Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szól hozzám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szól hozzám, holott ő sértett meg?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, együtt is élünk. Máskor is volt már ilyen, akkor mindig én kezdeményeztem a békülést, mert utálok haraggal lefeküdni aludni, de a harmadik ilyen alkalom után figyelmeztettem, hogy több ilyet nem akarok...

Jól keresünk mindketten, nő létemre mégis én halmozom el kisebb-nagyobb ajándékokkal... Pl. ha kiszakadt a farmerja, veszek neki egy újat, meg ilyenek. Karácsonykor is 30 ezer forintért kapott egy új márkás kabátot tőlem, meg okosórát, stb. Névnapjára is Paco Rabanne parfümöt kapott tőlem. Én meg egy nyakláncot kaptam tőle, amikor tudja hogy nem is hordok nyakláncot... amikor pedig próbáltam célozni rá, hogy ki lehetne-e cserélni, még ő sértődött meg, merthogy de neki tetszik. Pedig megmutogattak neki hogy mik tetszenek... Meg azt mondja vinne ő engem étterembe meg minden, dehát minden zárva... Azóta megfogadtam, hogy semmit nem veszek neki spontán, mert úgy érzem, mintha ő lenne a kitartott nő, én meg a sugardaddyje vagy mi...

Most jön a valentin nap, és vettem neki egy 20 ezer forintos táskát. Amikor elhintettem, hogy az ajándéka már úton van, akkor meg felháborodott, hogy “na, már megint költhetek...”, mert ő csak virágot tervezett adni nekem... Ezen nagyon megsértődtem (mármint hogy ezt így mondta), nem szóltam hozzá... Majd a fejemhez vágta, hogy jó akkor hisztizzek, és azóta levegőnek néz... Úgy viselkedik, mintha ő lenne rám megsértődve, ha benyomok egy filmet, átmegy a másik szobába és ott nézi ugyan azt, meg ilyenek...

Nagyon elegem van ebből, úgy érzem nem becsül meg engem, másokat lehúznak a nők én meg mint egy idióta még őt halmozom el én, mert szeretek ajándékozni... Ti mit tennétek a helyemben?


2021. febr. 5. 08:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
5%
Oké, legyen igazatok: a kérdező párjának nem ez a fő szeretet nyelve. Chapman szerint a párok jól teszik, ha megtanulják egymás szeretet nyelvét. De ti most konkrétan azt írjátok, h a kérdező tanulja meg, fogadja el. A párjának nem kellene ugyanúgy megtanulnia, tolerálnija? Szerintem akkor működik egy kapcsolat, ha mind a két fél igazodik a másik szeretet nyelvéhez. És nem teherkent, hisztikent kezeli... Főleg nem egy évben pár jelesebb alkalomkor.
2021. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
44%

Micsoda teher tényleg, odafigyelni a szeretett emberre.


Nem akarjátok megérteni, becsengett pár agyban a "nő ajándékot akar, rriiiibaaanc" csengő.


Nem azért vesz, hogy kapjon, hanem azt hiszi, ő akkora örömet okoz a másiknak, amilyet ő érezne, ha valaki gondolna rá.


Ha az érintés a szeretetnyelvem, és 10 perces öleléseket szeretek adni, akkor cserébe elég karcsú lenne, ha a párom csak háton veregetne, mint egy havert.

2021. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
58%

Te miért halmozod őt el ha ez nem tölt Teged el örömmel?

Sajat magadnak generálod a feszkot.


En csak EGYSZER jártam ugy, mikor lett egy barátom, es elkezdett hozzám jarni hogy vettem neki pasis törölközőket es CSAK ennyitől ugy megfordult benne hirtelen sokminden, kimosolygott beprobálkozott lehuzni stb, hogy aztán en forditottam 180 at és mindent vele fizettettem.


Es mi törtent? Igy állt helyre a rend és kezdett nőszámba nézni a csicska helyett.


Hihetetlenek a ffiak

2021. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%

Kínos a pasi viselkedése? Az. A kérdezőé is. Ő viszont nyíltan nyomás alá helyezi a pasiját:


"Most jön a valentin nap, és vettem neki egy 20 ezer forintos táskát. Amikor elhintettem, hogy az ajándéka már úton van"


Elmagyarázná valaki, hogy erre mi szükség van? Aki szeret adni, az ad, szó nélkül. Ez a kis megjegyzés annyit tesz: "Tudod, hogy mindig drága ajándékokat adok, most is vettem neked, szóval készülj fel, hogy te is vegyél nekem valami jó drágát".


Érdekes, ez nem tűnik fel? Nem mindenki reagál tökéletesen arra, ha nyomás alá helyezik vagy manipulálják. Tulajdonképp félig meddig érthető a pasi reakciója, ilyen esetekben nem mindenki csap az asztalra, hogy most már fejezd be a zsarolásomat, mert kiakaszt a viselkedésed.

2021. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
80%
23 Kap ajándékot a kérdező, csak nem annyiszor és nem olyan értékben, mint elvárná. Az ölelést azért hülyeség a rendszeresen adott drága ajándékokkal összehasonlítani, mert az egyik semmibe nem kerül, a másiknak meg komolyabb anyagi vonzata van. De ez is rendbe van, ha két hasonló személyiségű ember közt történik. Azt nem érted te, meg a kérdezó, hogy ezt nem lehet erőltetni. Ha nem érzi, hogy összeillenek, akkor lehet szakítani. Azért valahol röhejes elvárni a párunktól, hogy havi 50 000Ft-ot különítsen el csak úgy ajándékokra, mert valakinek ez a szeretetnyelve. Ez csak akkor működik, ha valaki önszántából teszi, nem parancsra.
2021. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
24%
Elég szomorú, h a kérdező idáig jutott... Valóban ki kell eroszakolnia, h figyeljen rá a párja. És ez kinek a hibája? #25. Amit írtál jó, csak éppen áldozat hibáztatas.
2021. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne hülyeség #26. osszehasonlitani? Vki tényleg nincs oda a testi erintesert, és igen, ez ugyanolyan, mint az ajándékozás.
2021. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
67%
26 Kicsit el van túlozva manapság az áldozathibáztatás kikiáltása. Miről beszélsz egyáltalán? Minek az áldozata a kérdező? Nem kap kellő gyakorisággal kellően drága ajándékokat? Nem érzed milyen röhejes erre rásütni az áldozathibáztatást? Senki nem kötelezi a kérdezőt, hogy maradjon együtt a pasijával. Ennél nagyobb "abúzusban" sose legyen része, hogy nem költenek rá elegendő pénzt.
2021. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
21%
Pénz, pénz, pénz... Itt szó sincs róla. A kérdező nem sajnálja a párjára. Csak úgy vett pl farmert neki, mert kiszakadt. Mindketten egyformán keresnek. A kérdező magát is meglephetné, de ő szeret adni, mert igy tudja kifejezni a szeretetét. Magából indul ki. És igen, áldozat. Mert, szenved, mert vissza nem kapja a saját szeretetnyelvén. A pénzt meg hagyjuk. Itt nem ez a fő gond, hiszen egyformán jól keresnek.
2021. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
88%

29 De, itt a pénzről van szó. Az, hogy ki hogy keres semmit nem jelent. Nehogy már beossza a másik fizetését. Mi nem érthető azon, hogy nem egyformák az emberek? A kérdező igenis azért ad, hogy visszakapja.


"Azóta megfogadtam, hogy semmit nem veszek neki spontán, mert úgy érzem, mintha ő lenne a kitartott nő, én meg a sugardaddyje vagy mi..."


Ez rá a bizonyíték. A magadfajta emberek nem látják a fától az erdőt. A kérdező nem áldozat, saját magát szivatja. Olyan dologgal erőszakoskodik, amire a párja nem vevő. Ismét ott tartunk, hogy minek van vele, ha úgy érzi nem illenek össze?

2021. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!