Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eltérő kor ellenére szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltérő kor ellenére szeretem,de mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Két éve van párom,egy 52 éves férfi.Eleinte nem akartam belemenni,mert jobb lett volna egy korombeli,de azokkal már pórul jártam és nem kezdenék.

Ez a férfi aranyos,nagyon ápolt,humoros,de sajnos eléggé kisajátító, néha hisztis,akkor napokig nem keres...Nem élek vele.

És bár szeretem, kettesben nagyon jól megvagyunk, illetve a két közeli barátja társaságában,de nyilvánosan néha cikinek érzem,hogy látnak minket.

Alacsonyabb nálam,ami elég komplexusossá tette, és ezt azzal egyensúlyozza, hogy rengeteget beszél, és nyilvánosan is sokat simogat és tapogat.

Ilyenkor szívesen lelépnék mellőle.

Elég baj az is, hogy a párom miatt a családom is alig beszél velem, és barátnőim is elmaradoztak,bár ezt megértem, mert eleinte minden percben a párommal akartam lenni, így sokszor kamuztam a barátnőknek,hogy nem érek rá.

Mindketten dolgozunk, eltartjuk magunkat.Jó a szex,és nagyjából elvagyunk.

De nyilvánosan nem szeretek már mutatkozni,mert nagyon cikinek tartom.Igaz, nyár óta nem is voltunk sehol a vírus miatt.


Szóval,ez így meddig működhet ,mert látom,hogy neki is inkább egy megkényelmesedett kapcsolat lett már.


Köszönöm a válaszokat !


26 L


2021. jan. 30. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy ez már most sem egy harmonikus kapcsolat, többször kényelmetlennek érzed. Ami fontos kérdés lehet, szeretnél idővel családot alapítani? Fiatal vagy, amit 52 éves férfivel nehezen fogsz megtenni, ahogy telik az idő, annál nehezebben lesz rá új lehetőséged. Ugyanúgy pórul járhatsz idősebb férfival mint fiatallal, rossz tanulságot vontál le. Mi több, egy idős férfi azért nem csal meg, mert egyszerűen nincs jobb, nincs más lehetősége, míg egy fiatal férfi a több lehetőség ellenére is veled akar maradni, ami szerintem sokkal értékesebb. Ilyen férfit kellene keresned, nem olyat, aki uralkodni akar feletted és nagy valószínűséggel minden nőnél próbálkozik, ahol esélyt lát. Általában okkal féltékenyek az emberek, magukból indulnak ki mit tennének a helyedben.
2021. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mennyire szeretné olyan kapcsolatot, ahol a másik cikinek érzi, hogy mások együtt látnak? Ez így megalázó.
2021. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férfi viselkedése a ciki, és a kerdezonek megalazo. Sajnos ismerős ez a helyzet, pedig mi egykoruak vagyunk.
2021. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ne a kort nézd. Egy férfi 20 évesen is lehet defektes, meg 50 fölött is. Nem változik semmi. Te amúgy nem szereted már (mondjuk nem is csodálom). Napokra besertodik, stb. Ő sem szeret, csak birtokol. Szal, ez addig lesz, amíg meg nem unod ezt a szerelemnek nem igazán nevezhető langyos kakit.
2021. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a túratársam csak 6 évvel idősebb, de ő korosabbnak én pedig fiatalabbnak nézek ki. Már őt is cikinek érzem, hát még te ilyen korkülönbséggel... nem lep meg.

Jobb lesz, ha több időt nem vesztegetsz mellette már a fiatalságodból.

2021. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a fiatalabb fiúkkal pórul jártál erre választottál egy ugyanolyan idiótát csak ő még az apád is lehetne. Ahogy fentebb írták nem a kor számít hanem a személyiség, hozzállás és te konstans oylat fogsz akivel nem működik. Mert ne mondd hogy ez egy jó kapcsolat:


"eléggé kisajátító, néha hisztis,akkor napokig nem keres."

"nyilvánosan is sokat simogat és tapogat.

Ilyenkor szívesen lelépnék mellőle."

"a párom miatt a családom is alig beszél velem, és barátnőim is elmaradoztak"

"nyilvánosan nem szeretek már mutatkozni,mert nagyon cikinek tartom"

"nagyjából elvagyunk"


Másrészt a korkülönbség miatt is semmi jövője ennek tehát minden év amit vele töltesz, annak az esélyét csökkenti hogy egy oylan partnert találj akivel családot is tudtok alapítani, kiegészíteni egymás életét. Nincs benned véletlenül némi kapcsolatfüggőségi hajlam? Az lehet az oka hogy nem tudsz kivárni amíg jön egy megfelelő partner hanem 2x annyi idő hisztis, komplexusos valakivel is összejössz

2021. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!