Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset nyújtok a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset nyújtok a kapcsolatban mint férfi?

Figyelt kérdés

A mostani páromnak van gyereke az előző kapcsolatából. Én költöztem hozzá az albérletébe. Ez az első ilyen kapcsolatom ahol együtt élek valakivel.

Nem nagy a fizetésem. Sokat költök a boltban, igazából az evésre megy el sok pénz, szinte mindennap főzni, nasikat venni. Emiatt gyorsan megy a pénz és nem tudom a páromnak elmondani, hogy ezekre megy el a sok pénz és másra emiatt nem marad. És ugye hagynom kell a saját számláimra is pénzt befizetni. Igazából azt várná el, hogy anyagi tekintetben én legyek a gyerek apja, de minden másban nem. Az albérletbe volt, hogy nem vagy csak minimálisan tudtam beszállni. Ezzel egyidejűleg egyre többször érzem, hogy semmibe vagyok nézve, megkapom, hogy keveset nyújtok, hogy eddig ő csak többet kapott. Hétvégén ha nem dolgozom, mosok,főzök, takarítok próbálok ebben is segíteni. Nem tudom, mit tehetek többet, de már magammal abszolút nem foglalkozom, a munkán és az itthon léten kívül más nem is jut. Se hobbi, se semmi.


2021. febr. 27. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Milyen megoldás lenne jó számodra?
2021. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Akkor mindketten ugyanazt értitek hogy nem kielégito a kapcsolat. Nem épultök benne egyuttes erővel hanem mindketten azt erzitek a másik csak lehuz(akár mentalisan akár anyagilag stb)

Egymást oltjátok ki.

Talán két élősködő tipus találkozott es egyik sem tudja hogyan kell előre haladni fejlodni.

2021. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
*ugyanazt érzitek
2021. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges itt kérdezni, te is tudod a választ. Nem illetek össze. Ezeket meg kell beszéli, de ha ennyire mások az igények, akkor jobb lesz nektek külön / mással.
2021. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Eszed hol van? Édes Istenem!
2021. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Én nőként írok. Utálom, ha valaki anyagias, a nők zöme az. De azért az elég gáz, ha együtt élek valakivel és nőként mindent nekem kell megteremteni.


A Te esetedben pedig számomra egyértelmű, hogy a gyerek miatt eltartásra vár, apát akar neki, te ebbe a képbe kevés leszel neki. Lépj tovább!


32/ N

2021. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem korrekt a párod elvárása, hogy te legyél anyagilag a gyerek apja. Ugyanakkor, sajnos ez elkerülhetetlen valamilyen szinten, hiszen együtt éltek. Tehát közösen vesztek ennivalót, fizetitek a rezsit stb, amit nyilván a gyerek is használ. Egy bizonyos szintig megértem a párod kiakadását, nehéz nőként egyedül állni majdnem mindent. Több szempontból is jól járnál egy jobban fizető munkával. Azonban, ami ennél is fontosabb, tisztázni a pároddal, hogy mit is vár el pontosan kettőtökkel és a gyerekkel kapcsolatban egyaránt.
2021. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértem, hogy nagyon rosszul érzed ebben magadat, hiszen kiszolgaltatott vagy valamilyen szinten. Szerintem nejed nincs közöd az ő gyerekehez, nem várhatja el, hogy te legyél az apja.

Másfelől aazt kell, hogy mondjam, hogy egy párkapcsolathoz bizony szükség van megfelelő jövedelemnek, ami összhangban van az igényekkel. És ez mindkét félre vonatkozik. Az én (ex)párom 5x annyit keres, mint én, de nem egy adakozó típus, nem számíthatok arra, hogy hajlandó lenne "eltartani" és igazából én sem vagyok az, aki ezt hagyná. De az a baj, hogy ő egy olyan eletszinvonalon él, ami nekem esélytelen, nem tudok partner lenni, mert nincs meg az anyagi hátterem, hofy vele járjak a lovas klubba, meg síelni, külföldre lovas táborozni, meg 3 hétig utazgatni a Balti országokban stb. ő pedig nem fizetné ki az én részemet. Igazából csak a kajavasarlasban, meg abban, hogy néha beulnjunk. valahova (nem karantenos időben), meg elmenni a Balatonra egy-egy hétvégere nyarankent mint egyenrangú partner, az azt jelenti, hogy semmi nem marad, amiből gazdálkodni tudnék. Néha veszek egy-egy ruhadarabot magamnak, de azt is learazva, ami eredeti áron is töredéke csupán annak, amilyen ruhákat ő engedhet meg magának, de ennyi.

És sajnos nem is veszi észre magát, amikor szóvá teszi, hogy ő fizette az utóbbi vásárlást, holott azelőtt meg én fizettem. Lassan mi is így jutottumk el odáig, hogy én már magamban eldontottem, hogy ennnek vége, amit ő még nem akar tudomásulvenni.

A lényeg, hogy én nagyon meg fogom gondolni, hogy ezután kivel kezdjek, mert nem ér ez annyit, hogy mindig egy senkiházi éhenkorasznak érezzem magamat, holott én is rendesen dolgozok és eltartom magamat.

2021. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos ilyen élelmiszer ára és ilyen fizetések vannak! Nasikon lehet spórolni, illetve kaján is lehet valamennyire, sajnos nekünk is nagyon sok pénz elmegy kajára, heti 30-40 ezer, igaz mi itthon raktarozunk is a kamrában. Szerintem ha szeretitek egymást az a lényeg, beszéld meg a pároddal a problémákat, találjatok megoldásokat. Nagyon aranyos vagy, hogy a takarításba besegítesz! Sajnálom az anyagi helyzetet, én nőként mindig minimálbért hozok haza, ellenben párom 5x ennyit keres programozóként. Sajnos ilyen országban élünk. Van olyan ország ahol nincs ekkora különbség diplomás fizetés és minimálbér között, ha ez vígasztal...
2021. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

A neten sok anyagot találni erről az esetről. Az alfahímnek szül egy kölyköt, de az lelép, ezért megelégszik egy béta providerrel is, aki soha nem lesz első a nő számára. Az így befogott férfi nem fegyelmezheti a gyereket, nevelésbe nem szólhat bele, mondván “nem te vagy az apja, ne szólj bele”, de anyagiakkal jó ha beszàll.


Anyagi támogatást nyújtasz, és ennyi.

Ha érzelmileg, anyagilag, lakhatásilag kötődsz, akkor nehéz lesz a szétválás, pedig az fog kelleni ide, ha teljesértékű megbecsülést akarsz, nem pedig csak egy fejőstehén akarsz lenni.

2021. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!