Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tesz téged bizonytalanná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz téged bizonytalanná egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel,hogy kinek, milyen fényes, pompás élete van,hanem az,hogy mitől van az az érzés,amikor úgy érzed,ez jó is lehetne,de mégis bizonytalan vagy.

Mi hiányzik a tökéleteshez?

Legtöbbször csak valami apróság,de mégis kikezdi a kapcsolatot.


2021. jan. 27. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nem tudtam az okát. Úgyhogy ebben nem tudok segíteni.


Csak azt tudom, hogy a férjemnél volt először az az érzés, hogy minden a helyére került. Mint egy kirakósban.

2021. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hiányzik, hogy valaki tényleg ismerjen.
2021. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnél éreztem ezt. Nagyon alacsony volt az intelligenciája, a műveltsége, nem tudtam vele olyan igazi, mély véleménycserét folytatni, és talán ebből adódóan az érzelmi oldala is erősen nulla volt. Képtelen volt megértésre, együttérzésre vagy felelősségvállalásra maga után. Ha ez meg lett volna, nem kételkedem egy percig sem, mert amúgy imádtam. De végül emiatt (is) eltávolodtunk, mert elmagányosodtam mellette.
2021. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Szerinted nem akartak megismerni vagy te nem tudtál annyira megnyílni,hogy ez ne okozzon problémát?

2021. jan. 27. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha két ember szimplán nem illik össze, soha nem fogja igazán megérteni. Ennyi az egész.

#2 voltam

2021. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor befordul valaki. Látom,hogy probléma van de nem tudja vagy nem akarja megbeszélni.Ilyenkor mindig azon agyalok velem van a baj,bizonytalan leszek...közben pedig lehet,hogy egy munkahelyi vita miatt vonul el.Szerintem a kommunikáció lenne az alapja mindennek.
2021. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vállal fel. Ha nem áll mellém másokkal szemben. Ha egyoldalú a szerelem bármelyikünknél.
2021. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!