Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit nézzek el a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit nézzek el a páromnak?

Figyelt kérdés
Mennyi az az alkoholmennyiség, amit elnéztek, ha megiszik? Hány doboz sör? Vagy egyáltalán nem toleráljátok, ha napi szinten "iszogat"? Vagy túl szigorú, ha valaki elvárja, hogy a párja egyáltalán semmi alkoholt ne igyon?

2021. febr. 15. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ezt neked kell eldöntened,hogy mi fér bele..

Annak nincs sok értelme,hogy megpróbálod szabályozni, meg eltiltani tőle, önálló felnőtt ember.

Nekem pl nem fér bele a mindennapos italozás, még ha csak 2 sörről is lenne szó. Ami ennyire rendszeres az már alkoholizmus, hiába nem rúg be, akkor is rá van függve.

Beszéld meg vele,ha neked túl sok az ivászat.

2021. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Én kb antialkoholista vagyok, de régen használtam az alkoholt spirituális célokra, többször volt, hogy buliban meditáltam. De nem igazán tudok olyan gyakorlási technikát, ami napi szintű iszogatást igényel. Itt már akármit is kap tőle, túl nagy a fizikai károsodás. Nem éri meg, nem harmónikus. A fű egyáltalán nem káros, még sem ajánlott minden nap szívni, még akkor se ha mentálisan teljesen tudja használni az illető. Nem hogy a tűzesvizet.
2021. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Mivel én is iszok amikor jól esik, neki sem tiltom. Viszont részeg nem lehet, mert azt nem tolerálom. Sörözni szokott, melóból hazajön és megiszik 2 üveggel, nem tartom soknak.
2021. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem szigorù az elvárás!Nekem!Ugyanis egyszerü a képlet,portolóként nem iszom alkoholt.

Ezt választotta,ezt kapta.

Nem tudom te mit választottál.

Mondjuk egyik lehetöség se jó.

1.Mindig is ivott

2.Elkezdett inni

2021. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Hat figyelj, ezt te kell eldontsd, en peldaul heti 1-2x szoktam borozni. Nem erzem ugy h ez miatt alkoholista lennek, de ha a baratnom beleszolna elkulloghatna a sunyiba. Amugy meg nem szol bele sot van amikor o is iszik velem egy pohárral
2021. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Az én férjem nem iszik mindennap de van sör itthon ha esetleg akar inni nem tiltom meg neki.Vasárnap délután beszélgettünk kártyáztunk és megittunk egy üveg bort.A részegséget nem szeretem.
2021. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, nem is kell ezt beszabályozni, viszont mindenkinek van egy toleranciaszintje ezzel kapcsolatban. A férjem nem iszik rendszeresen, de van itthon sör meg egy csomó ajándékba kapott mindenféle akohol, amit évek alatt gyűlt össze. Heti egyszer-kétszer megiszik egy doboz sört, és néha, főleg hétvégén vacsoráhzoz felbontunk egy üveg bort. Ezzel nekem nincs bajom, de nyilván van olyan, akinek már ez sok lenne.
2021. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

szerintem nem lehet valaki túl szigorú, ha az ember egészségéről van szó. én is elvárom a páromtól, hogy ne igyon alkoholt, és ne dohányozzon. semennyit se.


a kapcsolatunk elején ezt átbeszéltük, ő rábólintott, tehát semmi meglepetés nem volt ebben. én egészséges életmódot folytatok akkor ne kelljen végignéznem ahogy tönkreteszi magát, vagy csak úgy általában, egészségtelen dolgokat csinál.


egyébként ő is egyetértett velem száz százalékban. és már előtte se ivott sokat. de így se volt könnyű neki hogy soha nem ihat alkoholt, ez baráti társaságban, céges bulikon elég nagy akaraterőt igényel, és én nagyon becsülöm érte.

2021. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha szereted, ugy szereted, ahogy van.
2021. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

10 éve egy kortyot nem iszok. Ő annyit ihat amennyit akar.

Alkoholista voltam, arra figyelek nehogy a pia erősebb legyen nála.

2021. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!