Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg ezt egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg ezt egy nő sem?

Figyelt kérdés

Miért nem érti meg egy nő sem, hogy nekem ott vannak a húgaim is, akiket nevelnem kell?


Már 6 éve próbálkozom, nem kevés nővel ismerkedtem ez idő alatt és egy sem értette ezt meg. Már kezdek belefáradni.


Mindig mondják, hogy passzoljam már le őket pár órára valakinek, de hogy ha egyszer senkim nincs? Ráadásul kisebb korukban is mindig ezt mondták. Persze, pont magára fogok hagyni egy 5 meg egy 7 évest, mi? Mostmár ők kiskamaszok, szóval egyszerűbb lenne, de senkim nincs. Szüleink meghaltak, nagyszüleinket nem is ismerem, barátaim bizonyos okokból elhagytak, nincs kire bízni őket arra a pár órára. Az a pár óra egyébként is pont az az idő, amennyit egy nap tudok velük foglalkozni.

Szóval nem, nem vagyok egész nap szabad. Majd ha nagyobbak lesznek és önállóbbak, akkor lesz időm, de még javarészt rám vannak szorulva.



2019. febr. 3. 22:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Biztos van olyan aki megérti, csak lehet nem találkoztál vele. Vannak olyan nők és férfiak akik saját pici gyerekkel találnak párt maguknak. Te is biztos találni fogsz. :)
2019. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Tehat soha nem ersz ra semmire, es szexelni is ugy kell, hogy a kamasz hugaid TALAN alszanak mar a szomszed szobaban, nem pedig a telefonjukat nyomkodjak a paplan alatt. Nem is ertem a problemat.
2019. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked barátnő, ha nem érsz rá vele foglalkozni? Te magad írod: abban a pár órában tudsz csak a húgaiddal lenni, akkor meg minek párkapcsolat?

Én megértem, hogy neked kell gondoskodnod a húgaidról, és nagyon is becsületre méltó dolog ez, DE egy kapcsolat nem fog magától működni, időt és energiát kell beleinvesztálni MINDIG. Nincs olyan, hogy jajj összejöttél valakivel, és akkor a polcra rakod őt, mert te a húgaiddal akarsz foglalkozni, a másikra nem tudsz időt szánni, de értse meg, és kb a semmiért legyen veled.

Egyébként pár órára lehet bébiszittert is fogadni, ha annyira nem tudod őket kire bízni / kicsik ahhoz, hogy egyedül maradjanak.


Még egy több éves, jól működő párkapcsolatot is sokszor megvisel egy gyerek érkezése, az első pár év, amikor a párnak csak a gyerekkel kell foglalkoznia és nem tudnak kettesben programot csinálni. Akkor egy el-sem-kezdődött kapcsolat mitől is működne?

Ez sajnos ilyen, vagy hozol áldozatot a saját szerelmi életedért, azaz próbálsz időt szakítani a potenciális párodra, vagy akkor lemondasz a párkeresésről amíg a húgaid önállóbbak nem lesznek.

2019. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos megoldhatatlan probléma. A legtöbb nő megérti, de neked meg azt kell érteni, hogy mîg baràtként azt gondolnà egy nő, mennyire szép ez, hogy neveled őket, nap mint nap az ezzel jàró elköteleződést vàllalni màr nem akarnà, ami ugyancsak érthető. Hova férne a te életedbe közös gyerek? Nyilvàn, egy nő azt is nézi, hogy akkor a közös gyereknek mindenen osztozni kéne két huggal, ami ugyancsak nem elhanyagolható, ne legyünk àlszentek. Nincs idő a kapcsolatot úgy kialakîtani, hiszen minden programon szinte ott van két gyermek. Aki gyermektelen az ezt nem nagyon toleràlja. Akinek van, az meg tudja mivel jàr két gyerek és nem biztos, hogy vàllalni szeretné. Nő vagyok és úgy îrom, az igazsàg az, hogy minden nő elvàrja, hogy az ő gyerekét toleràlja az új pàr, viszont màs gyerekét toleràlni anyatigris volta miatt kevés nő képes. Ez igazsàgtalan, de ez van.
2019. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk volt olyan, hogy volt a bátyámnak egy fiú osztálytársa, akivel jóban voltak, és annak is volt egy húga , meg én is egy kishúg vagyok. :) És akkor a bátyámnak ahhoz az osztálytársához lettünk lepasszolva pár órára:) Jó volt, játszottunk, néztünk mesét:) (Oroszlánkirály 2, kb akkor jött ki:) )
2019. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
Minden tiszteletem a tiéd haver. Csodálatos ember és testvér vagy. Kitartást és előbb utóbb találni fogsz nőt magad mellé.
2019. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, ha randizni sincs időd, akkor minek neked párkapcsolat?

Fordított esetben, férfiként én is elvárnám, hogy ha velem kapcsolatot akar, akkor szakítson rám időt.

Az egy másik kérdés, hogy ha együtt élek vele, akkor el kell fogadnom a családtagjait.


Amúgy... 6 éve próbálkozol, és a kisebbik gyerek 5 éves. Eszerint 6 éve még éltek a szüleid, egy egyéves testvéred volt, tehát szabadon randizhattál. Hogy akkor nem jött össze kapcsolatod, annak semmi köze a mostani élethelyzetedhez.

2019. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
*nekik megvolt videón, mi meg még nem láttuk; sőt , én azt már nemtom, de lehet, hogy direkt velünk akarták megnézni, tehát még akár ők se látták akkor; de szerintem ők már látták:):)
2019. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

*Amúgy én sem értenélek meg. Hogy amikor lenne idő találkozni, mert nem dolgozol, meg egyikünk se éppen; átmennék, akkor a húgaiddal lennél, mert addig velük se tudtál foglalkozni.

Szóval énszerintem se fér most bele az életedbe annyira egy párkapcsolat. Így a "bébicsőszködés " mellé. Hát akkor mikor lennétek kettesben együtt romantikázva a csajjal, ha azt az időt a húgaidra szánod, nekik tartod fenn; mert nem is nagyon van más lehetőséged? Így hogy akarsz ismerkedni, meg randizgatni?

2019. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Amiért nem értik meg a pasik sem, ha kisgyereke vn a nőnek.
2019. febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!