Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 felett mennyit várnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett mennyit várnál az eljegyzésre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 16:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
33%
De miert akarsz te mindenáron feleség lenni?
2021. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Azért , mert nem akarok örökké vki aktuákis csaja lenni. Mert én is érek annyit, mint más akit feleségül vettek.
2021. jan. 21. 15:18
 23/38 A kérdező kommentje:
A falnak tudok menni a miert akarsz mindenáron feleség lenni kérdésektől...
2021. jan. 21. 15:19
 24/38 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul fogod fel. Itt nem arról van szó hogy többet ér akit feleségül vettek, de csak azért ne menj hozzá valakihez hogy ettől többnek érezd magad, aztán meg fiatalon elvált legyél. Engem pl sose vonzott az esküvő, sőt a vőlegényemnek pl előttem volt egy 7 éves kapcsolata akit nem vett el, nekem 2 év után megkérte a kezem, mert megbeszéltük hogy családot akarunk, esküvővel, gyerekkel és persze egymással, nem csak úgy valakivel
2021. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok. Szeretnék olyan párt találni, akinek nem az aktuákus barátnője vagyok. Csak kapkodom a fejem, hogy körülöttem mindenki házasodik. Az előző kapcsolatom több évig tartott. Támogattam a vállalkozásában, anyagilag, lelkikeg. Mentek felettem az évek. Mindig reménykedtem, szülinapkor, névnapkor, de sose jött el.
2021. jan. 21. 15:32
 26/38 anonim ***** válasza:
51%

Értjük

Te nem érted

Szerinted ha gyűrű vagy paprir van akkor bármi változik?

Attol jobban szeretnek majd?

Pláne jobban tisztelnek?

Mi van azokkal akik hűségesek kapcsolatban és mi van azokkal akik házasságban félrelépnek?

Semmi jelentősége ilyen szempontból nincs a házasságnak. Ezzel az akaratossággal meg csaak el fogsz vadalni mindenkit

2021. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Miért bűn, ha házasságra vágyok , arra hogy a páromra férjemként, ő pedig feleségeként hivatkozzon rám?
2021. jan. 21. 15:40
 28/38 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, van a kapcsolatoknak egy fejlődésin ívük. Még egyszer nem akarok megrekedni az élettárs szinten.
2021. jan. 21. 15:41
 29/38 anonim ***** válasza:
29%

#26 más életérzés a jól vagyunk,kényelmes együtt és más amikor valaki kinyilvánítja esküvel is, hogy veled akarja leélni az életét.

Macskával is kényelmesen együtt lehet élni, de ha van egy párod aki nélkül nem tudod elképzelni az életed és biztosan tudod, hogy ő is így érez az csodás. Klasszisokkal fölötte áll.

2021. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az , utolsó válaszadó. Évekig éltem élettársként. Látszólag minden ok volt,a végén én is elhittem,de minden esküvő bejelentesnél összeomlottam.
2021. jan. 21. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!