Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretehet egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet egy kapcsolatot, ha az egyik fél folyamatosan messengerezik másokkal? Mennyi az, ami még belefér? Fiűk és lányok válaszát is szeretném kérni.

Figyelt kérdés

Párom (ő a lány) szó szerint minden alkalommal, amikor itthon vagyunk, a telefonján üzeneteket küld és fogad. Bár ez így viccesen hangzik, nem az. Ezt úgy kell elképzelni, hogy abban a pillanatban ahogy hazajön munkából, már elkezdi.

Leülünk beszélgetni, és közben tolja. 1-2 percenként vagy 4-5 percenkéntmikor hogy. , Képes ezt lefekvésig egyfolytában csinálni, de volt már rá példa h arra keltem, h írogat. Teljesen mindegy neki, hogy közöttünk éppen mi a beszélgetés témája, lehet az napi történések megbeszélése, vagy egy komoly beszélgetés fonros érzelmi témákról, vagy épp egy vita vagy veszekedés közben is. Szó szerint nincs olyan témánk, ami alatt ezt felfüggesztené. Hosszú-hosszú ideje megy ez. Nem friss kapcsolat, már 5 éve együtt vagyunk. Először csak zavart, később már idegesíteni kezdett ez a szokása. Nagyon sokszor szóvá tettem már neki, és mára már ott tartunk, hogy mindennapos vitaforrás. Kollégákkal beszélget amikor hazajön. Ezzel semmi gondom, megbeszélik a napot, vagy bármit, ez természetes. De szerintem normális keretek között ennek 5-6-8 üzenetváltás után abba kellene maradnia aznapra, és nem úgy zajlani, h az egész esténket átszövi. A későbbi, esti beszélgetései egy fiú kolléga, aki nagyon jó érzelmi barátja. Akivel mindent megbeszélnek. A fiű is megosztja vele minden gondját, és párom is elmond neki mindent. Rólunk, rólam is, a vitáinkat, a veszekedéseinket, és szó szerint olyat is, ami nem történt meg. A libidom lement a nullára, mwrt ha mondjuk iszogatunk este tízkor, és minden körülmény adott egy jó sexhez, ahogy meglátom h megint ír, düh fog el, és lőttek az estének. Szerintetek mi lehet erre a helyzetre a megoldás? Hogyan álljak hozzá másképpen, mert szeretném ha rendbe jönnénk. Túl rágörcsölök a dologra? Ettől nekem az az érzésem, h ezek a dolgok fontosabbak neki, mint én. Tegnap este űjabb vita emiatt, és azt kaptam, kérjem meg rá hogy tegye le amíg beszélgetünk és leteszi. Erre mindig kérnem kell? Véleményeket szeretnék kérni róla es rólam, hogy oldjuk ezt meg. A végére tedd oda, fiú vagy lány vagy-e!!! Most a végére az jutott eszembe, hogy megmutatom Neki ezt a postomat. Így afféle párkapcsolati terapeutáink lehetnétek. Ha valaki neki mond véleményt, tegyen így, és ha nekem, akkor úgy. Majd mi együtt elolvasgatjuk, és hátha ez hozzájárulhat a megoldáshoz.



#Messenger #titkos üzenetek
2021. jan. 30. 07:15
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Kérdező. Ambivalens érzéseket váltasz ki belőlem. Egyrészt hülyének tartalak, másrészt el tudom fogadni az érveidet. Úgy látom, a legnagyobb gondod a lány előtted nem sokkal végződött múltja. És ha jól sejthető, ez valamilyen egyszeri vagy korábban folyamatos szexuális tevékenysége. Ha tévedek, bocsánat, de nekem ez jött le a mai írásodból. Az nagyon fontos, hogy belásd, SEMMI KÖZÖD a szexuális előéletéhez, mindenkinek van olyan. Elhiszem hogy jobban esne a tudat, hogy te voltál neki az első, vagy a legjobb, vagy bármilyen f@szság. És ha nem? De azt is kapisgálom, hogy valami veletek kapcsolatos dolog is megdőlne. Neked azt mondom, döntsd el, mit akarsz, egy hazugsághalmaz nem jó alap. Tényleg jobb lenne ha elismerne dolgokat, mert így lehetne ismét bizalmad. De a legfontosabb, hogy ide már ne írkálj, mert felesleges, az eddigi véleményekből már vonhatsz átlagot. És személy szerint én nagyon szurkolok neked.
2021. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Bár megkaptam,h ne irjak ide, a 29es és 30as valaszolónak szeretnék reagálni. Nem, kicsit sem gondolom,h ez belefér. Hogy máshoz rohangál,vígaszt keres,esetleg lefeküdt vele. Nem normális dolog, és nem vagyok naiv sem. Csak azt mondtam,mivel részese voltam annak h máshoz menekúl, ha rendbe tehetnenk a kapcsolatunkat, tul tudnek ezen lépni. Elfelejteni persze nem. Szerintetek nincs olyan helyzet, amikor egy félrelépés megbocsájtható?
2021. febr. 3. 05:03
 33/36 anonim ***** válasza:

Nálam nincs olyan helyzet, egy komoly kapcsolatban nincs helye ennek.


Miert lettél volna ennek részese?


Nehogy még a végén az legyen, hogy Te tartod magad mindenért hibàsnak....

Térj észhez kicsit.

2021. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, a megcsalás, ha valaki már mást keres az a kapcsolat végét jelenti, hiszen inkább keres mást minthogy több energiát fektessen a kapcsolatban, hogy megoldjátok a problémát. Mi változik a jövőben, hogy ez többször ne forduljon elő? Hullámvölgyek mindig lehetnek!

Ahhoz, hogy megcsalj valakit mégis vele maradj, elég erős gyomor kell, és biztos vagyok benne ha egyszer megtette, többször is előfordul, csak jobban titkolja.

2021. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Soha nem mutattam ki az érzéseimet, ha felhozta h ritkán mondom h szeretlek, az volt a válaszom, h egyszer már mondtam, ha változás lesz, szólok. Persze ezt viccnek szántam. Sokszor előfordult, h apróbb dolgok miatt is kötözködtem, vagy valamiben a hibát kerestem. Ebben az időszakban rendezett volt a kapcsolatunk és nagyon szeretett, mégis így viselkedtem. De nagyon szerettem, csak nem tudtam felülemelkedni a saját korlátaimon. Cserében én meg tűelviseltem a sokszori, ok nélküli hisztijeit. Nem voltak durvák, belefértek, inkább csak gyerekesek. Hát ezért mondom, hogy én is okozója vagyok a dolgoknak.
2021. febr. 3. 11:26
 36/36 anonim ***** válasza:

És ez akkor szerinted ok arra, hogy valakivel szoros érzelmi kapcsolatot ápolgasson?


Ugyan, nálunk is... öregember módjára panaszkodik a párom a hajszálaimra :D meg hogy én miert így vajazom a kenyeret... összeveszünk. És nem enyeleg velem.

De akkor sem messengerezgetnék mással...

Ezek mind része egy kapcsolatnak.


Ne magadat okold, mert egy ilyen kislányt fogtál ki.


De mindegy, majd rájössz egyszer!

2021. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!