Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves kapcsolatban heti 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatban heti 1-2 szex. Az itteni válaszokat olvasva úgy érzem valami baj van velünk. Van még valaki akinél ennyi az átlag?

Figyelt kérdés

Együtt élünk. Nekem is elég ennyi szex, neki is. Kapcsolat elején se reszeltünk 0-24 mint a nyulak, sőt.

Azóta csökkent le mióta van ez a covid dolog és sokat vagyunk bezárva. Ő és én is elvesztettük a hobbinkat. Sokat dolgozunk.

A kapcsolatunk ezt leszámítva jó, bújunk sokat, ölelgetjük, csókoljuk egymást. Ő sem változott meg, ugyanannyira kedves, odaadó és érdeklődő minden nap.

Mégis félek, mert sokat böngészem az oldalt és itt olyan szexmennyiségekről írnak házas emberek, hogy rosszul érzem magam.

Visszarázódhat ez még? Vagy ez valami elhidegülés jele?


Köszönöm előre is

23L


2021. febr. 24. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm kb nem is kívánja a szexet mert hogy bezártság van meg vírus... szóval gondolom van ilyen.
2021. febr. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk az elején nem is találkoztunk többet heti 2-3-nál. Bár volt ismerősöm aki ugyanígy volt, ők az egész hétvégét az ágyban töltötték, hogy behozzák a "lemaradást". Hálistennek nekünk nem ebből állt a kapcsolatunk.
2021. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi 8, 5 éve vagyunk együtt.


Mi sem voltunk egesznap ágyban a kapcsolat elején, meg napi 3 menet.


Mikor együtt éltünk, de sokat dolgoztunk akkor ugyanígy heti 1-2 alkalomra csökkent.


Viszont munkavaltas után újra feljött heti 3-4re.

Most itthon vagyok a 1,5 éves kislányommal és heti 4 az átlag.


Szóval az is lehet csak átmeneti. Van mindenféle időszak egy kapcsolatban.


Ha nektke igy jó, akkor kár foglalkozni azzal, hogy másnak kevés /sok.

2021. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok normális, kedves választ. ❤

A kapcsolat elején a "nem sok" azt jelentette, hogy minden alkalommal mikor találkoztunk, akkor szexeltünk (ez heti 3-4 alkalom volt), de egy nap alatt többször nagyon sose. Volt mindig programunk, nagyon sok minőségi időt töltöttünk együtt, nem a szexből állt az élet. De vonzalom ettől még volt, ha csak megsimogattam a combját már felállt neki anno.

2021. febr. 25. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!