Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akadt ki ennyire a csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ennyire a csajom?

Figyelt kérdés
Valami fehér magassarkút kikészített este hogy reggel tudja hogy azt akarja felvenni (ő ilyen kis mániás hogy mindig este bepakolja ami tudja hogy másnap kellenimfog, meg kirakja a ruháját, kivaslja meg ilyenek) mikor később este hazaértem fáradt voltam és csak larúgtam a cipőmet, amivel a 37es magassarkúkon kelettkezett egy 44es sáros lábnyom. Reggel mikor a barátnőm meglátta elkezdett kiabálni velem és teljesen kiakadt mert ez valami ilyen textiles anyagú magassarkú volt, és beletapadt. De basszus van vagy 10 magassarkúja, na bumm, most kell egy új fehér és feketét kellett vennie... húha. Ezen ennyire ki kell akadni? Majd veszünk egy újat. Erre folytatta hogy de nehéz szép, kényelmes, a ruháihoz illő, megfelelő sarkú cipőt találni és amúgy is drága volt az a cipő, stb.

2021. márc. 2. 13:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Annyira tipikus, hogy te viselkedsz tirpák suttyó módon, de azért ő a hisztis :D Milyen jó fej vagy.
2021. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
A volt csajod. Ha lett volna valaha is olyan neked. :)
2021. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen vagy, és még bunkó is.
2021. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert törölteted a válaszom, attól még gyökér maradsz 🤷‍♂️
2021. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az nem merült fel benned, hogy esetleg te vagy sötét és igénytelen?

Valahogy én nem szoktam úgy levenni a cipőmet, hogy hozzávágom egyéb holmikhoz és nem rongálok és hagyom úgy, mocskosan. Legalább szóltál volna neki este, hogyha véletlenül is történt, de csak lesz@rtad, ez ilyen ovis hozzáállás. Olyan vagy mint egy neveletlen kiskölyök, aki nem figyel a környezetére. Csak a gyereknek ezt el lehet nézni, mert még fejlődik, de te megrekedtél egy szinten felnőtt létedre.

2021. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért haragszik, mert tönkretetted egy dràga cuccát, aztán meg még neked állt feljebb ahelyett hogy bocsánatot kértél volna. És igaza van a csajnak, nagyon nehéz megfelelő magassarkút találni, egy jó magassarkú ugyanis nem olyan mint a te retkes sportcipőd, amit sárosan szanaszét hagysz a lakásban, mint valami agyatlan tinisrác. Anyád belédverhetett volna némi igényességet, és talán megtanulhatnád tisztelni mások tulajdonát is mielőtt bárkivel összeköltözöl.

Remélem a cipő árát legalább kifizeted szegény lánynak.

2021. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
Pedig szerintem zseniális hogy egy cipő saras lesz és az onnantól menthetetlen. Menjen már a francba az ilyen nő. :D
2021. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
7-ha lett volna valaha fehér velúr cipőd, tudnád mekkora baromságot írtál most.
2021. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert kárt okoztál neki a figyelmetlen nemtörődömségeddel. Még ha ki is fizeted neki azt a cipőt (megsúgom: nem olcsó dolog), akkor is neki kell elmennie és próbálgatnia, tehát az ő idejéből veszel el (arról nem is beszélve, hogy borult a reggele is).

A magassarkú az nem edzőcipő, az a legkevesebb, hogy méretben passzol. Rohadtul nem mindegy, milyen magas a sarka, milyen széles, milyen a dőlésszög, hol terheli a lábat, mennyire vág. E mellé ha meg is van a kiválasztott megfelelő lábbeli, be is kell törni, ami fájdalom és kellemetlenség az első pár alkalomkor. Persze lehet olyat is venni, ami első használatra is maga az álom, csak győzd pénzzel.

Szóval trehány voltál, kárt okoztál és még ő a hisztis, hogy nem örül neki..

2021. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

De egy igénytelen ember vagy Jézusom 😃

Nem is tudom szegény csaj,hogy tudott ilyen bunkóval összejönni.

2021. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!