Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfival is megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfival is megtörtént hogy volt időszak mikor nem sikerült szexelni a szerelmével?

Figyelt kérdés
Már két hónapja küzdünk azzal a problémával, hogy merevedési gondjaim vannak. A párom igyekszik megértő lenni de saját magában keresi a hibát hogy biztosan nem találom már elég vonzónak vagy rá untam és azért nem áll fel... Gyönyörű szép szerelmem van már 4 éve, nagyon csinos számomra tökéletes nő. És én őt kívánom is. Imádok vele csókolózni, ölelni. Viszont a szex nem működik most. És nem értem mi van velem. Elkeserítő. Soha nem volt ilyen problémánk, sőt heti 5ször is szexeltunk. Most meg zéró. Férfi társaim van valami tanácsotok mit tegyek hogy ez vissza álljon? Esetleg saját tapasztalatokat szívesen vennék ha le írnátok.

2021. jan. 24. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegy kivizsgáltatni és nincs semmi baja, azzal mit veszített?
2021. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ha elmegy kivizsgáltatni és nincs semmi baja, azzal mit veszített?"


Jelen körülmények között szerintem minimum 5-6 napot az idejéből, ha egyáltalán fogadják.

2021. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Időpontot kell egyeztetni.

Tök mindegy, hogy mennyi az esélye. Szerinted én mit érek azzal, hogy a koromnál fogva alacsony az esélye, ha egyszer bekövetkezett?

2021. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Tök mindegy, hogy mennyi az esélye."


Hát akkor faszikám azt ajánlom, hogy többé ki se tedd a lábad a lakásból soha többé, mert hát mennyi gyalogost ér már közkeledési baleset?

Elektromos eszközöket se használj, mert hát mennyi embert rázott már meg az áram?

Ne is fűtsél, mert hát szén-dioxid mérgezésben is halnak meg.


Ha tökmindegy az esély, akkor legyél következetes.

2021. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Neked amúgy mi bajod van?
2021. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy a saját hihetetlen balszerencséd miatt hülyeségekkel paráztatsz másokat.
2021. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy sok ésszel megáldva tesó. :D Kérdező jobb ha kivizsgáltatod magad, max nem lesz semmi! :)
2021. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ráparáztál egy egyszeri kudarcra. Mondjuk nem tudom, hány éves vagy.

Én azt tenném a helyedben, hogy beszereznék egy potencianövelőt, Viagrát pl. és néhány alkalommal használnám, de a párom előtt ezt eltitkolnám. A lényeg, hogy a lelki görcseidet oldja majd a cucc, aztán az első sikerek után a tudat is elég lenne, hogy van a tabletta. Aztán el lehetne hagyni teljesen.

De én nő vagyok és nem igazán foglalkoztam ezzel a témakörrel még. Volt egy szexkapcsolatom, ahol a férfinek hasonló gondjai voltak, megmondom őszintén ott nem volt türelmem kiböjtölni a megoldást. De nyilván más lett volna, ha szerettem volna őt.

2021. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!