Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 33 éves, és nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 33 éves, és nem akar elmenni dolgozni, mert azt mondja, hogy ot nem fogja senki ugráltatni. Tényleg én vagyok eroszakos vele?

Figyelt kérdés
Amig tanult egyetemen, addig azt hozta fel mentségul, hogy a nagy stressz mellett nem tud másra koncentrálni. De most már egyetemre sem jár, és igy sem akar. Azt mondja, hogy o nem lesz senkinek a csicskása. Ha bárki megkérdezi, akkor mindenkinek azt mondja, hogy az apja cégénél dolgozik (ami igaz, is, mert az apja bejelentette oda) de ez csak annyit jelent, hogy két hetente egyszer segit neki pár óra fizikai munkát, de egyébként egy hónapban 31-napból 27-et mindig otthon van. Azt mondja, hogy internetes karriert akar befutni azzal, hogy gamer. Viszont most már lassan három hónapja internet problémák vannak a házában, és azt mondja, hogy amiatt ezt sem tudja elkezdeni, és én miért nem vagyok megértobb, amikor o az álmait akarja megvalositani. 13 éve vagyunk egyutt, és ezalatt soha egy fizetést nem kapott, csak amit apukája adott neki a havi 2-3 alkalomért amit segitett neki. Kétségbe vagyok esve.

2021. márc. 1. 11:45
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Wow

Mi a végzettsége? Ha az apjával dolgozna napi szinten és azt a céget kezdené jobban a kezébe venni? Ők mivel foglalkoznak?

Agyilag egy 13 éves szintén ragadt a srác. Miből éltek te tartod el?

2021. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha a szülei támogatják vagy hogy lakást kapott tőlük de fel kellene nőni a valós élethez hogy képes legyen magát eltartani. Az első lépés lehetne hogy a saját cégükben kezd napi szinten dolgozni és ott hasznosítja magát ha már megvan ez a lehetőség.
2021. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

De ha látod hogy nem változik meg folyton kibúvót keres akkor miért vagy még vele?

Oké hogy egy kedves srác meg mittudomen, de basszus egy ilyen emberrel nem lehet közös jövőt tervezni. Megmondtad már neki nem egyszer, de mindig van valami kifogása, akkor szerinted lesz bármi is ami kimozdítja ebből? A válasz az, hogy nem!


Egyébként nagy részben a szülei is hibásak. Ne csodálkozzanak ha 40 évesen is majd rajtuk lóg, ha mindent a segge alá raknak.

2021. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Hogy erőszakos vagy-e... az attól függ, hogy ezt mégis hogyan prezentálod neki. Ha elmondod, hogy vele így nem szívesen tervezel, az nem erőszakosság, az viszont már igen, még ha jogos is, ha heti szinten piszkálod, amikor látod / érezteti, hogy ő nem akarja, meg ha undorító módon beszélsz róla.

Szerintem szakíts vele... nem vagytok egymáshoz illőek. Vannak ilyen bohém, társadalom kívüli csajok is, akikkel jobban ellenne... te meg ambiciózusabb, előre tervezőbb típus vagy, vele még hosszabb távon biztos megőrülnél.

2021. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Hát... kértem már szépen, csúnyán, kedvesen, aranyosan, szexin, sírva, hogy valamit változtasson, mindig meg is ígérte, hogy fog, de sajnos mindig csalódtam a végén. Most meg fizikálisan rosszul van, hogy nincs internet, és nem tudja elkezdeni a streamer "karrierjét"
2021. márc. 1. 19:06
 46/50 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy vagy változtat valamit most már tényleg vagy fél is út le is út
2021. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
81%

33 évesen hogy akar ilyesmit elkezdeni? Semmi garancia arra, hogy sikeres lesz, csak itthon van több ezer ilyen csatorna, van aki évek óta csinálja, és csak minimális feliratkozója van, ebből csak kevesen tudnak megélni.

Honnan van pénze, háza, erre havi 2 alkalommal az apjától kapott pénzből nem telik?!

2021. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező!

Hogyan értekelheted magadat annyira alul, hogy összeállsz egy ilyen munkanélküli, csóró, lúzer hülyegyerekkel???? Nemhogy munkanélküli pasival nem kezdenék, de meg olyannal se, aki minimum nem keres annyit mint én.

Hogy tudsz így rá férfiként nézni???

2021. márc. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
38%

Jaaaa. Kiegeszites:

Ennek a szarnak akarsz majd gyereket szülni????

2021. márc. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

"Hát... kértem már szépen, csúnyán, kedvesen, aranyosan, szexin, sírva, hogy valamit változtasson, mindig meg is ígérte, hogy fog, de sajnos mindig csalódtam a végén."


Megtanulta, hogy akárhogy kéred, soha nem lesz részedről semmi "retorzió". Fenyegetőzöl, de nem csinálsz semmit.

2021. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!