Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
A barátom rendszeresen beszél más nőkkel minden platformon szinte, elvileg nem akarja őket megb*szi, csak beszélget velük, nekem is szokta néha küldözgetni ha van valami vicces üzenet stb. De ezek alapján néha felmerül bennem, hogy nem csal-e meg vagy ilyesmi... eleve birtokló ember vagyok ,én nem beszélek más férfival rajta kívül. Friss kapcsolat amugy. Zavarja hogy nem bízom benne,de még nem is mondta, hogy szeret meg nagyon a bókokkal sem dobálózik,nekem meg így is kicsit rossz az önbizalmam. Szerintetek ez szakítós ok lenne? Mit lehet tenni? Ő nem nagyon akar miattam erről lemondani,szerinte ez nem probléma,de engem nagyon zavar. Viszont szeretem, így nehéz a helyzet. Ti ehhez hogy viszonyulnátok?
2021. febr. 25. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A birtoklási vágy a saját bizonytalanságodból és önbizalomhiányodból ered. Ezek pedig abból, hogy elégedetlen vagy magaddal. Törekedj rá, hogy megszeresd saját magad, változtass azon, ami miatt kevesebbnek érzed magad másoknál.

A kérdésre visszatérve van az a szint, ahol zavarna hogy a barátom nőkkel beszélget. Biztos érzed te is, hogy hol van a határ. Nekem elég komolytalan srácnak tűnik.

2021. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos még nemtudom hol húzzam meg azt a határt.
2021. febr. 25. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért az jogosan fura szerintem, ha csak nőkkel beszélget, férfiakkal nem igazán. Mármint nem tudom, ha csak úgy emberként tekint azokra a nőkre (nem pedig nőként), akkor szerintem logikus, hogy nemtől függetlenül beszélget emberekkel.

Na meg... Mindig új emberekkel, vagy csak régi barátokkal? Néhány komment, mondat erejéig, vagy mélyebbre menően?

A birtoklási vágy viszont később is fog problémákat okozni, úgyhogy jelen helyzettől függetlenül tudom javasolni, hogy keress fel egy szakembert ezzel.

2021. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából főként lányokkal beszél akik megkeresik, gondoltam ha találkozunk megkérem hogy mutassa meg a telefonját miről beszélget velük és megnyugszom. Így hogy bizhatnek benne? Neki csak velem kene törődni meg nekem lenni a "mindennek" a szemében...
2021. febr. 25. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés hogy ezt mégis hogy kell elképzelni? Ha mondjuk kolléganőivel poénkodik vagy haverokkal akkor még belefér, de ha ismeretlen nőkkel cseveg akkor nyilván nem veled tervez hosszu távon
2021. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg kifejthetnéd bővebben. Mit jelent az, hogy megkeresik a lányok? Csak úgy ráírnak ismeretlenek? Mert ez baromira gyanús, ilyen esetben utánajárnék, nincs-e fent valami társkeresőn.
2021. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy jelen van yt-n eleg sok követője van,emiatt sok lány rair megkeresi,veluk beszélget általában.
2021. febr. 25. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha rajongók és csak barátilag beszélget velük addig még belefér. Ha közli velük természetesen hogy többről nem lehet szó
2021. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a lányok tudnak a létezésedről, vagy abban a hiszemben vannak, hogy nincs barátnője?

Megmondom őszintén, nekem ez nem férne bele, hogy velem van, de folyton felbukkan egy újabb és újabb kis rajongó, ő pedig helyettem velük tölti az időt. Na meg az nyilvánvaló, hogy ezek többsége nem barátságot remélve közelít felé.

2021. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!