Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 felett mennyit várnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett mennyit várnál az eljegyzésre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 16:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Maximum 2 év, ha minden rendben a kapcsolattal, de másfél év után már türelmetlen lennék.
2021. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Akkor nem bolondultam meg, köszönöm.
2021. jan. 18. 16:41
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Bátyámhoz a barátnője kb.1 hónap ismerkedés után oda költözött. Most jegyezte el, kicsit tobb mint egy éve vannak együtt.


Engem párom 1 evvel jegyzett el, de nálunk gyorsított volt a tempó mert védekezd mellett teherbe estem.

Azóta a férjem, illetve mar második gyermekünket várjuk.


De érzi az ember mikor éri meg megkérni valaki kezét, mikor érzi biztosra. Van aki pár hónap után le akarja másikkal élni az életet, van aki 5 év után se jegyzi el.

2021. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Túl sokat nem fogok várni, 32 éves vagyok sajnos.
2021. jan. 18. 16:51
 5/38 anonim ***** válasza:
75%
Én most vagyok 32, egy év után szeretnék összeköltözni, két év után jöhet az eljegyzés.
2021. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ez így nem rossz utolsó. Az a baj, hogy volt azért hosszabb kapcsoalatom is sajnos, mindig csak a majdot hallgattam.
2021. jan. 18. 17:00
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Mióta vagytok együtt? Együtt éltek? Mióta? Beszéltél a pároddal arról, hogy kinek mi a terve a jövőre nézve?

29 voltam, mikor összejöttünk. Már kB két hónap után szoba került, hogy akarunk-e esküvőt, gyereket. Sőt, kerek-perec megmondtam, hogy ha minden oké, akkor 1-1.5 év után eljegyzést szeretnék (rá egy évre esküvőt és aztán babát). Párom egyet értett, nem sokkal az első évfordulónk után meg is kért.

Szerintem ilyen idős korban fontos ezeket megbeszélni, mert nagyon gáz, ha 2 év után derül ki, hogy amúgy a másik nem is akar egyáltalán házasodni vagy akár gyereket.

2021. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátja mesélte az esküvőnkön, kicsit ittasan, hogy a férjem az első randiról úgy ment haza, hogy engem el kell venni feleségül. (Ő voot 28, én 32) Aztán 5 hónapig gondolkodott, hogy ő készen áll-e arra, hogy megállapodjon.

Mozgalmas 5 hónap volt, részben sajnos, részben szerencsére. Olyan körülmények közt bizonyítottunk egymásnak, amit sokan 5 év alatt se élnek át.

5 hónap után mondta, hogy költözzünk össze. Egy fél évvel később megkérte a kezem. Következő évben házasodtunk, 30 illetve 34 évesen.

2021. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
1 év.
2021. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi idősen már az eskire kellene gyúrni, az eljegyzést ugord át, az a huszonévesek kiváltsága.
2021. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!