Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 33 éves, és nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 33 éves, és nem akar elmenni dolgozni, mert azt mondja, hogy ot nem fogja senki ugráltatni. Tényleg én vagyok eroszakos vele?

Figyelt kérdés
Amig tanult egyetemen, addig azt hozta fel mentségul, hogy a nagy stressz mellett nem tud másra koncentrálni. De most már egyetemre sem jár, és igy sem akar. Azt mondja, hogy o nem lesz senkinek a csicskása. Ha bárki megkérdezi, akkor mindenkinek azt mondja, hogy az apja cégénél dolgozik (ami igaz, is, mert az apja bejelentette oda) de ez csak annyit jelent, hogy két hetente egyszer segit neki pár óra fizikai munkát, de egyébként egy hónapban 31-napból 27-et mindig otthon van. Azt mondja, hogy internetes karriert akar befutni azzal, hogy gamer. Viszont most már lassan három hónapja internet problémák vannak a házában, és azt mondja, hogy amiatt ezt sem tudja elkezdeni, és én miért nem vagyok megértobb, amikor o az álmait akarja megvalositani. 13 éve vagyunk egyutt, és ezalatt soha egy fizetést nem kapott, csak amit apukája adott neki a havi 2-3 alkalomért amit segitett neki. Kétségbe vagyok esve.

2021. márc. 1. 11:45
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
33%

Kamu.


- 13 ÉVE vagy egy munkanélküli lúzerrel?

- Miből él? Tudod, lóvé? Honnan?

- Ennyire csúnya vagy, hogy nincs jobb lehetőséged?


VAGY!!!


A srác családja kőgazdag, és ... hiszen azt írod "...házában..." Gémer akar lenni? Hát...az sem olcsó mulatság. Manapság csak egy profi kártya 800+!!!

2021. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Én nem tartom el, a szülei tartják el, tőlük kap pénzt. A tőlük kapott lakásban is él, én viszont ilyen körülmények között nem voltam hajlandó odaköltözni. Az én munkahelyem is sokkal messzebb lenne a háztól, amiben most lakok.
2021. márc. 1. 12:15
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy nem költöztél oda.


Nekem egyből leesett, hogy az apja cégéből él ilyen jól. Csak az a baj, hogy ha a szülei már nem lesznek (márpedig idővel nem lesznek), a párjától fog mindent elvárni. Vagyis tőled, kérdező. Egyébként a szüleivel is kedvesen viselkedik?

2021. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
93%

Ideális férj, tökéletes példamutató és kiváló apuka lesz belőle!


Ja, nem...

2021. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
78%
Ha te egy ilyennel egyutt vagy ahelyett hogy normalis ferfit keress akkor szerintem nem vele hanem veled van a baj
2021. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Persze, hoyg kedves. Alapjáraton kedves és turelmes természete van, és tök nyugodtan turi az én temperamentumos hisztijeimet, hogy "menjen el dolgozni, csináljon már valamit...stb" És a gamelésben is tényleg tehetséges, de egyszeruuen annyira nem életrevaló, hogy én ezt igy már nem birom tovább. Ha nem talál egy gyogyszert a saját lakásában, akkor anyukájának azonnal telefonál. Bármi gondja van azonnal hivja aput vagy anyut, és azok jonnek is. Szóval magánéletem sem lenne, ha odakoltoznék.
2021. márc. 1. 12:21
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél normális jövőt magadnak, akkor elhagyod. Egy ilyen emberrel nem lehet tervezni jövőt. Nem hogy gyereket, még egy kutyát sem lehet vállalni ilyen mentalitással, ez a szint 16 évesen is már necces, nem hogy felnőtt emberként.
2021. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a tehetség önmagában semmit sem jelent. :(

Sokszor a kevésbé tehétség, ám SZORGALMAS emberek érvényesülnek. A te párod nem ilyen.

2021. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom ha más csicskáztat, ezért hoztunk létre saját vállalkozást.


Azt nem tudnám elképzelni, hogy vakarom a p.csámat otthon és elnézem, hogy a párom (nemtől függetlenül) eltart és fizeti a kajámat meg a rezsimet mint gyerekkoromban. De nem vagyunk egyformák.


Én az ilyen életképtelen, semmirekellő élősködőt már rég kivágtam volna a helyedben.

2021. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
92%
Az mindegy, hogy ki tartja el 33 évesen. Ha a szülei meghalnak, akkor majd neked kell, mert 0 munka-és élettapasztalattal csak egy életképtelen szardarab lesz, aki egész nap a gép előtt kockul.
2021. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!