Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szól hozzám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szól hozzám, holott ő sértett meg?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, együtt is élünk. Máskor is volt már ilyen, akkor mindig én kezdeményeztem a békülést, mert utálok haraggal lefeküdni aludni, de a harmadik ilyen alkalom után figyelmeztettem, hogy több ilyet nem akarok...

Jól keresünk mindketten, nő létemre mégis én halmozom el kisebb-nagyobb ajándékokkal... Pl. ha kiszakadt a farmerja, veszek neki egy újat, meg ilyenek. Karácsonykor is 30 ezer forintért kapott egy új márkás kabátot tőlem, meg okosórát, stb. Névnapjára is Paco Rabanne parfümöt kapott tőlem. Én meg egy nyakláncot kaptam tőle, amikor tudja hogy nem is hordok nyakláncot... amikor pedig próbáltam célozni rá, hogy ki lehetne-e cserélni, még ő sértődött meg, merthogy de neki tetszik. Pedig megmutogattak neki hogy mik tetszenek... Meg azt mondja vinne ő engem étterembe meg minden, dehát minden zárva... Azóta megfogadtam, hogy semmit nem veszek neki spontán, mert úgy érzem, mintha ő lenne a kitartott nő, én meg a sugardaddyje vagy mi...

Most jön a valentin nap, és vettem neki egy 20 ezer forintos táskát. Amikor elhintettem, hogy az ajándéka már úton van, akkor meg felháborodott, hogy “na, már megint költhetek...”, mert ő csak virágot tervezett adni nekem... Ezen nagyon megsértődtem (mármint hogy ezt így mondta), nem szóltam hozzá... Majd a fejemhez vágta, hogy jó akkor hisztizzek, és azóta levegőnek néz... Úgy viselkedik, mintha ő lenne rám megsértődve, ha benyomok egy filmet, átmegy a másik szobába és ott nézi ugyan azt, meg ilyenek...

Nagyon elegem van ebből, úgy érzem nem becsül meg engem, másokat lehúznak a nők én meg mint egy idióta még őt halmozom el én, mert szeretek ajándékozni... Ti mit tennétek a helyemben?


2021. febr. 5. 08:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
24%

"Azóta megfogadtam, hogy semmit nem veszek neki spontán, mert úgy érzem, mintha ő lenne a kitartott nő, én meg a sugardaddyje vagy mi..."


Ahogy ha mindig én babusgatnám a pasimat, az anyjának érezném magam. Az anyagi vonzat sokaknál bezavar, itt most nem az a lényeg. Hanem hogy egyoldalú.


A világon kevés egyszerűbb dolog van, mint rájönni, hogy a párom szereti a meglepiket, akkor figyelek rá, és meglepem. Tinikoromban a barátnőim is ezt csinálták, akkor párkapcsolatban miért nem megy?

2021. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
81%

Azért még ezen az oldalon is ritka amikor egy kérdező ennyire lejáratja saját magát egy kérdéssel 😂😂

Igazán szégyellhetnéd magad kérdező, nem csak az ajándékozás szeretete miatt hanem a passzív-agresszív, erőszakos, gusztustalan jellemedért. Előttem már kifejtették többen is, hogy miért. Mondjuk tök felesleges, önkritikád nyilván nincs, szóval úgyse fogsz elgondolkozni magadon 🤷

2021. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a párodnak az a baja, hogy eszetlenül szórod a pénzt, és elvárod, hogy ő is ezt tegye. Amikor meg vett neked értékes ajándékot húztad a szádat és be akartad cserélni. Nehéz lett volna mosolyogni és megköszönni? Valentin napra meg minek húszezres ajándék? Csoki-virág oszt jóvan, amúgy is egy idióta csinált ünnep, amit egy virágboltos talált ki, nem egy jeles nap.
2021. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is megsértődnék, ha a pasim venne nekem drága ajándékokat, majd célozgatna rá, hogy vegyek én is. A valentin nap max annyi, hogy 1 virág vagy csoki, Európában nem szokás ünnepelni, ez nem Amerika...

Teljesen feleslegesen vásárolgatsz drága ajándékokat, mert látszik, hogy nem érdekli és nem is akarja viszonozni, mert nem szeret vásárolni. Megsúgom kb 1 pasi sem szeret ajándékot vásárolni és ha ékszer vagy drágább ajándékra kerülne a sor, akkor tuti rossz stílusút vesznek, ami úgysem fog tetszeni.

A célzások meg passzív-agresszív viselkedés helyett üljetek le és beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne ajándékba, tudod, mint a felnőttek.

Szóval elvileg felnőtt emberek vagytok, munkával, önálló élettel. Egy felnőtt pedig megveszi saját magának, amire szüksége van, pl kabát, parfüm. A párok általában kisebb ajándékokat szoktak adni vagy közös élményeket, utazásokat. Semmi szükség nagy flancolásra meg ilyen olyan névnapi 40 ezres ajándékokra...Teljesen megértem, hogy már elege lett a pasidnak, pedig nő vagyok (szintén utálom a tárgyi ajándékozást).

U.i.: 3 év alatt kb ezeket vettük egymásnak ünnepekre: plüsskutyák,napszemüveg, koncertjegyek, nyaralások, zokni :D, pár virág meg csoki. Tökéletesen meg voltunk elégedve ezekkel és nem ment a hiszti, hogy jajj a koncertjegy helyett miért nem 40 ezres Guess táskát kaptam...

2021. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti baromságokra elb.szni a pénzét. Keress egy olyan férfit, aki hozzád hasonlóan imád költekezni.
2021. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező, én is ilyen buzgómócsing vagyok ajándékozás terén.

Az egyik exemre iszonyatosan fújtam mindig, mert amíg én simán adtam neki karácsonyra/szülinapra 10-20 ezer forintos ajándékokat, addig ő az ominózus ünnep után 1-2 nap késéssel kiszúrta a szemem egy csokival meg egy szál virággal.

Úgy éltem túl a kapcsolatunkat (más dolgok miatt mentünk szét), hogy egy idő után már nem idegesítettem magam, én is ekkora ívben tettem az egészre... Az exemet baromira nem érdekelte, volt hogy karácsonyra SEMMIT nem kapott. Pedig még azt is látta, hogy a rokonokat/barátokat elhalmoztam (akik viszonozták is mindig).

Rájöttem, hogy egész egyszerűen teljesen máshogy vagyunk bekötve. Ezt vagy belátod és elfogadod sértődés nélkül, vagy szakítasz. Ennyi.

2021. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!