Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tud valtozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud valtozni egy olyan ember, aki fizikailag bantalmazta a baratnojet?

Figyelt kérdés

egyik baratnom sajnos egy ilyen bantalmazo kapcsolatban van (az okokat hagyjuk most), a ferfi rendszeresen bantotta, megutotte, rangatta. aztan a lany szakitott vele, de a pasi visszkonyorogte magat.


ez volt egy eve kb, azota elvileg nem bantotta egyszer sem, 180 fokos fordulatot vett, jar pazichologushoz es nagyon kedves, odaado, allitolag nagyon szereti a lanyt.


szerintetek van ilyen, hogy egy agressziv, bantalmazo egyen ennyire megvaltozik es soha tobbe nem emel kezet a baratnojere? en attol tartok, ez csak ideig-oraig lesz igy, aztan egyszercsak ujra visszater a regi enje. egy ilyen emberrel lenni olyan, mint egy idozitett bombat tartolni a szekrenyedben.


kinek mi a velemenye? esetleg valakinek szemelyes tapasztalat hosszabb tavon ilyenrol? hogy mondjuk 1-2 evig minden oke volt, aztan megint kezdodtek a dolgok? vagy tenyleg megvaltozhat valaki ennyire?



2021. jan. 29. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Meg tud változni!!! Még rosszabb lesz...
2021. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tseppkoe ***** válasza:

Az #5. válasz majdnem teljes körű komoly, korrekz válasz!

Annyival egészítem ki, hogy 1-1 visszaesés benne van a pakliban, szinte törvényszerű!

No de 1-1,5 évig bírni

CSODÁLATRA MÉLTÓ eredmény!!

Becsülje meg ezt az óriási önismereti MUNKÁT !!

2021. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tseppkoe ***** válasza:
51%

Egymást segíteni krízishelyzetben és ebben sikeresnek lenni, nos, ez az egyik legerősebb kapocs és az egyik legjobb előjel a kapcsolat jövőjére nézve!

GRATULÁLOK NEKIK!!

*

Az itt megnyilatkozó hitetlenek többsége nem érzi a saját szavai súlyát!

És nem érzi a téma mélységeit...

2021. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tseppkoe ***** válasza:

#8.

"...én 4 éve változtam meg, de ismerek olyat aki 10 éve, és azóta is tartja magát.

Viszont ezt nem valaki hatására értem el, mert valakit annyira szerettem volna.

Magamat kellett elkezdenem szeretni és rájönni az nem élet amit addig csináltam..."

2021. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!