Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy léptetek túl a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léptetek túl a párotok múltján?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a múltban csinált valamit(mikor még nem ismertétek egymást) de hatással van a jelenlegi érzelmeitekre miután kiderült.


Nekem a barátom mikor ismerkedtünk mondta hogy anno 14 évesen volt részeg és utcán csinálta először az akkori barátnőjével.Én ekkor azthittem hogy valami tipikus tükörszelfis/popsimutogatós ribizlibogyó akin már rég túllépett.


De ma kiderült hogy valami normális ,kifejezetten szép lány akit még mindig követett/lájkolta a képeit...


Mindig azt mondta hogy nem akar olyan lenni mint a múltban és nagyon bánja az esetet de nem értem hogy akkor miért követte az eset után 4 évvel is..


És amióta kiderült azóta csak ezen kattogok,a lány arcán meg hogy ennyire nem tudtak várni,meg egyszerűen undorodom talán..ideges vagyok meg hányingerem van.



Valakinek hasonló,vagy tipp?


2021. jan. 23. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

“ Elvileg itt felnőttek vannak de a válaszokból nem úgy ítélem.”


Elvileg itt felnőttek vannak, de a kérdésedből és a stílusodból nem úgy ítélem.

2021. jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Utcán amugy az közszemérem sértés azt ugyanugy büntetik ha észre veszik őket. Amugy neki kéne elmondanod hogy miota elmondta undort érzel és nem érted hogy miért követi az exét. Próbáltad már vele megbeszélni? Azért kérdezz rá hogy vannak e perverzioi biztonsag kedveert nehogy kesobb deruljon ki egy s mas amitol meg jobban a lavort keresned hanyinger ugyben.
2021. jan. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Azért gyerekeseznek le itt téged, mert ez tényleg gyerekes probléma. Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb stiklijei az életben, a barátodé azért lássuk be, nem valami nagy dolog, fiatalok voltak és tomboltak a hormonok, buliztak ennyi. Azon viszont el kéne gondolkodnod, hogy ezt miért reagálod túl, és miért vagy féltékeny, én is, a többiekhez hasonlóan inkább benned látom a hibát.
2021. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!Nekem nincs gondom azzal hogyha azt mondják nem vagyok okés lelkileg,túlságosan féltékeny vagyok és ehhez hasonló,ezeket elfogadom mivel vélemény és nyugodtan meg lehet mondani,mert ezek azért választ is tartalmaznak a kérdésemre.

Engem az zavar hogy a problémákat mérlegelni kell,továbbra is azt gondolom hogy ahány ember annyi fajta hozzáállás,valakinek ez a nagyobb probléma másnak más lenne.

Elfogadom ha megírják hogy bennem van a hiba,elvégre tippet kértem és ez is egy tipp hogy én vagyok a hibás és változtassak.

De ténylegesen csak azzal van problémám,hogy akkor ezt a "Lehetne nagyobb bajod is"-t minden gyk-s kérdéhez oda lehetne biggyeszteni.

2021. jan. 24. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!