Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar ez?

Figyelt kérdés

A barátnőm minden wczés után kitörli a fenekét egy illatosított törlőkendővel, aminek csomagja 800ft és havonta 3 kell belőle, szerintem a kezét is ilyennel törli.. Bent kell tartanom egy szemetest a fürdőben és utálom kicserélni benne a zacskót, meg maga a tudat is zavar, hogy sz.ros dolgokat őrzünk a tiszta fürdőszobában.


Én nem használok, csak wc papírt.


Nálatok ez hogy van? Még nem lakunk együtt, de heti 5 napot itt van. Kinek kellene állnia a törlőkendőt? Kinek kellene cserélnie a kukát? Akik együtt laknak azok hogy oldják meg ezt? Nem mondta, de már az is felmerült bennem, hogy koszosnak tart, amiért én nem használom, magamtól nem veszek ilyet, csak ha szól, hogy kell neki.



2021. febr. 11. 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
A törlőkendőt nem lehet lehúzni a wc-n?
2021. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vigyen magával, ha ennyire sokat használ. Vagyis én vinnék. De törölhetné wc papírral is, a legvégén pedig ezzel a kendővel, így az már nem "koszos". Legalábbis én így szoktam. Beszéld meg vele, ha ez zavar téged.
2021. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem, mert dugulást okoz, még azt is fizethetném.
2021. febr. 11. 09:49
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Én is használok, de csomagja csak 400 Ft, na mindegy. :D

Ha te magadnak nem vennél és földhöz vág az az 1-2 ezer fot havonta, akkor kérd meg, hogy vegyen magának.

Teszem hozzá, amikor az ex barátom "nálam lakott" kb, én vettem neki a tusfürdőt, sprayt, mert sosem hozta el otthonról, és nem vágott földhöz az a néhányszáz forint.


A kuka kérdésre sem tudok válaszolni, mert míg nem költözött oda teljesen, csak én takarítottam és nem csináltam központi kérdést a kukából akkor sem, ha g*cis zsepik voltak benne, érted...


Egyébként ezek a nedves törlőkendők lebomlanak, amit én használok, rá is van írva, hogy nyugodtan le lehet húzni a wc-ben. Érdemes lenne olyat vennetek és a probléma meg van oldva.

2021. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Na, most képzeld el a helyzetet, amikor összeköltöztök, összeházasodtok, sőt - gyerekeitek is lesznek!

Akkor lesznek csak kiadások.

Nálunk a toalettpapír van használatban, akárcsak Nálad is. Az illatosított kendő, csak ha szükséges.

2021. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Törlőkendőt nem lehet lehúzni. Gondolom úgy csinálja, hogy először wcpapírral kitörli, aztán a végén használ egy törlőkendőt, nem pedig a telibe szaros cuccot dobja a kukába. Ha mégis, akkor megkérném, hogy használat után csomgolja egy adag wcpapírba és vigye le a kukába, ne a fürdőbe bűzölögjön. Most az a havi 2400 Ft engem nem vágna földhöz, nem szarakodnék ezen, de ha neked ennyire számít, akkor kérd meg, hogy vegyen, mert te magadtól nem tartanál ilyet.
2021. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogos.

Valóbal lehet wc-n lehúzható kendőket kapni, érdemes lenne ilyenre váltania. Sokan egészségügyi okokból használják. A volt lakótársam csak ezeket tudta használni az aranyere miatt. Az elején nagyon fura volt, de megszoktam.

A kuka ürítéséről pedig beszélj vele, ne magadban bosszankodj.

2021. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

1-re:

Nem lehet!

Sokan lehúzzák, és bizonyos lefolyócsöveken ki is jut. Ugyanakkor más helyeken meg elakad és dugulást okoz. Ez nem a lakás lefolyócsövétől függ, hanem általában az épülettől az utcai gyűjtőcsatornáig menő résztől. Ez a kritikus pont. Épp ezért egységesen tilos, ill. rá is van rajzolva a csomagolására, hogy nem szabad a WC-be dobni. Ahogyan a tampont sem. Arról nem is beszélve, hogy ha le is megy, akkor is, mivel nem oldódik fel, egy szilárd, nem lebomló szennyezés, mint egy műanyag flakon. Ha kicsit is környezettudatos vagy, akkor már csak ezért se dobd a WC-be (még ha pont nálatok nem is okoz dugulást).


Kérdezőnek:

A használt tamponnak amúgy is kéne oda egy kis szemetes. Abban elfér ez is. Nálunk is így van, nincs büdös tőle. Az, hogy te azon kattogsz, hogy a tiszta fürdőszobában ilyen is van, az csak a te fejedben gond. Ettől nem lesz szag ott. A konyhában, ahol ételt főzünk és eszünk, ott szintén van szemetes (még ha a mosogató alatti szekrénybe is van téve.

Anyagiak: Ha heti 5 napot ott van, akkor beszállhatna a költségekbe (nemcsak ebben, másban is). Ha viszont neked szól, hogy vegyél, nézz körül, árban melyik mennyiért van (a db-számot is nézd, mennyi van egy csomagban), aztán vegyél olcsóbbat. Ha ez nem tetszik neki, akkor meg lehet beszélni, hogy ha a drágábbat akarja, akkor azt vegye ő.

2021. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Haver, van egy rossz hírem. Ha gyereked lesz a liberó meg a többi szarsàg tött tízezer havonta. Ha a gyerek összefossa magát az néha olyan büdös hogy a barátnöd szaros kendője parfüméria hozzá képest.

Szóval szedd össze magad ha fel akarsz nőni a való vilàgba.

2021. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Közben mások is írtak.

Eszerint van olyan törlőkendő, amit le lehet húzni a WC-n. Ezt örömmel olvasom.

Nézni kell a csomagoláson a jelet, vagy megkérdezni a boltban.

Ha nem sokkal drágább, akkor vegyetek olyat, amit WC-be lehet dobni, és akkor a probléma egyik fele meg is van oldva.

2021. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!