Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megbocsátható vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsátható vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A párom nemrég találkozott a (nő) unokatesójával akit el kellett vinni a csajos egyik barátnőjéhez. (én nem voltam ott). Mikor hazajött a párom megemlítette, hogy mennyire tetszett az uncsija barátnőjének.

Ezzel nincs is gond. :) Viszont másnap a párom írt az uncsijának, hogy találkozzanak, iszogassanak és hívja magával a barátnőjét is.

Ezt miért csinálhatta? Ez kb 2 hete történt, végül amúgy valamiért elmaradt az iszogatós találkozó de én ezeket tegnap tudtam meg teljesen véletlenül.



2021. febr. 16. 08:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Na én ilyet megtudnék a páromról nagyon kiakadnék! Az ilyen pasi ne haragudj h ezt írom és őszinte vagyok de simán félre kefelne!Miért akar ő számára vadidegen nővel találkozni és iszogatni. Persze úgyis ki fogja magyarázni magát, nyilván nem fogja neked elmondani h össze akart jönni a csajjal. Eztán nyitott szemmel járnék a helyedbe.
2021. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az otlet az volt, hogy lefekszik vele, a talalkozas csak egy apro lepes azon az uton. Mindez azert, mert megtetszett neki, tehat egy igazan felszines alapon meghozott "jo otlet" volt. Miert vagy egyutt egy ilyennel? Szamara te is csak egy jo bor vagy. A leirasod alapjan te is felszinesnek tunsz. Nem lehet ez egy tul mely kapcsolat.
2021. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, hagyd ott.
2021. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!