Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változókor nőknél?

Figyelt kérdés
Nálatok milyen volt megélni a változókort? Mikor jött? Milyen tünetekkel? Párotok hogy viselte, mennyiben változott meg a párkapcsolatotok? Én a küszöbén állok úgy érzem, 48 évesen, kíváncsi lennék, ki hogyan éli meg.
2021. márc. 2. 11:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%
Én még szerencsére nem érzek semmit...Mi változott?
2021. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Hőhullám szerű érzés, folyton melegem van, egyelőre ennyi. Bárcsak ennyivel megúsznám...
2021. márc. 2. 12:48
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Változó ki hogy éli meg. Nekem kb félévig voltak enyhe,nem gyakori hőhullámok. Az,hogy zaklatottabb,érzékenyebb vagyok nem tudom be csak ennek. Rengeteg negatív történés zajlott körülöttebb. Talán kicsit fáradtabb vagyok,nem pörgök annyira mint korábban.
2021. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
53 eves vagyok. Amikor 48 korul elkezdett kimaradozni es rajottem, hogy ez mar "az". A felismeres lelkileg teljesen kikeszitett. Hohullamok: kozben, ritkan. Nem szenvedtem annyira mint sokan mondjak. Egyre tobbszor kimaradt. Ez elhuzodott 2 evig. A vegen mar neztem megvan -e a fel ev. Kb. pont 50 voltam amikor vege lett. Aztan meg 2- szer megmutatta magat. Tapasztaltabbak megnyugtattak van ilyen.Masodszor elmentem nogyogyaszhoz. Minden rendben volt. Parom nem sokat vett eszre sz egeszbol. En elotte sem szedtem tablettat. Gumi vagy vigyazott. Erre most mar nincs szukseg. A szexhez valo hozza allasom nem valtozott. Az a heti egy nagyon kell. Sajnos jobban mint a ferjemnek. Nekem ez a tortenetem.
2021. márc. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2021. márc. 3. 09:16
 6/40 anonim ***** válasza:
9%
7 éves korom óta kemény cerkával kellek , jelenleg 30 vagyok.. Az én tesztomból 70 évesen is lesz még.
2021. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
6-os választ csak én nem értem?
2021. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
17%
A feleségem 21 éves korától már nem szexel. Most 42 éves. Nála a változó kor kb. 11 éves korában jött el.
2021. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
És te ezt végig asszisztáltad #8..
2021. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
46%
7. A lényeg nem mindenkit tesz vénné a sok év..
2021. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!