Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves szexkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves szexkapcsolatban szerintetek egy kicsi érzelem sincs a férfi részéről?

Figyelt kérdés
Egy szempillantás alatt lett vége,mintha nem is ismerne pedig több évig tartott. Nem tudom felfogni.
2021. márc. 2. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs nála feléd érzelme. Csak ürítésre voltál használva.
2021. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
Lehet volt. En szeretoi kapcsolatban voltam. Oriasi szerelem volt. Elmult!
2021. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet volt valamennyi érzelme, de mivel szexkapcsolat volt ö már tudta, hogy nem akar töled semmi komolyat. Gondolom jött neki valaki akiben többet látott, és a további bonyodalmakat elkerülvén megszakította a kapcsolatot.

Nekem eddig egy ilyen kapcsolatom volt, de három-négy alkalom után véget vetettem neki, mivel azt kezdtem érezni a partneremen, hogy a megbeszéltek ellenére egyre jobban beleéli magát, sokkal több érzelmet éreztem a részéröl, mint ami egy ilyen jellegü kapcsolathoz szükséges, bár nem mondta ki de érezhetö volt. Tudtam, hogy ha tovább húzom még nagyobb fájdalmat okozok, ha egyik napról a másikra eltünök mert találkozok valaki mással. Szóval magam miatt, a lelkiismeretem miatt döntöttem úgy, hogy véget vetek a dolognak. írtam neki egy hosszabb üzenetet, amiben megköszöntem az együtt töltött alkalmakat, és hogy jól éreztem magam vele, de nem akarok többé találkozni. Sokszor könnyebb az embernek túltennie magát ha azonnal lezárja a dolgokat.

Azt nem mondanám, hogy semmi érzelem nincs a férfiakban ilyen esetben, de racionálisabban gondolkodnak, és könnyebben zárnak le egy ilyen dolgot. Mivel a nök érzelmesebbek nekik nagyobb fejtörést okoz.

Ez is hozzátartozik a "csak ürítésre voltál használva" dologhoz, te is ezért mentél bele ebbe a kapcsolatba ha jól gondolom.

2021. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ez is hozzátartozik a "csak ürítésre voltál használva" dologhoz, te is ezért mentél bele ebbe a kapcsolatba ha jól gondolom."



Nem nem.A kérdező azért ment a szexkapcsolatba bele, mert azt hitte hogy így majd megfogja magának a férfit. Csak ez nem sikerült mert a férfi nem lett belé szerelmes de másba igen. A többivel egyetértek amit írtál.

2021. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!