Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változókor nőknél?

Figyelt kérdés
Nálatok milyen volt megélni a változókort? Mikor jött? Milyen tünetekkel? Párotok hogy viselte, mennyiben változott meg a párkapcsolatotok? Én a küszöbén állok úgy érzem, 48 évesen, kíváncsi lennék, ki hogyan éli meg.
2021. márc. 2. 11:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%

30. Mit fogsz csinálni 40 felett? Mi lesz a maradék 30-35 éveddel?

Van egy rossz hírem. A fiatalság csak az élet fele. 30-35 körül látványosan elkezd öregedni a tested. Tehát az életed második fele az öregedés közben telik el.

2021. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
40 felett nem kell úgy kinézni, ahogy leírtad. Az általad felvázoltak valszeg korábban is rondák lehettek, mert igénytelenek. Aki ad magára, még később is bőven lehet vonzó. Te a fiatalság békaperspektívájából szemléled a világot, de a valóság más. Mikor 20 voltam, azt mondtam, 38 évesen öngyilkos leszek, mert nem akartam megöregedni. Aztán túléltem. Nem vagyok szalonnás, sem ősz, 36-os a ruhaméretem, a barátom visszavonult élsportoló, pocak nélkül. Köszönjük, jól vagyunk.
2021. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

Az ismerőseim, barátaim szemében egy negyvenes ember már a csillagrendszeren kívüli. Se buli, se lataság, se külső, se semmi. Egy nulla, mármint az élet szempontjából. Mellesleg tényleg nagyon lepukkantak, ezért is kérdeztem hogy olyan korban van-e még szex. Strandon is ahogy elnézem őket, anyámékat látom bennük, borzasztó belegondolni hogy ezek az emberek esetleg bevállalják az orális szexet! 🤮


Ma minden a látványról, a ragyogásról, a szexualitásról szól, már ne haragudj meg, de egy pl. 42 éves mami vagy papa ebbe sehogy sem fér bele. Maximum ha gazdag, tesz a külsejéért, luxusban él, ad a testére, social életet él, + ha az alap testi adottságai is jók. A magyar valóságtól csak hányni lehet, ezt se vedd sértésnek.

2021. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

33. Nagyon gyerekként gondolkozok te és a barátaid.

És majd ha odakerülsz ezt szerintem gondold át. Különben keserves 30 év vár rád 🙂 Te ugyanolyan felszínes vagy mint a barátaid. Csak akkor szól a látványról és ragyogásról minden ha te hagyod hogy arról szóljon. A szépség is mulandó.

2021. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#33

Remélem 40 évesen majd bele mondják a szemedbe, hogy löttyedt vén ember lettél, aki szexualitás szempontjából egy undormány lény. Bízom benne, hogy senkid sem lesz akkora, aki megpiszkálna egy kicsit is. Általában az ilyen beképzelt lényekből lesznek az elhízott, mellkasig érő tokás, rosszindulatú, ráncos idióták.

2021. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
35. Hagyjuk már! Hasonlíts össze egy 21 éves formás csinos lányt egy 44 éves két gyerekes anyával! Nem velem van a baj, hanem te irigykedsz! Elment feletted a kor, megöregedtél, napról napra bezárul előtted az élet! Nekem még van 16 évem ehhez, és tudom hogy negyvenes koromra egy vén trotty leszek, akikre köpnek a fiatalok. Most komolyan! Mi vonzó van egy tömpe lábú, sonka vádlis, császárral 2x szült tokás nőben? Vagy egy szőrös, kihipózott bőrű, őszülő, kikandikáló orrés fülszőrös 45 éves hapsiba? Ha már eredeti kérdést feszegetjük, akkor egy csökkent hormonos, nulla libidóval rendelkező, hízásnak indult nőben mi a vonzó? Arany Alkony Idősek Otthona V.I.P. jegy.
2021. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
16 éved van még? 👀Honnan vagy ilyen biztos ebben? Lehet jövőre, 3 év múlva már ilyen tokás, elhízott bálna leszel, és még 40-nek sem kell hozzá lenned.
2021. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
😂 Alkatilag sem vagyok hajlamos a hízásra, izmos vagyok, 184cm. Ráadásul nem egy öregedő fajta. 😀
2021. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti kérdés nem neked szólt hanem az idősebb nőknek. Minek vagy itt egyáltalán? Nem a véleményedet kérdezték hanem a tapasztalatodat ami neked nincs. Menj máshova trollkodni vagy oda ami a gyerekeknek szól. Ez felnőtt téma.
2021. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés,hogy milyen volt megélni,tehát unatkozó huszonéves menjen innen....máshová.
2021. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!