Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset nyújtok a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset nyújtok a kapcsolatban mint férfi?

Figyelt kérdés

A mostani páromnak van gyereke az előző kapcsolatából. Én költöztem hozzá az albérletébe. Ez az első ilyen kapcsolatom ahol együtt élek valakivel.

Nem nagy a fizetésem. Sokat költök a boltban, igazából az evésre megy el sok pénz, szinte mindennap főzni, nasikat venni. Emiatt gyorsan megy a pénz és nem tudom a páromnak elmondani, hogy ezekre megy el a sok pénz és másra emiatt nem marad. És ugye hagynom kell a saját számláimra is pénzt befizetni. Igazából azt várná el, hogy anyagi tekintetben én legyek a gyerek apja, de minden másban nem. Az albérletbe volt, hogy nem vagy csak minimálisan tudtam beszállni. Ezzel egyidejűleg egyre többször érzem, hogy semmibe vagyok nézve, megkapom, hogy keveset nyújtok, hogy eddig ő csak többet kapott. Hétvégén ha nem dolgozom, mosok,főzök, takarítok próbálok ebben is segíteni. Nem tudom, mit tehetek többet, de már magammal abszolút nem foglalkozom, a munkán és az itthon léten kívül más nem is jut. Se hobbi, se semmi.


2021. febr. 27. 13:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nem a nővel meg a gyerekkel van a baj, hanem azzal hogy minden rohadt drága, főleg lakhatás, kaja, a fizetések meg a munkalehetőség nem tud felzárkózni. ha kisfizetésű vagy, akkor is lennének anyagi gondjaid ha nem anyukával járnál. sőt az anyák mégjobban megfogjáka pénzt, még ha azt hiszed h pár nasin megy el a dolog az nem igaz. sima barátnőre is kell pénz, venni neki kaját, moziba vinni ilyenek. magához a párkapcsolathoz nincs elég pénzed, az a baj. azon a szinten vagy hogy anyuddal otthon élj, egyed a főztjét, ne fizess bele a rezsibe és a fizudból félre tudsz keveseket rakni így. de most h párkapcsolatod van, többet kell költened, nem élheted a "gyerek" életmódot amikor elvagy egymagad egy zsíroskenyéren két pc játék között. az lenne az igazságos, hogy fizeted az albi felét, rezsi felét, plusz kaja felét. a gyerek iskolai ebédjét nem, de annyival nem eszik többet egy kisgyerek mint te gondlod. ehhez képest azt írtad hogy ingyen laksz ott csak fizetned kell a megélhetést és így nem tudsz félrerakni. hát mondom, választhatsz, fele lakbér,fele rezsi, fele kaja vagy ő fizet lakbér, te meg beszálssz a kajába, összegre ha kiszámolod ugyanott vagy. harmadik megoldás maradsz anyunál.
2021. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

11# tökéletesen megfogalmazta a kérdésedre a választ.

Igen drágul a megélhetés egyre jobban, tök mindegy kivel vagy együtt, nekem pl 2 macskám van semmi pénzért nem válnék meg tőlük, pedig beteges” fajták mindig van valami ami miatt orvoshoz kell vinnem, költök rájuk elég sokat!(ha nem többet) mint egy gyerekre, mindenből a drágát veszem nekik, nekem ők a gyerekeim❤️. Ez csak egy példa, jószágra is kell ugyanúgy költeni! Mivel családtagok. (Ez az én véleményem) Szóval egy ilyen emberrel mint pl velem, ugyanígy éreznéd magad. Az első komolynak mondható kapcsolatod lett, és képtelen vagy felnőni a helyzethez, sajnos én is ezt látom az írásodból.

Érdekes kort sem írtál (ez se véletlen..)

2021. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Egy férfi csak magát alázza meg, ha úgy megy bele egy kapcsolatba ha nem állja meg a helyét, ha nem készült fel rá! Keress egy csóró nőt, azzal jól kijönnél, de ott meg a kilátástalanság tenné taccsra az egészet.


Egy férfinek elég sok fronton kell állnia a sarat: anyagi, érzelmi, legyenek céljai amik mellet kiáll, legyen tudatos, legyen megfelelő pénzügyi intelligenciája. Az sem árt ha ügyes, feltalálja magát, képes az önellátásra. Egy nő miért vonzódjon egy olyanhoz, aki ezekeben megbukik? Kérdezem ezt férfiként! Én annak a híve vagyok, hogy bármit csinálok, abban legyek felkészült. Rengeteg ember úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy majd lesz valami, hátha összejövök valakivel. Nálad kérdező pontosan ezt érzem!


Ha már párválasztás, miért nem választottál úgy, hogy egy független, gyermektelen nőt kerestél volna? Sosem értettem miért jó a problémákat halmozni! Albérlet, élettárs gyerekkel, kevés pénz. Szerinted ennek a kapcsolatnak a vegetáláson kívül mi a kifutása? A te helyedben nem hogy a szex, de még a farkam sem állna fel, nem lenne pofám magam előtt sem arra, hogy férfiként nézzen rám így egy nő.


Tedd rendbe magad először...

2021. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"megkapom, hogy keveset nyújtok, hogy eddig ő csak többet kapott."


Ezután udvariasan elköszön, minden jót kíván, ajtón kimegy, ajtót becsuk. Soha többet vissza nem megy, hülye libával többet szóba nem áll.

2021. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy ott laksz nála, de az albérlet felét sem tudod kifizetni?

Ő hogy áll anyagilag? Telik neki mindenre, vagy azért vár tőled többet, mert ő is csóró? Ő el tudná tartani magát egyedül?

Egyébként ha neked a kajára elmegy az egész fizetésed, az nem az ő hibája, te keresel keveset.

Ebből a kapcsolatból én kiszállnék, mert amint látod nem illetek össze, és keresnék egy jobban fizető munkát.

Hol laktál te a kapcsolat előtt?

2021. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

" hogy eddig ő csak többet kapott. "

Huh vazzeg, ha valaki nekem ezt benyögné, reflexből jönne az "akkor miért nem vagy azzal, aki többet adott?" válasz.

2021. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
ennek a nőnek egy eltartó kell, nem látom hogy ez jó kapcsolat lenne.
2021. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
Jól bepaliztak, részvétem. Szerintem még most hagyd ott a francba, amíg jóval többet le nem gombol. Mondom nőként.
2021. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%

A kérdező az albérletbe sem tud beszállni, de azért "őt palizták be".

Szerintem mindketten hibásak vagytok. A nő abban, hogy nem szerelmes, valószínűleg inkább apafigurát keres a gyerekek mellé, mint valódi társat, szerelmet.


Viszont az is kemény, ha annyira nem tudsz beszállni az albiba, hogy azt várod el, hogy az anyuka három emberre keressen. Magára, a gyerekre és egy felnőtt férfira. A helyében ez nekem sem tetszene - nem hogy anyukaként, sima, gyermektelen barátnőként sem. Sajnos a pénz szükséges a jövőtervezéshez, mert a lakhatás sincs ingyen. (Lehetne, én abszolút a baloldra húzok e téren, de sajnos jelenleg az a realitás, hogy az albérletért, lakásért fizetni kell, méghozzá kőkeményen.)



Én is együtt voltam egy olyan pasival hosszú évekig, aki szintén nem tudott egyről a kettőre jutni, miközben én folyamatosan fejlődtem, pedig nekem sem volt könnyű. Nem ez volt az egyetlen szakítóok, hanem pl. az állandó ordibálása, erőszakossága is, de még egyszer ezt sem szeretném megélni... Szerettem a pasit, vele terveztem mindent, alig vártam, hogy legyen esküvőnk (végül nem lett), de ő ezért nem tett, és én hiába raktam bele a felét, ha a másik fele nem jött tőle. Miközben azt láttam, hogy a velünk egyidős párok elkezdtek összeköltözni, megházasodni, babát vállalni, mi meg ott tartottunk, mint a legelején. Nem volt egy leányálom nézni, hogy mások valósítják meg a mi álmainkat (vagyis inkább csak az enyémeket, neki kényelmes volt az anyjától járkálni hozzám).

2021. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!