Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 33 éves, és nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 33 éves, és nem akar elmenni dolgozni, mert azt mondja, hogy ot nem fogja senki ugráltatni. Tényleg én vagyok eroszakos vele?

Figyelt kérdés
Amig tanult egyetemen, addig azt hozta fel mentségul, hogy a nagy stressz mellett nem tud másra koncentrálni. De most már egyetemre sem jár, és igy sem akar. Azt mondja, hogy o nem lesz senkinek a csicskása. Ha bárki megkérdezi, akkor mindenkinek azt mondja, hogy az apja cégénél dolgozik (ami igaz, is, mert az apja bejelentette oda) de ez csak annyit jelent, hogy két hetente egyszer segit neki pár óra fizikai munkát, de egyébként egy hónapban 31-napból 27-et mindig otthon van. Azt mondja, hogy internetes karriert akar befutni azzal, hogy gamer. Viszont most már lassan három hónapja internet problémák vannak a házában, és azt mondja, hogy amiatt ezt sem tudja elkezdeni, és én miért nem vagyok megértobb, amikor o az álmait akarja megvalositani. 13 éve vagyunk egyutt, és ezalatt soha egy fizetést nem kapott, csak amit apukája adott neki a havi 2-3 alkalomért amit segitett neki. Kétségbe vagyok esve.

2021. márc. 1. 11:45
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy mezei balf@sz :D

Ha tehetséges lenne gamelésben akkor az utóbbi pár évben legalább kellett volna hogy valami jöjjön belőle. Nah erről nem igazán tudunk semmit. Önálló életre kb. képtelen, 8 éves szinten van mint amikor a kisgyerek kitalálja hogy űrhajós lesz és kész. Vajon az egyetemet hogy végezte el, ott nincs ugráltatta senki? Az meg a hab a tortán hogy 13 évig ezt szépen végignézted mellette (elismerésem, ehhez nekem nem lett volna türelmem)

Röviden: ha egy földigiliszta tartásánál komolyabb projektbe kezdenétek, inkább dobd ki előtte

2021. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!


De minek menne melózni?


- Van lakása.

- Kap lóvét.

- Van bejelentett melóhelye. (TB, nyugdíj)

- Van nője.


Így, én sem mennék.


Ráadásul ez nem zavart téged sem 13 évig!

2021. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy ha belegondoltok. Ott van 20 évesen valaki, elkezdte az egyetemet, tanul, csajozik, bulizik, nyáron diákmelózik. Mire diplomát szerez (mondjuk csúszik egy évet a bsc-vel) 25 éves. Addigra már van valamennyi pénzecskéje, esetleg egy öregebb autója.

Ez a normális.


Ha ott valaki nem kezd valamit az életével ott probléma van. Ha nincs belső motiváció akkor külső motiváció az, hogy a lányok hozzá sem szólnak az ilyen srácokhoz. De mivel te ott voltál neki 13 évig és apuka, anyuka a segge alá rakott mindent, megmaradt az első- másodéves egyetemi szinten.

2021. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
76%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Legalább a szövegen változtass te nyomorult.

2021. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
74%

#24 Aham! Sejtettem.


Gyanús is volt, mert furcsa lenne, ha valaki 13 év után nem vágyna összeköltözésre, eljegyzésre, stb.

2021. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Az nem én vagyok te nyomorult... Nekem nincs gyerekem 30 éves vagyok és turizmusban dolgozom.... Szerinted ilyen pár mellett szültem volna? Ahh... *facepalm.* Feladom..
2021. márc. 1. 13:13
 27/50 anonim ***** válasza:
90%
A párod egy utolsó parazita, te meg saját magadat minősíted azzal, hogy egy ilyen szarral összeállsz és a párodnak nevezed.
2021. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
34%
Miért akarod, hogy dolgozzon ha így is kap fizut???
2021. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
2021. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez most komoly?? mert egy férfinek legyen már minimális motivációja, és ne elégedjen meg azzal, ha egy hónapban 31/28 napot otthon vakarássza a tokét???

Engem nem kell, hogy eltartson... Évente kapok tőle egyszer virágot valami alkalomra, meg karácsonyra valamit, aztán ennyi. Nekem nem kell kocsi sem a seggem alá, nincs is neki, nem is akar... de legalább ne elégedjen meg ezzel a here élettel. Egyébként csak annyi pénzt kap, amennyi rezsire meg kajára kell, meg a számitogépes dolgaira...ezen felul semmit.

2021. márc. 1. 13:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!