Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akadt ki ennyire a csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ennyire a csajom?

Figyelt kérdés
Valami fehér magassarkút kikészített este hogy reggel tudja hogy azt akarja felvenni (ő ilyen kis mániás hogy mindig este bepakolja ami tudja hogy másnap kellenimfog, meg kirakja a ruháját, kivaslja meg ilyenek) mikor később este hazaértem fáradt voltam és csak larúgtam a cipőmet, amivel a 37es magassarkúkon kelettkezett egy 44es sáros lábnyom. Reggel mikor a barátnőm meglátta elkezdett kiabálni velem és teljesen kiakadt mert ez valami ilyen textiles anyagú magassarkú volt, és beletapadt. De basszus van vagy 10 magassarkúja, na bumm, most kell egy új fehér és feketét kellett vennie... húha. Ezen ennyire ki kell akadni? Majd veszünk egy újat. Erre folytatta hogy de nehéz szép, kényelmes, a ruháihoz illő, megfelelő sarkú cipőt találni és amúgy is drága volt az a cipő, stb.

2021. márc. 2. 13:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ezzel az elcseszett igénytelen viselkedéssel van a baj, nyilván lehet új cipőt venni, de borzalmas ez a fickó.

Egy normális ember az én szememben nem okádja akárhová a sáros cipőjét, ráadásul a saját otthonában, eltudom képzelni milyen igénytelen lehet más téren. Illetve csak sunnyog, nem az hogy megpróbálná megtisztítani vagy szólni ott helyben a barátnőnek, hogy "bocsi szívem, véletlenül összesároztam a cipődet", hanem otthagyja igénytelen módjára. Arról nem beszélve, hogy nyilván reggel időben kell indulnia a csajnak és azért készíti ki, mert ki van centizve az ideje, de hát látja, hogy az idióta tönkre vágta a kikészített cipőt, úgyhogy plusz idő keríteni egy megfelelőt és csak ott helyben döbben rá induláskor.

Mégis kinek kéne egy ilyen pasi, de tényleg? Be nem engednék egy ilyen embert a lakásomba se bakker.

2021. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Engem azért érdekelne, hogy miféle cipő az, amit egyáltalán nem lehet takarítani...


Ettől függetlenül, te vagy a suttyó a történetben. :D

2021. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem fantazia termeke. Viszont ha egy cipo ettol saras lesz, akkor gyakorlatilag a lakasbol kilepve mindenhonnan olyan veszelyek leselkednek ra, hogy nap vegere mero mocsok.

Ez a velemenyem.

2021. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Saras cipővel jó, hogy nem az ágyba fekszel már, te!
2021. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
7%
Tehát ha egy 25 ezer forintos velúr csizmára sár vagy bármi más fröccsen, akkor azt ki lehet dobni? Gratulálok annak aki ilyet vesz.
2021. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

12-es: bármelyiket, amelyik világos velúrból készült. Lehet őket tisztítani minimális szinten, de csak akkor hatékony, ha kicsi a szennyeződés és szinte azonnal elkezdik a tisztítást speciális gumival vagy tisztító habbal.

Ezek nagyon kényes anyagok, minden nő tudja (aki ilyet vesz), hogy nagyon kell rájuk vigyázni.

2021. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8%
#16 vagyis az első esőig lehet őket használni... gratulálok. :D
2021. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

#17

Egy ilyen cipővel nem túrázni megy az ember, mit nem lehet érteni ezen? Egy papucsnak is a strandon van a helye, nem pedig munkába járáshoz, meg túrázgatni.

Nyilvánvalóan olyan helyre veszi fel az ember, ami nem mocskos, én pl munkába kocsival megyek és irodában vagyok egész nap, akkor megtehetem, de bakker nyilván nem hóviharban fogok az utcán rohangálni egy ilyen elegáns cipőben. :D

Komolyan ilyen nehéz logikusan gondolkodni? Te sportcipőben mész színházba vagy vacsorázni?

2021. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött a kérdező tajtparaszt haverja, aki csak gumicsizmát látott eddig, nem más női cipőket! :)
2021. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Elég igénytelen volt a fiú, hogy összesározta a barátnője cipőjét, és nem kért bocsánatot. Mellesleg számomra kétoldalú a dolog, mert hála Istennek, utálom a magassarkút (egyáltalán a divat, ékszer, smink témát), és sosincs ilyen gondom.
2021. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!