Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változókor nőknél?

Figyelt kérdés
Nálatok milyen volt megélni a változókort? Mikor jött? Milyen tünetekkel? Párotok hogy viselte, mennyiben változott meg a párkapcsolatotok? Én a küszöbén állok úgy érzem, 48 évesen, kíváncsi lennék, ki hogyan éli meg.
2021. márc. 2. 11:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
64%
20-as,ha szerencséd lesz, akkor majd kipróbálod egy ugyanolyan öregszagú löttyedt testűvel, mint te is leszel. 😉
2021. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Fél év és 50 leszek. Bárcsak jönne már a változókor, semmi jele :( irigyellek benneteket..
2021. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
23. Miért? Tényleg nem értem.
2021. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
22-t akartam
2021. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

#20-as

Azért nem háborodom fel a válaszodon, mert huszonévesen ugyanígy gondolkodtam. De 50 körül fonnyadt testek, öregszag? 80 felett talán... Aki az 50-es éveiben ilyen, az fiatalon is pocsék volt. Ennyi idősen még igencsak korai lerobbanni (normális esetben persze). Ha látnál engem meg a barátomat, biztosan újragondolnád a véleményedet. Te is leszel 50, meg még több is, fő, hogy tartsd karban magad, és ne hagyd, hogy legyőzzenek az évek. Meg lehet csinálni.

N

2021. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kedvencem amikor a fiatalabbak azt hiszik hogy rajtuk nem fog a kor. Ha odakerulnek nagyot fognak koppanni. Azok a fiúk/férfiak is akik negatívan szólnak be a nők menopauzájára. Mivel férfiaknál is van változó kor, csak náluk a tesztoszteron csökken le. Férfi klimaxnak hívják.

Egyén válogatja kinél mikor jön el, úgy ahogy a nőknél. Nőknél azért feltűnőbb es könnyebben észrevehető b mert felborul végül elmaradt a vérzés. Márpedig ha felborul az mazt jelenti hogy történik valami a testben. Nagyon jól tud jelezni a havi. Mivel férfiaknál nincs vérzés ezért sokszor nem tudják hogy mi a bajuk. Ezért sokan pláne fiatalok azt hiszik hogy ők mindig erős kanok maradnak. Pedig hormonháztarrásuk nekik is van.

2021. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
2021. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
51%
20. Nem vagyok 50 éves, de aki rendszeresen fürdik normális illatosító szereket használ több 10 éve , az talán nem dögszagú de csak feltételezés.
2021. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
#28-nál a pont!
2021. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán 40 felett még dugnak egy házasságban? Ha bele gondolok, a hányinger fog el. Látok az utcán átlag, kopaszodó, pocakos pasikat, szalonnás nőket akik már őszülnek. Most ezek tényleg dugnak még??? Kinek van ezekhez gusztusuk? Vagy a korral csökken az igényszint?
2021. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!