Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretehet egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet egy kapcsolatot, ha az egyik fél folyamatosan messengerezik másokkal? Mennyi az, ami még belefér? Fiűk és lányok válaszát is szeretném kérni.

Figyelt kérdés

Párom (ő a lány) szó szerint minden alkalommal, amikor itthon vagyunk, a telefonján üzeneteket küld és fogad. Bár ez így viccesen hangzik, nem az. Ezt úgy kell elképzelni, hogy abban a pillanatban ahogy hazajön munkából, már elkezdi.

Leülünk beszélgetni, és közben tolja. 1-2 percenként vagy 4-5 percenkéntmikor hogy. , Képes ezt lefekvésig egyfolytában csinálni, de volt már rá példa h arra keltem, h írogat. Teljesen mindegy neki, hogy közöttünk éppen mi a beszélgetés témája, lehet az napi történések megbeszélése, vagy egy komoly beszélgetés fonros érzelmi témákról, vagy épp egy vita vagy veszekedés közben is. Szó szerint nincs olyan témánk, ami alatt ezt felfüggesztené. Hosszú-hosszú ideje megy ez. Nem friss kapcsolat, már 5 éve együtt vagyunk. Először csak zavart, később már idegesíteni kezdett ez a szokása. Nagyon sokszor szóvá tettem már neki, és mára már ott tartunk, hogy mindennapos vitaforrás. Kollégákkal beszélget amikor hazajön. Ezzel semmi gondom, megbeszélik a napot, vagy bármit, ez természetes. De szerintem normális keretek között ennek 5-6-8 üzenetváltás után abba kellene maradnia aznapra, és nem úgy zajlani, h az egész esténket átszövi. A későbbi, esti beszélgetései egy fiú kolléga, aki nagyon jó érzelmi barátja. Akivel mindent megbeszélnek. A fiű is megosztja vele minden gondját, és párom is elmond neki mindent. Rólunk, rólam is, a vitáinkat, a veszekedéseinket, és szó szerint olyat is, ami nem történt meg. A libidom lement a nullára, mwrt ha mondjuk iszogatunk este tízkor, és minden körülmény adott egy jó sexhez, ahogy meglátom h megint ír, düh fog el, és lőttek az estének. Szerintetek mi lehet erre a helyzetre a megoldás? Hogyan álljak hozzá másképpen, mert szeretném ha rendbe jönnénk. Túl rágörcsölök a dologra? Ettől nekem az az érzésem, h ezek a dolgok fontosabbak neki, mint én. Tegnap este űjabb vita emiatt, és azt kaptam, kérjem meg rá hogy tegye le amíg beszélgetünk és leteszi. Erre mindig kérnem kell? Véleményeket szeretnék kérni róla es rólam, hogy oldjuk ezt meg. A végére tedd oda, fiú vagy lány vagy-e!!! Most a végére az jutott eszembe, hogy megmutatom Neki ezt a postomat. Így afféle párkapcsolati terapeutáink lehetnétek. Ha valaki neki mond véleményt, tegyen így, és ha nekem, akkor úgy. Majd mi együtt elolvasgatjuk, és hátha ez hozzájárulhat a megoldáshoz.



#Messenger #titkos üzenetek
2021. jan. 30. 07:15
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Kedves kérdező. Azt írtad, olyat mond rólad a kollégának, ami nem igaz. Akkor őt is hazugságban tartja? Ha másként állított be, mint a valóság, a másik srácnak gőze sincs, mi folyik a háttérben. Ellenkező esetben ő sem tehetné ezt, hiszen minden normális ember tudja, hogy egy másik pár kapcsolatába nem fér bele az ilyen típusú kommunikáció. A barátnőd nagyon aljas dolgot múvel mindkettőtökkel. De te iszod a levét. Az érzelmi kötelék már kialakult közöttük, es barátnőd már nem fog visszatáncolni. Ezt csak akkor tenné meg, ha igazán szeretne. De mint látható, magának is hazudik. A másikkal már összejön. Sajnálom. Esetleg nyisd fel annak a szemét....
2021. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
21es. Nem mondhatok annak semmit, mert erre megesküdtem a lassan exemnek. Azért nem, mert a srác holnaptól egyben a főnöke is lesz, előrelépett a fiú. Ha bármit mondanék, azzal a párom alatt kivágnám a fát. Én erre nem vagyok képes. Hülye vagyok, mi?
2021. jan. 31. 15:32
 23/36 anonim válasza:
Ebben az esetben annyit mondhatok, akkor fog rájönni, mennyit érsz valójában, amikor elhagyod. Mert ha ennek ellenére nem tolnál ki vele, az mindent elárul rólad. Gratulálok, ritka jó ember lehetsz. Én nem hagynálak el.😁😁😁 MENEKÜLJ MINÉL HAMARABB
2021. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
Ez a nő egy érzelmi vámpír. A nő szónál az n betű nagyon kicsi. Sajnállak.
2021. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Azt megkérdezted már tőle, hogy milyen jogon hivja a fiút baratjának? Hazugségokra épített igaz barátság, viccesebb mint bennihill
2021. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül? van fejlemény?
2021. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Nem költöztem el még. Úgy érzem h szeret, ha n így lenne, most hagyna elmenni, de nem akarja. Belátom, h a kollégával való érzelmi szál kialakulásához én is hozzájárultam , és mindezek ellenére sem gondolom könnyűvérúnek. Lehet h megcsalt vele, lehet h nem, de ha mélyen magamba nézek, ez kapcsolatunk hullámvölgyében történt, aminek a kialakulásához hozzájárultam én is. Ez objektív tény. Ezért felül tudnék ezen kerekedni. És abban biztos vagyok, hogy nem kefélt orrba-szájba mellettem, mert igazán nem olyan. Ezt így csak az értheti meg, aki ismeri. Egy csupaszív, kedves és gondoskodó teremtés, aki képes saját magát feláldozni azért, hogy a másiknak jobb legyen, és nem vár érte viszonzást. Soha nem szerettem még így senkit.

De mostanában kiderült egy másik dolog, amit a múltjában követett el, ée ez az időpont összeolvad a mi összejövetelünkkel. Mondhatod h a másik műltjához semmi közünk, és ez így is lenne, ha ez konkrét dolog miatt nem függene össze velünk szorosan, és amivel ő is tisztában van, ez a rész éppen ezért mindennél fontosabb. Ehhez az eseményhez vezető útját saját szememmel követtem végig a levelezésükben, de annak megtörténtét tagadja. Tudom hogy azért tagad, mert ha elismerné, azzal el kellene ismernie, hogy a kapcsolatunkat hazugságra építette, továbbá ennek a dolognak a beismerése más dolgok valóságtartalmának kártyavárként való összeomlásához vezetne. Én tegnap tudtam megbizonyosodni arról, hogy biztosan meg is történt. Nem volna könnyű, de fel tudnám dolgozni. Ha beismerné. Mert ettől térhetne vissza a bizalmam a szavahihetőségében. Ha továbbra is tagadja, tudom, hogy mindig hazudni fog, ha bármiért is szorítja a cipő. Ha ezt a nagy dolgot elismerné, akkor tudnám, hogy hihetek neki innentől, és bár paradoxon, ezzel még egy kést belém kellene vágnia ahhoz, hogy ne legyenek sebek. Na, erre szerintem képtelen lesz, emiatt kihűl a kapcsolat, még ha most együtt is maradunk. Hát ez megint hosszú lett, jó volt kibeszélni, köszi.

2021. febr. 2. 09:51
 28/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, de akkora gyökér vagy, hogy simán megérdemled ezt a lányt, úgyhogy maradj vele nyugodtan és ne másokat idegesíts a hülyeségeiddel.
2021. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

En is csatlakozom az utolsó válaszadóhoz.


Naív gyerek vagy tényleg.


Én is szeretem a páromat, és voltak nagyon nagyon rossz időszakaink. A barátnőmmel beszélgettem, nem egy másik férfival alakítottam ki érzelmi beszélgetéseket...

2021. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Szerinted belefér egy kapcsolatba, hogy bármilyen problémád esetén a barátnőd egy másik férfihoz szalad, hazudik, vígasztalást kér, az is belefér, ha feküdtek? Érdekes gondolatmenet, szerintem egymásnak vagytok teremtve!
2021. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!