Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 33 éves, és nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 33 éves, és nem akar elmenni dolgozni, mert azt mondja, hogy ot nem fogja senki ugráltatni. Tényleg én vagyok eroszakos vele?

Figyelt kérdés
Amig tanult egyetemen, addig azt hozta fel mentségul, hogy a nagy stressz mellett nem tud másra koncentrálni. De most már egyetemre sem jár, és igy sem akar. Azt mondja, hogy o nem lesz senkinek a csicskása. Ha bárki megkérdezi, akkor mindenkinek azt mondja, hogy az apja cégénél dolgozik (ami igaz, is, mert az apja bejelentette oda) de ez csak annyit jelent, hogy két hetente egyszer segit neki pár óra fizikai munkát, de egyébként egy hónapban 31-napból 27-et mindig otthon van. Azt mondja, hogy internetes karriert akar befutni azzal, hogy gamer. Viszont most már lassan három hónapja internet problémák vannak a házában, és azt mondja, hogy amiatt ezt sem tudja elkezdeni, és én miért nem vagyok megértobb, amikor o az álmait akarja megvalositani. 13 éve vagyunk egyutt, és ezalatt soha egy fizetést nem kapott, csak amit apukája adott neki a havi 2-3 alkalomért amit segitett neki. Kétségbe vagyok esve.

2021. márc. 1. 11:45
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező csak annyit árulj el kérlek, mit vagy képes szeretni egy ilyen szardarabon? Őszintén érdekel, mert számomra felfoghatatlan, hogy valakinél létezik olyan jó tulajdonság ami ellensúlyoz ekkora jellemhibákat.
2021. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem hagyd ott, észre sem venné. Neki is jobb hogy nem vernyogsz rajta, magadnak meg kereshetsz dolgozó, önálló igáslovat, aki csinál neked gyereket, meg eltart.
2021. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem ez egy olyan helyzet, amiből talán jobb kilépni. Próbáltam végigolvasni de látom, hogy sok a negatív komment. Nem derült ki számomra, hogy a párod egy gazdag fiú-e, aki testvér híján mindig mindent megkapott a szüleitől? Nyilván ha van mondjuk saját lakása, kap havi apanázst és intéznek helyette mindent, akkor persze neki már csak önmegvalósítani kell és minek menne el dolgozni de az élet azért mások számára nem feltétlenül ilyen egyszerű. Kellene, hogy tudjon alkalmazkodni és ehhez pl egy munkahely tökéletes alkalmat biztosít, ahol hallgatod a felettesedet és nem üvöltöd le a fejét. Hozzád alkalmazkodik bármiben vagy mindig az van amit ő szeretne? Ha nárcisztikus nem hiszem, hogy hosszabb távon jól jönne ki a dolog. Pl megy tovább az egész és elvesz feleségül utána már neked sem kell dolgoznod? Mi a biztosíték rá ha megörökli a szülei vállalkozását akkor fog tudni bánni a pénzzel? ..Vannak olyan kérdések, amikre csak te tudod a választ, viszont szerintem te is tudod, hogy azok az emberek lépnek előre az életben, lesznek ingatlanaik,ingóságaik, akik megküzdenek érte. Lehet örökölni és mindent megkapni...de ha nem dolgozol, nem ismered a pénz értékét...örökölhetsz te csilliárdokat is, el fog kopni. A lottót is oda lehet adni olyannak aki életében egy percet nem dolgozott és idővel szegényebb lesz mint előtte.

2021. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem mint ha már régebben kiírtad volna ezt a kérdést vagy ha nem te akkor más de kb ugyan ez volt a story. Szereted elhiszem exem is ilyen volt feszt a gép a játékok ő a neten otthonról akar pénzt keresni tartsa el az anyja stb őt nem érdekelte semmi. Egy semmirekellő ahogy a te pasid is. Ismerkedj. Találsz majd valakit aki miatt érdemes lesz elhagynod a párod.
2021. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ismerek egy ilyen srácot. Összejött valahogy egy gyönyörű, kedves lánnyal. Hogy hogy szedte össze, azt nem tudom. Ugyen ezt csinálta a gyerek, még az apja cége is stimmel, az se ment dolgozni állandóan játszott. A lány húzta vele vagy egy évig, aztán dobta. Most már évek óta egyedül van a gyerek, el is van hízva, akkor is elvolt már, a kiscsajnak akkor is kellett, mert nem a külsőre ment. De az idióta nem becsülte semmire, hogy egy ilyen szép, kedves lány foglalkozik vele. Ezek menthetetlenek, csak elfecsérled az életed. Ugyanolyanok, mint a drogosok.
2021. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Kinek kell igásló te nyomoronc xD Nekem már az is elég lenne, ha részmunkaidoben néha egy gamer boltban lenne eladó, csak legalább csináljon valamit könyörgöm.
2021. márc. 1. 14:35
 37/50 anonim ***** válasza:
36: rúgd ki, és akkor majd észhez tér...
2021. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog csinálni semmit mert a szülők "eltartják" majd ha nem lesz anya meg apa akkor körbe nézhet magán.
2021. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha akar vmit neki is tennie kell érte nem csak várni hogy magától megtörténjen.


Én 22 éves vagyok hasonló álmokkal és játék szenvedéllyel, mégis eljárok heti 5 nap dolgozni egyetem mellett, ezzel csak azt akarom mondani hogy ha a párod éretlenebb mint a nála 10 évvel fiatalabbak akkor én a helyedben keresnék valaki mást aki képes felnőni

2021. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
Nagy király a srác,igaza van. :D
2021. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!