedagógus fizetés.

Nagyon rossz évek állnak mögötünk. Több vetèlèsem volt,a covid miatt bezárt a vállalkozása és nem dolgozik. Tudom, hogy depis ez miatt,de nem viselkedhet így velem.

Ráadásul most ő egész nap otthon van, én dolgozom. Hazamegyek és azt látom,hogy csak játszik. A pohár is az asztalon amiből ivott.

Annyit nyeltem,de már nagyon nehezen megy. Annyira szomorú, hogy a szüleim mindig ezt mondták, hogy minden rám fog maradni és tényleg igazuk lett.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak? Van saját lakásom és lenne hova mennem,de fèlek meglèpni.


2021. jan. 16. 16:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
85%

“ Azt mondtam akérdezőnek váljon el és csak magára fordítson otthon energiát!!!Ti mit javasoltok neki???Mondjátok el!!! Nyissátok ki a szátok!!!Írjátok le!!! :DDDIdióták”


Mindenki ezt javasolta neki.

Csak veled ellentetben nem latunk bele tobbet a kerdesbe annal, amit a kerdezo leirt.

Ki beszelt luxus nyaralasrol, meg luxusautorol? A kerdezo ugyanugy dolgozik, nem csak beleult a joba.

2021. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Én sem értem mi ez luxusautó dolog?

Az elsődleges cél nekem nem a válás, hanem hogy végre minden rendben legyen! Persze ehhez egyedül nem vagyok elég. Ma próbáltam vele beszélgetni,mert viszonylag jó kedve volt,de úgy érzem nem érti miről beszélek...

Nagy hátrány ez a covid is,mert ideges a vállalkozása miatt, viszont arra sem lehet mindent ráfogni.

Szörnyű ez a helyzet, amiben jelenleg vagyunk. :(

2021. jan. 17. 15:59
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Válj el mert nem lesz jobb!
2021. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
73%

Semmibe veszed magad, ezért semmibe néz ő is.


Én már rég leléptem volna, és inkább élnék egyedül, boldogan, mint más szolgájaként.

2021. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
76%
Ha még luxus házat, nyaralót, kocsit tenne a férfi a nő s.gge alá akkor is milyen dolog lenne, hogy a saját szennyesét nem viszi ki meg nem tud magának megmelegiteni egy tányér levest? Ennyire igénytelen azért ne legyen már az se aki tolja a milliókat...
2021. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35%

Valóban bánthatja egy férfi önérzetét, ha a nőjének van munkája, neki meg nincs, és lehet depressziós. Elhiszem. Azonban ez sem indok arra, hogy így bánjon veled.


Azt mondom, hogy az még talán értékelhető, hogy házat, kocsit tudott teremteni, de attól még egy sz*r ember marad.

2021. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!