Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretehet egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet egy kapcsolatot, ha az egyik fél folyamatosan messengerezik másokkal? Mennyi az, ami még belefér? Fiűk és lányok válaszát is szeretném kérni.

Figyelt kérdés

Párom (ő a lány) szó szerint minden alkalommal, amikor itthon vagyunk, a telefonján üzeneteket küld és fogad. Bár ez így viccesen hangzik, nem az. Ezt úgy kell elképzelni, hogy abban a pillanatban ahogy hazajön munkából, már elkezdi.

Leülünk beszélgetni, és közben tolja. 1-2 percenként vagy 4-5 percenkéntmikor hogy. , Képes ezt lefekvésig egyfolytában csinálni, de volt már rá példa h arra keltem, h írogat. Teljesen mindegy neki, hogy közöttünk éppen mi a beszélgetés témája, lehet az napi történések megbeszélése, vagy egy komoly beszélgetés fonros érzelmi témákról, vagy épp egy vita vagy veszekedés közben is. Szó szerint nincs olyan témánk, ami alatt ezt felfüggesztené. Hosszú-hosszú ideje megy ez. Nem friss kapcsolat, már 5 éve együtt vagyunk. Először csak zavart, később már idegesíteni kezdett ez a szokása. Nagyon sokszor szóvá tettem már neki, és mára már ott tartunk, hogy mindennapos vitaforrás. Kollégákkal beszélget amikor hazajön. Ezzel semmi gondom, megbeszélik a napot, vagy bármit, ez természetes. De szerintem normális keretek között ennek 5-6-8 üzenetváltás után abba kellene maradnia aznapra, és nem úgy zajlani, h az egész esténket átszövi. A későbbi, esti beszélgetései egy fiú kolléga, aki nagyon jó érzelmi barátja. Akivel mindent megbeszélnek. A fiű is megosztja vele minden gondját, és párom is elmond neki mindent. Rólunk, rólam is, a vitáinkat, a veszekedéseinket, és szó szerint olyat is, ami nem történt meg. A libidom lement a nullára, mwrt ha mondjuk iszogatunk este tízkor, és minden körülmény adott egy jó sexhez, ahogy meglátom h megint ír, düh fog el, és lőttek az estének. Szerintetek mi lehet erre a helyzetre a megoldás? Hogyan álljak hozzá másképpen, mert szeretném ha rendbe jönnénk. Túl rágörcsölök a dologra? Ettől nekem az az érzésem, h ezek a dolgok fontosabbak neki, mint én. Tegnap este űjabb vita emiatt, és azt kaptam, kérjem meg rá hogy tegye le amíg beszélgetünk és leteszi. Erre mindig kérnem kell? Véleményeket szeretnék kérni róla es rólam, hogy oldjuk ezt meg. A végére tedd oda, fiú vagy lány vagy-e!!! Most a végére az jutott eszembe, hogy megmutatom Neki ezt a postomat. Így afféle párkapcsolati terapeutáink lehetnétek. Ha valaki neki mond véleményt, tegyen így, és ha nekem, akkor úgy. Majd mi együtt elolvasgatjuk, és hátha ez hozzájárulhat a megoldáshoz.



#Messenger #titkos üzenetek
2021. jan. 30. 07:15
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Félreérthető voltam, bocs. Ez a szokása néhány hónapos csak, úgy értem, amióta ilyen durva. Azóta, amióta ezzel a kollégával ilyen szoros barátságot ápol. Vele nem ismerjük egymást. Csak azt tud rólam, amit a párom mond neki. És igen, megalázottnak érzem magam, és tényleg pont úgy érzem, hogy többen vagyunk.
2021. jan. 30. 09:23
 12/36 A kérdező kommentje:
Kértem már h mondja neki, h mellőzzék ezt a szintet, mert érzelmileg így az a fontosabb. Sajnos ezt n látja be,
2021. jan. 30. 09:26
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha Vele képes érzelmileg beszélgetni, Veled pedig nem, akkor konkrétan megcsal. Csak nincs testiség... (bár bocsi, hogy ezt mondom, ki tudja..)


Velem ilyet tenne a párom, akkor mehetne oda...aztán lehet elújságolni, hogy ki lett dobva.


Én nem tennék ilyet azzal akit szeretek. Nem tisztel a barátnőd. Te is messengerezz egy lánnyal, érzelmileg is nyílj meg Neki, meg mondj el mindent erről a leányról. Aztán hátha lesz Neked is egy normális felnőtt NŐD. Én szakítanék.

2021. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat kuka, érzelmileg megcsal a kollégájával, valószínűleg azért nincs közöttük több, mert még nem biztos benne, vagy még titokban tartják.
2021. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a liánozás kérdező.
2021. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a szokása néhány hónapos csak, úgy értem, amióta ilyen durva. Azóta, amióta ezzel a kollégával ilyen szoros barátságot ápol."

Akkor ez a leányka néhány hónapja kifelé nézeget a kapcsolatotokból. Ha még nem is feküdtek le, biztos lehetsz: előbb utóbb le fognak.

2021. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, majd írd már meg légyszi, hogy mit szólt a csajod. Engem érdekelne 😁✌🏻
2021. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Vasárnap mutatom meg. Szombaton megint balhé emiatt, mondtam szeretném ha megirna a kollégának előttem h szeretnénk rendbe tenni a kapcsolatunkat, és engem frusztrál ez a dolog közöttük, ezért ezt a folyamatos kommunikációt le akarja vele csökkenteni. Úgy kértem, ha ezt n teszi, költözök. Válasza, h nem alázza meg magát . Összeszedtem cuccokat és leléptem. Könyörgés h ne tegyem, stb. Hivogatott, irkált, a végén megígérte, ha visszajövök,akkor annyit ír neki h rendbe szeretnénk hozni a dolgainkat, de az írogatás színten szükségük van egymásra.És h n fog neki orrba szálba írni csak ha fontos. Hazajöttem. Este söröztem beszélgettünk nem nyúlt a telóhoz. Csak amikor kijárkáltam cigizni, a redőnyön át láttam h abban a pillanatban felkapla, irkál. Nem gondolta h átlátni. Gyorsan ki-be csuktam az ajtót, minha mennék be, közben néztem ahogy gyorsan leteszi. Ezt kétszer csinálta amit láttam két cigizésnél. Visszamentem , nem szóltam h láttam.Tovább beszélgettünk, egyszer mondom neki h milyen jó, h egész este nem írkált. Erre ő, h na ugye. Kérdeztem, mikor írt neki utoljára. Erre ő, h bevallja, délután egyszer. Ekkor mondtam h hát sajnos láttam az ablakból most is. És még így sem ismerte be. Folyamatos tagadásban van. Elvonultam. Rámjött a zokogás, nem tudtam abbahagyni. Bejött, simogatott, megcsókolt, mondta h kíván, a vége egy rossz sex lett, félig volt csak erekcióm. A balhék miatt két hónapja n volt sex. Ezután átment aludni. Meg gondolom írkálni. Hétfőn dolgozik, én nem, akkor fogok összepakolni és itthagyni. Nagyon Fáj kimondani, de ezt már elvitte a cica. Így lett vége egy szappanoperánsk. Köszike Nektek .
2021. jan. 31. 05:26
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nagyon sajnálom Kérdező! Ha tudok segíteni valamiben, akár pár kedves szó, vagy bármi, nyugodtan írhatsz. S bár biztos ezt még nem érzed, de jól cselekedtél. Ilyen egy igazi, józanul gondolkodó ember! Még fáj, de idővel biztosan nála ezerszer jobb társra találsz.
2021. jan. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így alakult, de ez valóban azt jelenti, hogy szoros érzelmei vannak ezzel a sráccal,ha titokban is mindig őt keresi, fontosabb neki, mint a kapcsolatotok. Szerintem jól döntöttél, mert csak idő kérdése, hogy több legyen közöttük (ha még nincs), kitartás!
2021. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!