Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ szerinted?

Figyelt kérdés

Volt nemrég egy kérdés, amiben a férfi leírta, hogy ő simán kifizeti a lány csekkjét, megjavíttatja a kocsiját, kozmetikáztatja a kutyáját, hogy azzal segítsen és kedveskedjen a lánynak. Akkor és ott kapott a fickó rendesen a női válaszolóktól.

Ez alapján kérdezem én, hol, és miért pont ott a határ nálatok lányok?

Mi az, ami belefér az ismerkedési fázisban a pasitól? Pl.: Bevásárlás, mire hazaérsz? Bojler megjavíttatása? Ruháid el hozatala a tisztítóból, ami úgyis útba esik?...



2021. febr. 22. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Képzeld el, hogy egy számodra visszataszító, szőrös, hájas, büdös, fogatlan nő kedveskedik neked. Te örülsz neki vagy azt kívánod, hogy takarodjon már el? És annak is jobban örülnél, ha inkább bunkó lenne, mert akkor legalább lenne erkölcsi alapod jól elküldeni a bánatba.


A nők azt szeretnék, ha olyan pasi kezdeményezne náluk, akinek már a látványától nedvesednek és összeakad a szavuk és zavarban vannak és elpirulnak.


Ekkor viszont bőven elég vagy te, nem muszáj még emelned a tétet azzal, hogy a homlokodra írod, hogy "csicska vagyok, használj ki". Ha pedig nem vagy vele bunkó, nem akarod rávenni gruppenre meg mélytorokra meg fizeted legalább a saját részedet, van jövedelmed, nem élősködsz rajta, nem vagy paraszt a barátaival, családjával, nem rúgod fel a macskáját, stb. már nyeregben vagy. Ha meg még néha kap virágot/ajándékot, emlékszel az évfordulótokra, nem punnyadsz be, mint egy nyugdíjas és tartalmas életet éltek, túlteljesítetted a jó pasik 90%-át.


Viszont szomorú tény, de ha nem vagy jó pasi, akkor fejreállhatsz, megfeszülhetsz, bármit megtehetsz, az élet nem egy hollywoodi romantikus komédia, itt nincs happy end a végén. Itt maximum a csicskaságoddal azt éred el, hogy még tovább marad a szexkapcsolatában, mert tőled megkapja a párkapcsolat többi elemét szex nélkül vagy még nagyobb seggfejekhez fog vonzódni, amikor telítődik a nyálasságoddal, mint mikor a sok édesség után kívánod a sósat/keserűt/savanyút.


Tudom, hogy nagyon rossz, de ha konstruktívan próbálod meg eltölteni a hátralevő szexuálisan aktív 30 évedet még, akkor vagy tervezz szexrobotot, vagy gyakorolj valami meditációt, amivel levezeted szex nélkül a szexuális energiákat vagy keress rengeteg pénzt (sok nem elég, rengeteg kell), hogy megengedhess magadnak havi 1 millióért egy sugar babyt.


De ha élvezed, hogy aláznak és semmibe néznek, akkor keresgélhetsz idősebb, lepukkantabb nők között, gyerekes anyáknak például a gyereke a legfontosabb, így hajlamosak az általad említett szívességekért is prostituálódni egy ápolt, igényesebb férfinek, még ha nem is vonzódnak hozzá, ha meg a gyerekkel jól elvagy és szeret téged, akkor meg is van az új apa, cserébe elvisel, úgyis idővel egyre kevesebbet akarsz majd vele szexelni, ami külön haszon.

2021. febr. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.-nek.


Ezek, hogy a retekbe jönnek ide???

2021. febr. 22. 05:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési fázisban maximum randin találkozunk, ott meg nem viselkednék így azért... Ezek a dolgok akkor természetesek, mikor együtt éltek, közös kasszán, stb. Akkor viszont minden belefér részemről, mert közös életet tervezek, ahol én is hasonlóan cselekszem a párommal.
2021. febr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3. Szerintem mindent elmondott.
2021. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A másik anyagi helyzetétől függ. Akinek 1000 forint is sok, attól egy kávét nem fogadok el, aki viszont megteheti, és így akar kedveskedni, attól a nagyobb ajándékot/szívességet sem utasítom vissza. Persze, nem használom ki, az én anyagi helyzetemmel arányosan én is ugyanúgy kedveskedek neki, de ha mondjuk ő gazdag, és tudja hogy imádom a meleg pulcsikat, akkor tőle egy 15 ezer forintos kis szőrös-bundás cucc nem sok, cserébe én mondjuk tudom hogy a kedvenc édessége a hókifli, és ha látok veszek neki. Ő nagyjából 15x akkora értékben kedveskedett nekem, de a szándék mindkettőnknél ugyanaz volt, és nem fogom magam rosszul érezni.
2021. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a penzeddel szeretnél valakit megfogni és ő is így áll hozzá, akkor bármi belefér. Ha normális kapcsolatot szeretnél, bőven elég, ha első randin meghivod egy italra vagy vacsorára, későbbiekben pedig oda-vissza működik, pl felhív magához és főz neked.
2021. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!